• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція теплиць

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Вентиляція теплиць

При будівництві теплиць необхідно враховувати їхню основну функцію – збереження ФАР та мінімальну витрату тепла. Правильний монтаж вентиляції теплиць дозволяє звести втрати фотосинтетичної активної радіації до мінімуму, накопичення її всередині, що впливає на зростання і розвиток рослин всередині установки.

Додатково система вентиляції дозволяє скоротити витрати на опалення та освітлення в холодну пору року та підвищити врожайність. Але в літній та весняний час – з початку травня та до осені – тепло накопичується сильніше, що спричиняє появу парникового ефекту: температура в теплиці не знижується і може призвести до високих, небезпечних показників для багатьох культур.

Щоб уникнути цього, потрібно знайти золоту середину. Вентиляція для теплиць від ТРІАТЕК дозволяє контролювати надходження теплого повітря, штучно охолоджувати його та створювати комфортний мікроклімат для рослин.

Навіщо встановлювати вентиляцію для теплиць

проектування вентиляції для теплиць

Є природна вентиляція теплиць – це фізична дія за допомогою відкривання вікон і дверей, якщо площа теплиці невелика. Вона потребує постійної участі людини, контролю над температурою, своєчасного відновлення клімату всередині. На око вирішити проблему неможливо - будь-яке зниження чи підвищення показників може мати несприятливий вплив на культури. Наприклад, при відкриванні вікон і дверей температура внизу буде нижчою, ніж зверху, тому що тепле повітря прагне вгору. Це призводить до виникнення захворювань рослин, тому така система ненадійна, але вона вирішується, якщо спочатку провести повноцінне проектування вентиляції теплиці.

На що впливає вентиляція:

 • температура – попри основне призначення теплиць, це збереження тепла. Не всі культури можуть витримати високі показники. Для правильного підтримання показників краще робити це автоматично;
 • вологість - рослини виділяють водяну пару, але при досягненні межі випадає конденсат, що залишається на всіх поверхнях. Зайва вологість – загнивання кореневої системи, загибель рослин, швидке зараження інфекціями. Монтаж вентиляції зменшить вологість повітря, забезпечивши комфортну сухість;
 • біологічний фактор - вологість, застояне повітря, високі температурні показники сприяють розвитку мікробних та грибкових організмів, які швидко поширюються у ґрунт та призводять до хвороб.

Установка та проектування вентиляції для теплиці від ТРІАТЕК - гарант здорового та пишного врожаю.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Типи вентиляційного обладнання

Ручна вентиляція – не єдиний спосіб. Також поділяють примусову та автоматичну вентиляцію теплиці, які мають різні типи дії. Перша передбачає створення отворів та встановлення вентиляторів, які переганятимуть повітряні маси зсередини назовні, і навпаки.

Установка такої вентиляції проста:

 • канали повинні бути встановлені на протилежних сторонах стін, різних рівнях, витяжку можна встановити на даху;
 • ввімкнення вентиляторів краще налаштувати автоматично, додатково встановивши датчики тепла;
 • при низьких температурах проектування вентиляції для теплиць повинно включати підігрівачі.

Автоматична вентиляція обслуговує всі показники: вологість, тепло, температуру та інші аспекти без втручання людини.

Її поділяють такі типи:

 • електричні;
 • гідравлічні;
 • біметалеві.

Варто враховувати, що перший тип не буде ефективним при частих вимкненнях електроенергії або перебоях у постачанні електрики.

Робота теплиць у зимовий час

монтаж вентиляції для теплиць

Культури не повинні потрапити під холодне морозне повітря. Перед монтажем необхідно враховувати, що подача прохолодного свіжого повітря не повинна займати понад 5 хвилин. Вентиляція теплиці повинна мати на увазі поширення повітряних мас по всій території, щоб знизити ризик промерзання ґрунту в окремих місцях. Пристрої повинні бути із захистом від вологи, із точним вказанням температур.

У морозному середовищі вентиляція теплиць може бути електричною – саме вона швидко відреагує на найменше коливання температур. Гідравлічні та біметалеві не підійдуть, їхній час реагування займає від 20-30 хвилин, що може стати великим і згубним терміном для сортів.

Установка витяжки та особливості використання

Вентиляція теплиць має бути підібрана, виходячи із довкілля, клімату, а також культур, які планується вирощувати. Необхідно підібрати варіант, який відповідатиме всім показникам, справлятиметься з вологістю, морозами. При поломках чи перших ознаках неналежної роботи необхідно звернутися до фахівців ТРІАТЕК, щоб знизити несприятливий вплив.

Монтаж вентиляції теплиць проходить наступним чином:

 1. Підготовчі роботи, проектування креслень витяжки.
 2. Встановлення датчиків, придушувачів шуму та калориферів.
 3. Створення магістралі повітропроводів та з’єднання системи з вентиляцією.
 4. Встановлення систем для керування.
 5. Перевірка роботи та подальше налаштування.

Послідовна робота та монтаж дозволяють досягти злагодженої роботи всієї системи. З такою вентиляцією теплиць можна розраховувати на якісний результат! Це надійна система благоустрою та створення сприятливого мікроклімату для культур, з максимальною результативністю та мінімальним вкладенням сил!Часті запитання

Де замовити вентиляцію для теплиць?

Найкращі системи вентиляції для теплиць можна замовити у фахівців ТРІАТЕК - ми підходимо до процесу максимально якісно! Ви зможете вибрати варіант, котрий буде відповідати всім вашим побажанням. Ми використовуємо тільки надійні системи. Для замовлення достатньо зателефонувати за вказаним номером телефону або зробити заявку онлайн. Ми пропонуємо різні варіанти та демократичну цінову політику. Якщо залишились питання, зверніться до менеджера.

Яка система вентиляції підійде в теплиці?

Є ручні, примусові та автоматичні системи витяжки для теплиць. Всі вони мають окремі фактори та механізм дії, однак кожна з них підійде для встановлення у теплицю. При правильному монтажу системи будуть показувати гарні експлуатаційні параметри. При підборі необхідно враховувати місцевість та середні температури зовні теплиці. За допомогою фахівців ТРІАТЕК ви підберете таку модель вентиляції для теплиці, яка виправдає всі очікування!

Як довго очікувати на проектування вентиляції для теплиці?

Ми намагаємося максимально скоротити час проектування плану, та все залежить від індивідуальної ситуації. Чи проводяться певні роботи в приміщенні, є якісь недоліки системи, або йде реконструкція. Також ми враховуємо обсяг роботи заздалегідь, в залежності від побажань клієнта, та можемо вносити правки навіть під час роботи, щоб виконати всі потреби. На час проектування впливає також масштаб площі теплиці.