• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Кондиціонування у ВНЗ, школах

Замовити установку кондиціонеру

Кондиціонування ВНЗ

Кондиціонування для шкіл та ВНЗ надзвичайно важлива! Комфортний мікроклімат в навчальному закладі - запорука продуктивного навчального процесу, але більшість закладів побудовані за застарілими проектами, розробленими ще 40 років тому. Вимоги кліматичного комфорту та енергоефективності для приміщень до сьогодні суттєво підвищились, тому варто подбати про створення комфортних умов перебування в приміщеннях навчальних закладів – це забезпечить кондиціонер, який створює циркуляцію в приміщенні, підігрів та охолодження повітря, а за рахунок фільтрів - очищає його від пилу та шкідливих частинок, знижує рівень вологості та бактеріальної небезпеки.

Для правильного встановлення й підбору системи кондиціонування для ВНЗ звертайтеся до фахівців команди ТРІАТЕК. Ми зробимо все так, як треба!

Особливості кондиціонування для шкіл та ВНЗ

Теплорегуляція дитячого організму має свої особливості за віком, що характеризуються чутливістю до температурних змін, тому приміщення, де навчаються школярі, повинні мати оптимальні показники мікроклімату з боку повітрообміну і режиму тепла. Безвідповідальний вибір та монтаж кондиціонування у школі можуть зашкодити!

Недотримання температурних норм, підвищення вологості повітря в приміщенні або наявність протягів призводить до відчуття задухи та запаморочення або переохолодження організму. В результаті підвищується розвиток застуд та вірусних захворювань. Це ж стосується і ВНЗ, оскільки студенти проводять в аудиторіях тривалий час.

Норми кондиціонування школи та ВНЗ

Відповідно до правил ДСанПіН, температурний режим в загальноосвітніх закладах має становити:

 • навчальні кабінети і класи: +17–20°С;
 • спортивні зали: +15–17°С;
 • роздягальні: +19–23°С;
 • актова зала: +17–20°С;
 • бібліотека: +16-18°С;
 • медкабінети: +21–23°С;
 • гардероб, вестибюлі: +16–19°С;
 • санвузли: +17–21°С.

При цьому рівень вологі має бути не вище 40–60%.

Варіанти кондиціонування для навчальних закладів

проектування кондиціонування ВНЗ

Моноблочний кондиціонер

Являє собою мобільний пристрій на коліщатках, який легко переміщувати між кабінетами. Треба лише мати повітропровід довжиною до 1,5 м, для відводу нагрітого повітря через отвір в стіні. Такому кондиціонуванню школи можна віддати перевагу для проведення різних виховних заходів у класах складної конструкції площею 20–30 кв. м. Агрегат доволі бюджетний, проте шумний та споживає багато електрики.

Спліт-система

Популярний кондиціонер, що складається із зовнішнього блоку, який монтується на фасаді будівлі та внутрішнього елемента для розташування всередині приміщення. Головні переваги перед моноблоком – тиха робота та енергоефективність. Такі прилади мають кілька конструктивних варіацій, які підійдуть для будь-якого типу приміщення.

Види спліт-систем для кондиціонування ВНЗ та шкіл:

Настінний кондиціонер

Універсальне та компактне рішення з двох блоків. Один кріпиться на фасад школи/університету, другий компонент – на внутрішню стіну аудиторії. Підходить під будь-який інтер’єр, для невеликих аудиторій і адміністративних приміщень, деканатів, ректоратів, шкільної учительської. Заслінки дозволяють змінювати напрямок руху повітря. Такий кондиціонер – безшумний, має широкий температурний діапазон, автоматичну функцію вимкнення та перезапуску під час збоїв та легко встановлюється.

Канальний кондиціонер

Найбільш продуманий варіант потужної спліт-системи для кондиціонування вищих навчальних закладів та шкіл. Створений для забезпечення одночасного управління мікрокліматом кількох приміщень за рахунок розгалужених повітряних каналів. Устаткування монтують за підвісною стелею, а канали ховають за вентиляційною сіткою і вбудовують в гіпсокартон або за стельові плити. Серед його особливостей – абсолютна непомітність повітропроводів, потужність до 25 кВт, забезпечення оптимального мікроклімату одночасно в декількох кабінетах, тому такому кондиціонуванню у ВНЗ також довіряють.

Серед типів канального агрегату фахівці радять обирати моделі з інверторним управлінням – такі системи здатні змінювати подачу струму плавно та регулювати роботу компресора і температуру приміщення відповідно до потреб, заощаджуючи електроенергію. Також за рахунок можливості підмішування зовнішнього повітря канальні кондиціонери виконують роль вентиляції та можуть бути оснащені рекуператором, калорифером, фільтрами, зволожувачами та осушувачами.

Касетний кондиціонер

Для проектування кондиціонування для ВНЗ такого типу необхідний додатковий простір або конструкція підвісної стелі висотою не нижче 3 м. Регульовані заслінки дозволяють задавати рівномірний розподіл повітря у 2–4 напрямках одночасно, робочий блок не помітний, а сам пристрій не створює протягів.

Спеціалісти ТРІАТЕК рекомендують встановити такі моделі для конференц-залів у ВНЗ, просторих класів або аудиторій, розташованих на одному крилі або поверсі.

проектування кондиціонування для шкіл

Підлого-стельові спліт системи кондиціонування в ВНЗ

Обладнання розташовується на стелі на стіні, ближче до підлоги та забезпечує клімат-контроль в робочому кабінеті чи класі. Серед особливостей системи – відсутність прямого направлення на людину холодних мас, потужність до 15 кВт, можливість монтажу в невеликих холах без підвісної стелі, в лабораторіях складної форми. Потік прохолодної суміші рухається вертикально або вздовж стелі, щоб уникнути дискомфорту від перебування в приміщенні учнів, студентів та викладачів.

Колонна система кондиціонування шкіл

Це великі та доволі габаритні апарати, що нагадують холодильник. Розміщуються тільки на підлозі та призначені для просторих кабінетів з високими стелями, лекційних аудиторій або актової зали. Особливості: сильний потік повітря, який не дозволяє людям перебувати поруч, потужність до 18 кВт.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

ТРІАТЕК - правильні системи кондиціонування у школах та ВНЗ

кондиціонування школи

Неправильне розташування кліматичного обладнання призведе до перевантаження компресора, зайвої вібрації, шуму та поломки, тому проектування кондиціонування для шкіл вимагає участі кваліфікованих монтажників і проектувальників. Якісно виконані роботи підвищують термін експлуатації техніки до 90%.

Ми допоможемо купити все необхідне обладнання для кондиціонування з урахуванням особливостей будівлі та функціоналу приміщень, розмірів класів, розташування меблів, вікон і дверей, кількості працівників та учнів та інших факторів.

Переваги у якісного кондиціонування для вищих начальних закладів по-справжньому багато:

 • ефективний повітрообмін;
 • підтримка комфортної температури незалежно від пори року;
 • очищення повітря від кліщів, пилу, бруду;
 • низький рівень шуму компресора;
 • видалення зайвої вологи;
 • економія енерговитрат при опаленні (на 70% менше в порівнянні з електрокамінами).

кондиціонування для вищого навчального закладу

Сучасний кондиціонер та професійний монтаж кондиціонування у ВНЗ – не розкіш, а необхідна техніка для забезпечення клімат-контролю згідно з санітарними нормами.

Завчасно подбайте про здоров’я та комфортні умови під час навчання! Обирайте професійне проектування, підбір та встановлення обладнання від ТРІАТЕК – ми завжди на варті ідеального мікроклімату!Часті запитання

Де замовити проектування кондиціонування для ВНЗ?

Замовити проектування кондиціонування для ВНЗ можна в компанії ТРІАТЕК. Наші фахівці вже багато років здійснюють проектування систем клімат-контролю будь-якої складності для навчальних закладів. Ми зробимо розрахунки згідно із санітарними нормами, особливостями будівлі, плануванням приміщень та ін. факторами. Також допоможемо підібрати кондиціонер, який буде енергоефективним і при цьому потужним і довговічним. Працюємо щодня.

Яка система кондиціонування підійде для школи?

Залежно від особливості будівлі навчального закладу, кількості й типу кабінетів, кількості учнів та працівників для школи можна рекомендувати різні види кондиціонування: моноблочний мобільний кондиціонер – для невеликих приміщень, або спліт-системи, які складаються із зовнішнього елементу, який монтують на фасаді школи, та внутрішнього блоку. Вони бувають касетними, канальними, настінними, підлогово-стельовими або колонними.

Як довго очікувати на проектування кондиціонування школи?

Вам не доведеться довго очікувати на проектування кондиціонування школи. Команда ТРІАТЕК професійно займається складанням проектів та монтажем кліматичних систем. Точний термін виконання робіт залежить від особливостей будівлі школи, кількості та розташування кабінетів та ін. факторів. Проте огляд споруди і розрахунки проводяться максимально оперативно та якісно. При цьому фахівці допоможуть підібрати кліматичне обладнання, встановлять та налаштують його автоматичну та безперебійну роботу. Тому економія вашого часу й грошей – гарантована!