• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція і кондиціонування салону краси, СПА

Залиште заявку, щоб отримати ефективну вентиляцію

 

 

Наші клієнти

client_new
client_new
client_new
client_new
client_new
client_new

Етапи роботи

1
ЕТАП 1

ЕТАП 1

Первинний контакт і надання нам вихідних даних

2
ЕТАП 2

ЕТАП 2

Розробка концепції систем і попередня оцінка бюджету

3
ЕТАП 3

ЕТАП 3

Проектування

4
ЕТАП 4

ЕТАП 4

Узгодження розгорнутої кошторису і укладення договору

5
ЕТАП 5

ЕТАП 5

Виконання монтажних робіт

6
ЕТАП 6

ЕТАП 6

Підписання договору на гарантійний та післягарантійний сервіс

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Салони краси і СПА створені для релаксу. А враховуючи велику кількість відвідувачів, в таких приміщеннях обов’язково має бути приємний мікроклімат, для чого необхідно встановити якісну вентиляцію в салон краси. Це головна умова підтримки комфортної температури, нормального повітрообміну та вологості згідно з санітарно-гігієнічними нормами.

Компанія ТРІАТЕК допоможе вирішити питання з проектуванням, підбором, установкою та налаштуванням ефективної системи клімат-контролю у вашому салоні. Правильний підхід повинен бути скрізь!

Для чого потрібна вентиляція і кондиціонування в салоні краси

кондиціонування салону краси

Вентиляція СПА необхідна для здорового мікроклімату при перебуванні у приміщенні клієнтів та персоналу. В комфортних умовах легше працювати, а відвідувачі обов’язково запам’ятають приємну атмосферу закладу й будуть повертатися, що підвищить доходи салону. Тому заощаджувати на якісній системі клімат-контролю приміщення – недоцільно.

З якісною вентиляцією та кондиціонуванням салону краси працювати стане набагато зручніше! Неприємний запах від лаку, фарб, ацетону, перегрівання повітря фенами та потужним електрообладнанням, утворення конденсату і грибка в сауні від надмірної вологості підриватимуть авторитет салону, складаючи негативні враження у відвідувачів, тому для виведення шкідливих домішок з повітря, забезпечення циркуляції повітряних мас та підтриманням комфортного режиму температури й вологості необхідна вентиляція в СПА та кондиціонування у салоні.

Завдяки нашому сервісу можна підібрати сучасне обладнання. Воно потужне, але водночас безшумне і майже непомітне для стороннього ока, завдяки чому не доведеться псувати дизайн закладу.

Яке обладнання потрібне для кондиціонування та вентиляції

Вентиляція салону краси

Для салонів рекомендуємо обирати спліт-кондиціонери канального типу. Їх монтують у підвісну стелю, тому внутрішній блок буде непомітним і не зіпсує дизайн інтер’єру. Видимою залишиться решітка, але її можна задекорувати під стиль закладу.

Канальна система має переваги у потужності, здатності підтримувати температурний режим та повітрообмін у кількох кабінетах салону одночасно. При цьому агрегат працює безшумно, що підвищує рівень комфорту відвідувачів та працівників.

Чисте повітря подається через ізольовані повітропроводи. Для підвищення ефективності вентилювання та кондиціонування салону краси можна встановити припливно-витяжну систему з рекуперацією. Особливо зручно це, якщо природна вентиляція неможлива, а салон розташований у будівлі житлового будинку. Пристрій забирає свіже повітря з вулиці, фільтрує та за потреби підігріває його і подає всередину, а відпрацьоване повітря виводиться назовні. Установка компактна, тому також буде майже непомітною.

Таким чином у салоні циркулюватиме чисте повітря, буде комфортна температура та пануватиме оптимальний рівень вологості.

Чому варто звернутися до професіоналів

вентиляція в СПА

Погано спроектована і встановлена вентиляція салону краси і СПА буде спричиняти шум, утворення конденсату та поширення неприємних ароматів, а неправильний монтаж кондиціонеру призведе до порушення температурних режимів, погіршить оновлення та фільтрацію повітря. Це не лише чинить дискомфорт, але й погано впливає на здоров’я. Тому, щоб отримати бажані умови мікроклімату та надійно функціонуюче обладнання, монтаж варто довірити професіоналам. Ми грамотно встановимо систему вентиляції та кондиціонування СПА згідно з проектними розрахунками.

Ми орієнтуються на стандарти СанПін, враховуємо кількість відвідувачів, площу приміщення та завжди складаємо проект перед початком роботи.

При виборі техніки монтуються прилади перевірених брендів, які гарантують підтримку оптимальних показників якості повітря, незалежно від погодних умов.

Вентиляція СПА салону встановлюється на стадії ремонту або будівництва – так обладнання буде підібрано згідно всіх особливостей планування закладу.

Що врахувати перед проектуванням вентиляції та кондиціонування для салону краси

Найважливіші такі показники, як площа салону, типи послуг, кількість і частота використання електроприладів (фен, плойка, сушарка для нігтів та ін.), установки, які підвищують вологість у приміщенні (що може викликати утворення цвілі), а також розміщення закладу (цолокдь, окрема будівля, житлова багатоповерхівка тощо).

Вентиляція салону краси повинна бути правильною. При грамотно підібраному та встановленому обладнанні можна знизити тепловтрати та заощадити електроенергію. Наприклад, правильно підключений кондиціонер знижує подачу струму до 8,5 А (економія 15-30% енергії); інверторний кондиціонер регулює подачу струму (економія до 30%) та взимку може використовуватися як обігрівач (1 кВт перетворюється на 0,98 кВт тепла); плоскі повітропроводи знижують шум до 25 Дб; правильна фільтрація, очистить повітря від бактерій та підтримає нормальну вологість (40-60%).

Отже, з вентиляцією для салону краси від ТРІАТЕК ви отримаєте професійно розроблений проект та підбір обладнання згідно з усіма особливостями закладу та дизайну. Відвідувачі асоціюватимуть ваш салон з приємною атмосферою, комфортом і гарним настроєм!

Не можете знайти потрібну інформацію?
Залиште заявку і ми звяжемось з вамиЧасті запитання

Де замовити вентиляцію в СПА?

Зручніше за все замовити вентиляцію в СПА можна в компанії ТРІАТЕК. Тут ви знайдете кращі пропозиції пристроїв для ефективного повітрообміну. Ми рекомендуємо припливно-витяжні пристрої, які будуть забезпечувати безперервне надходження свіжого повітря, видалення відпрацьованого й підтримають оптимальний рівень вологості. Ми допоможемо підібрати, встановити й налагодити систему вентиляції згідно з особливостями приміщення й вашими побажаннями.

Які системи кондиціонування підійдуть для салону краси?

Для підтримки оптимальної температури й вологості повітря в салонах краси рекомендуємо встановити кондиціювання канального типу. Кліматичне обладнання монтується під стелею та має велику потужність, щоб забезпечити фільтрування й циркуляцію повітря в комплексі з комфортною температурою незалежно від погоди. При цьому канальний кондиціонер працює безшумно й здатний обслуговувати кілька приміщень одночасно.

Чи зробите ви комплексно вентиляцію та кондиціонування для салону краси чи СПА?

Фахівці компанії ТРІАТЕК виконують комплексні роботи зі встановлення вентиляції та кондиціонування для салонів краси та СПА. Створити ідеальний мікроклімат у приміщеннях такого типу можна тільки поєднанням усіх показників якості повітря: ефективного повітрообміну, комфортного температурного режиму та оптимального рівня вологості. Наші спеціалісти складуть професійний проект монтажних робіт, підберуть та встановлять технічне обладнання та налаштують його роботу.