• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція складу

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Вентиляція складу

Якісна вентиляція для складу – одне з тих рішень, що здатні позитивно позначитися на сервісі підприємства! Мікроклімат та певні температурні норми – це запорука того, що всі речі, які знаходяться на складах, будуть залишатися в правильному стані.

Особливо це важливо для тих, що мають велику ймовірність втратити свої властивості та швидко зіпсуватися – наприклад, якщо йдеться про овочі та фрукти. Для них вкрай необхідна певна температура та кількість свіжого повітря.

Так саме це потрібно і для забезпечення прийнятних умов праці. Нестача кисню та свіжого повітря часто призводить до втоми та поганого самопочуття, саме тому так важливо встановлювати вентиляцію складу – і найкраще буде звернутися до компанії ТРІАТЕК.

Переваги встановлення вентиляції на складах

Забезпечення постійного обміну повітря допомагає не лише добре почуватися працівникам, але й значною мірою збільшити термін зберігання певних речей. Зібравшись встановлювати вентиляцію в складських приміщеннях, слід розуміти, що це дозволить вирішити безліч питань.

Якісна вентиляція на склад здатна вирішити багато питань:

 • боротьбу з пліснявою та забрудненнями, які можуть погано впливати не лише на здоров’я працівників, але й на речі, що зберігаються в приміщенні. Наявність чистого повітря не дає розмножуватися та розповсюджуватися мікроорганізмам;
 • безперебійний обмін повітря, який повинен бути постійно, але самостійно цього досягти майже неможливо. Недостатньо буде відчиняти на деякий час вікна, бо для збереження продуктів потрібен постійний повітрообмін;
 • безшумність. Здебільшого, вентиляційні системи працюють дуже тихо. Їх звук не заважає працювати робітникам складу, його майже не чутно. З такою вентиляцією складу буде працювати максимально комфортно;
 • контроль за температурою. Завдяки вентиляційній системі складу є можливість власноруч вирішувати, якою буде температура в приміщенні, і змінювати її, згідно з нормами зберігання тих чи інших речей та продуктів. Є можливість зробити потік повітря сильнішим, що призведе до зниження температури, та навпаки, якщо необхідно зробити тепліше, слід зменшити інтенсивність.

Встановлення вентиляції на складах є запорукою довготривалого зберігання речей, а тому обійтися без проектування вентиляції складу та встановлення таких систем майже неможливо!

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Особливості вентиляційних систем складів

проектування вентиляції для складу

Забезпечення постійного обміну повітря можна досягти завдяки різним типам вентиляційних систем від ТРІАТЕК. Загалом всі вони підходять до різних за розміром приміщень. Відрізняються вони механізмом роботи та певними особливостями. Наприклад, звичайна та найдешевша – це природна витяжка, яка працює лише у тому разі, якщо є достатня кількість вітру. Для неї не потрібно встановлювати якесь складне обладнання, вона зовсім не витрачає електроенергії.

Монтаж вентиляції на складі приточно-витяжного типу вже потребує електрики – таку систему можна налаштувати, вибрати, чи буде вона впливати на все приміщення, або лише на одну його частину. Розповсюдженим варіантом також є механічна витяжка.

ТРІАТЕК – професійне проектування та монтаж вентиляції складу

Користуватися системою доволі просто. Для цього необхідно докладно вивчити інструкцію та діяти, спираючись лише на неї. Необхідно оцінити необхідний функціонал і з огляду на це замовити проектування вентиляції для складу та підібрати обладнання. Цей процес займає багато часу, він довільні складний, тому краще довірити усе професіоналам.

Фахівці ТРІАТЕК діють за певним принципом:

 • проводять підготовчі роботи;
 • встановлюють головне обладнання та повітропроводи;
 • з’єднують всі елементи системи;
 • встановлюють системи управління, налагоджують її;
 • проводять перевірка того, як працює обладнання.

Якісна вентиляція складу від компанії ТРІАТЕК є запорукою не лише зберігання продуктів, але й забезпечення комфортних умов для всіх, хто знаходиться в приміщення. Економити на цьому не слід!Часті запитання

Де замовити вентиляції складу?

Придбати найкращі на ринку системи вентиляції можна на сайті інтернет-магазину Тріатек. Професійні працівники допоможуть з вибором обладнання та за бажанням замовника виконають всі роботи під ключ. Є можливість замовити товар як на сайті, так і зателефонувавши нам за вказаними номерами. Обирайте якісне обладнання та отримуйте відповідний ефект!

Яка система вентиляції підійде для складу?

Існує три типи систем – природна витяжка, механічна та приточно-витяжна вентиляція, які відрізняються вартістю та механізмом роботи, але всі вони підходять до будь-якого складу. Обирати відповідний варіант треба з урахуванням функціоналу та потреб зберігання товарів, та в будь-якому разі всі ці варіанти ви можете замовити в магазині ТРІАТЕК.

Як довго очікувати на проектування вентиляції для складу?

Кількість часу, витраченого на розробку проекту, залежить від масштабів приміщення та його стану – чи проводяться там ремонтні роботи, будуються або реконструюються певні елементи. Швидкість залежить від індивідуальних уподобань клієнтів, які ми дізнаємось перед початком робіт. Ми завжди готові змінити попередній план, додати або замінити деякі елементи. Створення плану виконується за декілька днів.