• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція в квартирі

Залиште заявку, щоб отримати ефективну вентиляційну систему

Якість повітря в будь-якому великому місті далека від ідеальної, тому люди намагаються покращити його якість хоча б у власній оселі, й ідеальним рішенням для цього будуть вентиляційні системи від ТРІАТЕК – сучасні, функціональні та зручні!

Правильна вентиляція в квартирі – це актуальне питання і для новобудов, і для старих помешкань із сучасними пластиковими вікнами, які через герметичність перешкоджають природному руху повітря. Це неправильно, адже без свіжого повітря перебувати в приміщенні буде некомфортно, а іноді й небезпечно!

Що дає вентиляція в квартирі

вентиляція в квартирі

Основною задачею вентиляційної системи в будь-якому приміщенні є підтримання оптимального рівня мікроклімату – вологи, температури та насиченості киснем.

Розробка вентиляції квартири від ТРІАТЕК дозволить отримати дійсно ефективний проект з необхідним функціоналом! Правильна вентиляційна система здатна позбавити оселю від неприємних запахів та забезпечує правильну циркуляцію повітряних мас.

Якою може бути вентиляційна система

Є безліч варіантів вентиляційних систем, котрі підбираються в залежності від площі, виду приміщення та бажаного стану повітря після фільтрації.

Сама ж вентиляція для квартир має безліч технологій встановлення, що дозволяє підібрати найбільш зручний варіант у кожному конкретному випадку:

 

 • Природна витяжна – основний принцип її роботи базується на впливі вітру та різниці висот каналів. Вона економічна, не потребує значних вкладень й допоможе позбутися зайвих запахів. Це простий, але не завжди ефективний варіант витяжки.
 • Примусово-витяжна – монтується там, де дії попередньої вже замало. Щоб вона працювала, використовуються вентилятори, клапани та додаткові елементи. Примусова вентиляція може регулювати об’єми повітря, який потрібно виводити назовні. Для її функціонування не потрібні жодні природні фактори.
 • Природна припливна – така вентиляція для квартири забезпечує проходження повітря через спеціальні щілини: для цих цілей використовують клапани, що монтуються на вікно. Система не потребує електрики, а тому максимально зручна.
 • Примусово-припливна – при її установці повітря нагнітається штучно, а потім виводиться у витяжку. При застосуванні такої системи вентиляції квартири можна міняти параметри повітря: охолоджувати його чи нагрівати, очищати чи зволожувати.

вентиляція для квартири фото, зображення

Вентиляційна система може бути моноблочною чи наборною. Перший варіант значно компактніший, його легко встановлювати та використовувати. Моноблочні системи мають низький рівень шуму, тому чудово підходять для використання в житлових приміщеннях, вони надзвичайно легкі в монтажі й чудово зарекомендували себе при експлуатації.

Набірна система як правило використовується для великих будівель, але спектр її застосування значно ширший.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Як підібрати вентиляцію в квартиру

Щоб обрати якісну та дійсно дієву вентиляцію в квартиру, слід врахувати багато факторів:

 • площа оселі чи кімнати, де буде здійснюватися монтаж;
 • висота стелі;
 • тип приміщення.

На основі цих параметрів вираховується оптимальний показник ефективності, після чого й підбирається обладнання. Крім того, при виборі вентиляції треба звернути увагу і на деякі інші параметри:

 • Рівень шуму – деякі вентиляційні системи досить шумні й неприйнятні для житлових приміщень. Навіть якщо модель може похвастатись високою ефективністю, але доволі шумна, вона не підійде. Такі параметри відрізняються на вході, виході чи на корпусі.
 • Потужність – якщо вентиляція для квартири матиме функцію підігріву, слід звертати увагу на потужність нагрівача: вона має відповідати площі кімнати чи іншого приміщення. Багато моделей з нагрівачами дозволяють регулювати його потужність, щоб забезпечити максимальний рівень комфорту. Також при виборі слід враховувати тип нагрівача.
 • Наявність системи управління – дозволяє налаштувати параметри вентиляційної системи за бажанням власника. Автоматична система управління дуже зручна, вона дозволяє задавати правильний алгоритм роботи, враховуючи години та інтервали. Механічна система менш зручна, проте вона коштує дешевше та теж має високу ефективність.

Як відбувається встановлення кімнатного кондиціонера

зображення вентиляції квартири

Для досягнення оптимального ефекту вентиляцію для квартири встановлюють в певному порядку:

 • Аналіз стану вентиляції та інших комунікацій.
 • Розробка індивідуального проекту з урахуванням всіх особливостей будівлі та обраної системи вентиляції.
 • Безпосередньо монтаж та налаштування вентиляції.

Монтаж вентиляційної системи потрібно планувати ще на етапі чи ремонту в квартирі – це спростить процес та позбавить від багатьох проблем у майбутньому.

Компанія ТРІАТЕК пропонує проекти витяжних систем різного рівня складності. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант, враховуючи всі ваші побажання та особливості будівлі. Можна встановити місцеву вентиляцію квартир, яка відмінно підходить для локального застосування - наприклад, в ванній кімнаті або на кухні. Не менш часто подібну вентиляцію встановлюють і на робочому місці, для більш комфортної праці.

Серед наших переваг - доступна цінова політика та послуга з встановлення вентиляції під ключ, що дозволяє отримати увесь необхідний функціонал з мінімальними витратами часу. Ми зробимо все самостійно й подаруємо комфорт та здоров’я з сучасними витяжними системами!Часті запитання

Де замовити вентиляцію в квартиру?

Вигідніше за все замовити вентиляцію в квартиру буде в компанії ТРІАТЕК – ми давно працюємо на ринку, є справжніми професіоналами й допоможемо створити оптимальний мікроклімат у приміщенні! Тут ви зможете отримати кваліфіковану консультацію спеціалістів та відповіді на всі питання щодо особливостей проектування та монтажу вентиляції в квартирі. Ми підберемо оптимальний механізм для вентиляції вашого житла, враховуючи всі його особливості – тип стін, площу та інші фактори, а також запланованої вами сумі.

Який тип вентиляції вибрати для квартири?

Вибір вентиляції – дуже нелегке питання, адже на ринку представлено безліч варіантів, які мають різні характеристики. Тому краще за все довірити діло вибору вентиляційної системи професіоналам із ТРІАТЕК, які чудово розбираються у всіх нюансах. У будь-якому приміщенні вентиляційній системі відводиться дуже велика роль – підтримання оптимального мікроклімату, відфільтровування шкідливих речовин, що містить повітря, яке надходить ззовні та багато інших, тому до її вибору слід поставитися дуже відповідально.

Чи отримаю я комплексне рішення вентиляції для своєї квартири?

Так. Спеціалісти компанії ТРІАТЕК завжди пропонують комплексне вирішення питання вентиляції. Ми виїжджаємо на об'єкт, що ознайомитися з особливостями квартири чи будинку, визначитися з площею, розташуванням комунікацій та типом стін. Після чого робимо висновки й переходимо до розробки індивідуального проекту з урахуванням побажань клієнта та особливостей будівлі. Наступним етапом робіт стає безпосередньо монтаж обладнання. Вентиляція під ключ – це послуга, яка дозволяє отримати результат за доступною ціною!