• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Сервіс промислових кондиціонерів

Залиште заявку

Сервіс промислових кондиціонерів

obsluzhivanie_0_1

У будівлях великої площі, незалежно від того, що там розміщується – кафе, магазини, ресторани, офісні приміщення чи спортзал – необхідна система для кондиціювання повітря.

Великий вибір спліт-систем дозволяє встановити їх практично у будь-якій кімнаті чи залі. Це дозволяє очищувати повітря та створювати комфортний мікроклімат у приміщенні практично будь-якого розміру, але власники великих приміщень не повинні забувати про сервіс промислових кондиціонерів, оскільки регулярна чистка і ремонт обладнання дозволять йому служити довше і з такою самою ефективністю, як з моменту монтажу.

Якісний сервіс промислових кондиціонерів можна замовити у представників компанії ТРІАТЕК і таким чином забезпечити своєму кліматичному обладнанню довге функціонування.

Обслуговування промислових кондиціонерів - це важливо!

сервіс промислових кондиціонерів

Замовляючи сервіс промислових кондиціонерів у компанії ТРІАТЕК, клієнт отримує своєчасну перевірку свого кліматичного обладнання, його очищення, дезінфекцію і усунення несправностей. Якщо таке обслуговування проводиться регулярно, то спліт-система може працювати роками без особливих проблем. Це відноситься і до окремих запчастин кліматичних систем.

Якщо не проводити регулярну діагностику і сервіс промислових кондиціонерів, це досить швидко вплине на якість роботи пристроїв в гіршу сторону.

В основному причина проблем із кондиціонерами не у поганій якості обладнання, а в тому, що під час роботи вони відфільтровують значні маси повітря, затримуючи пил, дрібні часточки сміття, пух і пилок рослин всередині, і з часом це призводить до засмічення спліт-системи. Забруднений кондиціонер не здатний ефективно фільтрувати повітря, витрачає більше електроенергії на той самий об’єм роботи, і довгий час роботи в таких умовах може призвести до несправності і зупинки обладнання.

Щоб уникнути проблем у роботі кондиціонера, зайвих витрат на електроенергію та заміну цілих блоків спліт-системи, важливо вчасно звертатися до спеціалістів, що займаються сервісом промислових кондиціонерів. Регулярне обслуговування допоможе рідше здійснювати заміну деталей і блоків спліт-системи і отримувати комфортний мікроклімат, який забезпечують ефективно функціонуючі кондиціонери.

Що включає в себе сервіс промислових кондиціонерів

сервіс промислових кондиціонерів в Києві

Сервіс кондиціонерів включає повне обслуговування обладнання:

  • огляд і діагностика обладнання, перевірка з’єднань і кріплень;
  • очищення вентиляції та блоків спліт-системи, якщо потрібно – із демонтажем і більш поглибленим сервісом промислових кондиціонерів;
  • обробка частин спліт-системи за допомогою дезінфікуючих засобів, щоб знищити плісняву, грибок та хвороботворні мікроорганізми;
  • заправка спліт-системи фреоном за потреби;
  • повна перевірка електричних кабелів, за потреби проводиться їх заміна;
  • усунення несправностей обладнання.

Терміни і регулярність проведення сервісу залежать від інтенсивності використання обладнання, особливостей розміщення та кількості блоків у спліт-системі. Якщо кондиціонери використовуються в основному в теплу пору року для охолодження приміщень, проводити сервіс промислових кондиціонерів в Києві потрібно перед встановленням стабільно спекотної погоди. Якщо ж спліт-система працює весь рік з використанням обігріву, обслуговування знадобиться раз на сезон.

Регулярність сервісу кондиціонерів в компанії ТРІАТЕК дозволить продовжити термін їх роботи. У найкращому випадку, замінювати доведеться хіба що застарілі частини і блоки кліматичного обладнання.Часті запитання

Де замовити сервіс промислових кондиціонерів в Києві?

Послуги із обслуговування промислової кліматичної техніки в Києві надає компанія ТРІАТЕК. Заявку на сервіс можна залишити на сайті компанії, використавши спеціальну форму. Наші фахівці швидко обробляють всі звернення і надають необхідні консультації щодо обслуговування кондиціонерів. Після уточнення запиту ми направимо до вашого підприємства працівників, що займаються оглядом обладнання та усуненням несправностей.

Скільки коштує сервіс промислових кондиціонерів?

Вартість повноцінного обслуговування кондиціонерів складається із багатьох чинників – складності спліт-системи, особливостей її розміщення у будівлі й того, наскільки довго обладнання працювало і наскільки серйозні несправності наявні. На нашому сайті можна ознайомитися із приблизною ціною обслуговування, конкретну ж суму ми зможемо назвати лише після огляду обладнання і точного переліку потрібних послуг.