• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція у ВНЗ, школах

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Команда ТРІАТЕК реалізує якісну та сучасну вентиляцію у ВНЗ та школах. Проектування, підбір та монтаж устаткування повинні бути правильними!

Звичайний школяр або студент перебуває на навчанні щодня від 5 до 7 годин. Здоровий мікроклімат сприяє кращій успішності навчання та зниженню стресу від напруженості мозкової роботи.

В класі та аудиторії може одночасно знаходитися до 40 і більше учнів. Кожна людина виділяє тепло, вологу, видихає СО2. Якщо не забезпечити повітрообмін, падає рівень кисню, що погано впливає на працездатність і здоров’я. Саме тому вентиляція вищих навчальних закладів та шкіл – вкрай необхідна!

Для чого потрібен монтаж вентиляції у ВНЗ та школах

Вентиляція ВНЗ

Вентиляція школи, університету та інших навчальних закладах – вигідна і незамінна. При великому потоці людей вона стає єдиною установкою для фільтрації повітря, створення комфортних умов для роботи і навчання. Повітря в приміщеннях не застоюється, вологість підтримується на оптимальною рівні, що захищає приміщення від появи конденсату та грибка. Також видаляється запиленість і забрудненість й забезпечується легкість дихання і гарне самопочуття.

Якісна вентиляція шкіл створює приємні, легкі та комфортні умови перебування за будь-якої погоди, знижується ризик поширення вірусів, персонал та учні менше хворіють, а продуктивність праці підвищується в два рази.

Особливості вентиляції для навчальних закладів

У державних закладах застосовується мінімум обладнання для вентиляції. У приватних ВНЗ і школах кількість пристроїв залежить від правил діяльності і стандартів організації.

На сьогоднішній день є два головних способи вентиляції: природна і примусова (механічна) система. Перша зустрічається лише в НЗ старого зразка. Часто там відсутні повітропроводи, а повітрообмін здійснюється через звичайне провітрювання. Іноді на вікна додатково встановлюють приточні клапани. Така вентиляція школи не потребує фінансових вкладень та складних проектів, але недолік - великі тепловтрати і ризик застудитися від протягів. При цьому ранньою осінню та весною всередину потрапляють комахи і пил.

Під час проектування і розрахунків вентиляційної системи необхідно враховувати багато факторів:

 • площа, кількість, тип і розташування приміщень і кабінетів;
 • кількість учнів та працівників;
 • тривалість перебування в аудиторії/класі;
 • оптимальний рівень шуму обладнання;
 • норми температури, вологості і повітрообміну.

Нормативні вимоги до повітрообміну

проектування вентиляції ВНЗ

Будь-яка вентиляція в ВНЗ не підходить. Критеріями норм повітрообміну в будівлях навчальних закладів є швидкість оновлення повітря і його забрудненість, зміни температури, рівень вологості, наявність пилу і бактерій,  концентрація CO2.

В школі необхідна широка аерація та повітрообмін. При проектуванні приточно-витяжної вентиляції від актової, спортивної зали чи їдальні варто забезпечити автоматичне керування та підтримку заданих показників повітря. Вентиляція ВНЗ і шкіл має забезпечувати повітрообмін та поглинання надлишків тепла та вологості, а також видалення запахів, що можуть просочитися з харчового блоку до ін. приміщень. Для цього їдальня оснащується окремою системою вентиляції та локальними витяжками на кухні.

Нормативні показники повітрообміну для різних приміщень на одну особу:

 • класи/аудиторії: 20 куб. м./год;
 • спортивні зали: 80 куб. м./год;
 • їдальні: 20 куб. м./год.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Типи вентиляції для університетських та шкільних приміщень

проектування вентиляції для шкіл

Фахівці компанії ТРІАТЕК проаналізують будівлю, визначать всі її особливості та підберуть найбільш оптимальне рішення!

Припливно-витяжна вентиляція

Такі вентиляційні системи встановлюються у сучасних будівлях. Обладнання забезпечує одночасне та безперервне надходження свіжих повітряних мас і видалення відпрацьованих разом з СО2, пилом й ін. забрудненнями, а використання рекуперації тепла мінімізує тепловтрати зимою та дозволяє заощадити на опаленні.

Приточно-витяжна вентиляція для ВНЗ буває як лише з функцією нагріву, так і з додатковим кондиціонуванням для літнього сезону.

 • Вентиляція з нагрівом – має високий ККД і підтримує комфортний клімат зимою, заощаджуючи до 70% тепла.
 • Вентиляція з обігрівом і кондиціонуванням – повноцінна система клімат-контролю, яка автоматично регулює усі показники повітря.

Вартість якісного обладнання може бути високою, проте монтаж вентиляції у школі такого типу забезпечить правильний повітрообмін в приміщеннях будь-якого розміру, працюватиме енергоефективно і безшумно. Завдяки циркуляції повітря ви позбудетеся задухи, отримуючи свіже повітря і комфортні температурні умови!

Механічна вентиляція

Механічна вентиляція для шкіл і ВНЗ видаляє з приміщень забруднене повітря і змінює його на свіже за допомогою вентиляторів, повітронагрівачів, повітропроводів та ін. елементів.

Система монтується у просторих кабінетах і аудиторіях з високою вологістю, прискорюючи рух повітряних мас та переміщаючи їх на великі відстані. Така вентиляція ефективно працює незалежно від погодно-кліматичних умов, проте споживає більше енергії.

ТРІАТЕК – якісне проектування вентиляції для шкіл

вентиляція для вищого навчального закладу

Від грамотності проекту і професіоналізму встановлення вентиляційної системи залежить якість повітрообміну в приміщенні, підтримка температурного режиму і безшумність роботи обладнання.

Проектування і монтаж вентиляційної системи у виконанні фахівців ТРІАТЕК, дозволить вентиляції функціонувати на всі 100% й прослужити довгі роки без поломок і збоїв! При цьому система встановлюється відповідно до вимог СанПіН та правил пожежної безпеки.

Наша проектно-монтажна команда здійснить увесь необхідний комплекс заходів: огляд будівлі, проектування вентиляції для ВНЗ будь-якої складності, вибір оптимального устаткування згідно з проектом і вашими побажаннями, монтажні роботи «під ключ» і, нарешті, налаштування системи.

Перевагами використання сучасної вентиляції є підвищення якості повітря, комфортне перебування в приміщенні, ліквідація задушливості й застою повітряних мас, тиха робота, яка не відволікає від навчального процесу, рівномірний розподіл повітря та насичення його киснем.

Замовляйте проектування та монтаж вентиляції у ВНЗ в компанії ТРІАТЕК – ми гарантуємо реалізацію якісного повітрообміну у навчальному закладі будь-якого типу!Часті запитання

Де замовити проектування вентиляції для школи?

Вигідніше за все замовити проектування вентиляції для школи можна в компанії ТРІАТЕК. Ми маємо багаторічний досвід зі складання проектів будь-якої складності, підбираємо та встановлюємо обладнання згідно з вимогами санітарних норм та пожежної безпеки, а також враховуємо місця розташування кондиціонерів. Завдяки грамотному проектуванню ви отримаєте безперебійну роботу устаткування та якісний повітрообмін.

Яка система вентиляції підійде для вищих навчальних закладів?

Для шкіл і ВНЗ оптимально підходить механічна припливно-витяжна вентиляція. Така система забезпечує одночасне видалення забрудненого повітря та надходження свіжих потоків. При цьому вхідне повітря проходить через фільтри, які очищають його від вуличного пилу, бруду та бактерій, а теплообмінник (рекуператор) підігріватиме/охолоджуватиме повітря залежно від сезону, дозволяючи заощадити на електроенергії та опаленні. Устаткування легко монтується та безшумно працює.

Як довго очікувати на проектування вентиляції для ВНЗ?

Професійна команда ТРІАТЕК використовує комплексний підхід у проектуванні вентиляції для ВНЗ. Проводиться діагностика будівлі закладу та низка розрахунків (кількість учнів та персоналу, розміри й розташування приміщень, графік навчання тощо). Це дозволяє оперативно та якісно скласти проект для правильної та довговічної роботи устаткування. Крім цього, ми проведемо монтаж і налаштування обладнання «під ключ», тому зовсім скоро ваш навчальний заклад буде оснащений сучасною системою повітрообміну!