• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Монтаж систем кондиціонування

Прайс на услуги

Також ви можете ознайомитись з повним прайсом на наші послуги

30 м²

07 - 10 BTU (1,8 – 3,0 кВт)

3 400 грн

30 м²

40 м²

07 - 10 BTU (1,8 – 3,0 кВт)

12 - 15 BTU (3,1 – 4,2 кВт)

3 400 грн

3 500 грн

30 м²

60 м²

07 - 10 BTU (1,8 – 3,0 кВт)

16 - 22 BTU (4,9 – 6,1 кВт)

3 400 грн

4 000 грн

30 м²

70 м²

07 - 10 BTU (1,8 – 3,0 кВт)

24 - 27 BTU (6,2 – 7,2 кВт)

3 400 грн

6 200 грн

30 м²

90 м²

07 - 10 BTU (1,8 – 3,0 кВт)

28 - 30 BTU (7,3 – 9,0 кВт)

3 400 грн

6 650 грн

30 м²

125 м²

07 - 10 BTU (1,8 – 3,0 кВт)

36 BTU (9,1 – 12,5 кВт)

3 400 грн

7 650 грн

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантованаЧасті запитання

Де замовити монтаж систем кондиціонування?

В мережі представлена безліч пропозицій компаній, які займаються встановленням систем кондиціонування, але за найвигіднішою пропозицією на ринку слід звернутися до компанії ТРІАТЕК. Фахівці нашої компанії здатні не лише запропонувати кращу систему кондиціонування, але й розробити індивідуальний план, який буде враховувати всі, навіть нестандартні умови. Проводяться роботи професійно та в будь-яких умовах.

Які системи найчастіше встановлюють?

Якщо мова йде про квартири або заміські будинки, найпопулярнішим варіантом можна вважати спліт-систему, що складається з зовнішнього та внутрішнього блоків. В деяких випадках, коли замовник не бажає псувати інтер’єр оселі, проводять монтаж таким чином, щоб замаскувати та сховати обладнання за стелею. У цьому разі підійдуть канальні кондиціонери. Коли потрібно розташувати систему в незвичному місці, наприклад, біля підлоги, встановлюють консольні системи.

Як довго очікувати на встановлення системи кондиціонування?

Спочатку створюється певний план з огляду на індивідуальні особливості конкретного приміщення, розглядаються різні варіанти та шляхи, вибирається найефективніший та той, що краще підходить за ціною. Обговоривши всі деталі та склавши комерційну пропозицію, фахівці приступають до монтажу систем кондиціонування. У разі, якщо вона буде проходити в один етап, то встановлення не займає багато часу, вистачить декількох годин. Якщо замовник бажає розділи етапи монтажу зовнішнього та внутрішнього блоку, то час встановлення збільшується.

Етапи роботи

1
ЕТАП 1

ЕТАП 1

Первинний контакт і надання нам вихідних даних

2
ЕТАП 2

ЕТАП 2

Розробка концепції систем і попередня оцінка бюджету

3
ЕТАП 3

ЕТАП 3

Проектування

4
ЕТАП 4

ЕТАП 4

Узгодження розгорнутої кошторису і укладення договору

5
ЕТАП 5

ЕТАП 5

Виконання монтажних робіт

6
ЕТАП 6

ЕТАП 6

Підписання договору на гарантійний та післягарантійний сервіс

Система кондиціонування

obsluzhivanie_0_1

Створення прийнятних мікрокліматичних умов є запорукою того, що знаходитися в приміщенні буде не лише комфортно, але й безпечно. Якщо в кімнаті або в офісі не дотримуються певних умов, наприклад є надмірна кількість вологи, або температура занадто висока чи низька, це може викликати значний дискомфорт.

Для комфортного перебування у приміщенні неможливо обійтися без встановлення кондиціонування. Вірно виконаний монтаж допоможе контролювати кількість чистого повітря, вологості та температури, працюючи разом з іншими додатковими пристроями.

Кондиціонери здебільшого оздоблені спеціальними фільтрами, які допомагають очищати повітря та боротися з різними бактеріями. Це дозволить мешканцям вдихати лише чисте повітря, отримуючи додатковий захист від хвороб та боротися з різними неприємними запахами.

Сучасні системи кондиціювання від ТРІАТЕК не будуть заважати гучною працею: зараз є моделі, яких майже не чутно. Все це стає можливим лише в закритому просторі, де процес кондиціонування забезпечується завдяки циркуляції повітря в межах одного приміщення - офісу, будинку чи квартири.

Особливості встановлення систем кондиціонування

Монтаж систем кондиціонування фото, зображення

Перед монтажем систем кондиціонування, вибором виробника та придбанням усіх необхідних деталей необхідне професійне проектування. Тут слід визначитися з типом самого процесу. Від цього буде залежати, яке саме обладнання встановлювати. Його тип, своєю чергою залежить від цілей встановлення та розмірів приміщення.

Загалом виділяють 4 типи кондиціонування:

  • центральний;
  • мобільний;
  • віконний;
  • спліт-система.

Перший притаманний великим за розмірами будівлям, його значна потужність розрахована на цехи в підприємствах, торгово-розважальні комплекси, великі офісні споруди.

Другий – дає можливість у будь-який час з легкістю зняти систему та провести монтаж кондиціонування в іншому місці, якщо раптово там потрібно створити певні умови. Демонтаж поводитися швидко, цей процес не потребує додаткових знань.

Віконний тип притаманний невеликим приміщенням, система складається з одного блоку.

Останній вид, спліт-система, потребує взаємодії відразу двох блоків, що відповідають за різні функції. Один з них знаходиться назовні, інший – всередині. Такий тип – найпопулярніший. Він універсальний і підходить для невеликих споруд. Потік повітря можна самостійно коригувати з огляду на певні вимоги, вдасться направляти його горизонтально або вертикально. Це дозволяє рівномірно розподіляти повітря та унеможливлює пряме попадання на людину, що може викликати в неї певний дискомфорт.

Правильний монтаж системи кондиціонування - запорука ефективності системи

Монтаж кондиціонування

Вибравши тип системи, слід також враховувати, що монтаж може проводити трьома способами. Кожен з них заслуговує на існування і буде доречним в певних умовах.

Стандартні монтажні роботи фахівці ТРІАТЕК рекомендують проводити тільки в тому випадку, коли будівля підпадає під певні вимоги. Потрібно, щоб довжина міжблочних споруд не була більшою за 3 м. Важливим також є розташування комунікацій. Зазначений тип монтажу можливий лише тоді, коли вони розташовані паралельно до стіни, де будуть проводиться роботи. Зовнішній простінок повинен бути не товще, ніж 0,8 м. Стандартне встановлення передбачає виведення дренажу через стіну, трубка назовні повинна не перевищувати 20 см. Важливо віднайти найкоротший шлях, щоб зекономити матеріали.

Нестандартний шлях застосовують у випадках, коли масштаби площі є унікальними або потрібно провести встановлення у якомусь незвичному та складному місці. Наприклад, інколи встановлюють консольні кондиціонери, що знаходяться на рівні підлоги. Такий монтаж обумовлений, коли інших місць немає або для забезпечення обігріву приміщення знизу. У цьому разі часто використовують додаткове обладнання та матеріали, робітники витрачають більшу кількість часу, а скласти попередній план вдасться не так швидко. Інколи при монтажі кондиціонування потрібно буде робити додаткові отвори в стіні.

Третій варіант – оптимальний у тому разі, якщо у квартирі або будинку проводяться ремонтні роботи. Тоді процес встановлення розподіляється на два етапи. Спершу проводиться монтаж усього обладнання, що знаходиться назовні. Здійснюється прокладання кабелів та системи відводу вологи – дренажів. Також встановлюється зовнішній блок.

Монтаж та налагодження внутрішнього блоку. Такий тип монтажу від ТРІАТЕК має чисельну кількість переваг. Головна з них – можливість перервати процес встановлення, спочатку зробити всі зовнішні роботи, а потім, коли в кімнаті будуть закінчені ремонтні роботи, вже приступати до другого етапу.

Етапи монтажу систем кондиціонування

Спочатку, необхідно намітити місце, де будуть проводитися роботи, забезпечити доступ до нього та видалити все, що може цьому завадити. Після цього здійснюються розрахунки та розмітка місця, де буде проводитися прокладання трас для трубопроводів, керуючого кабелю та дренажного каналу. Виявивши найкраще для цього місце, проводиться розбиття стіни та просування мідних труб, захищених ізолятором. Всі комунікації можна сховати під пластиковий короб.

Встановлення кондиціонування

Виконуючи монтаж систем кондиціонування, дренажна труба повинна бути розташована під певним кутом ухилу, що допоможе краще відводити надлишкову вологу. Інколи всі труби поєднують між собою пластиковими хомутами. Закінчивши перший етап встановлення труб, необхідно їх закрити, щоб до них не потрапляло сміття.

Далі проводиться монтаж зовнішнього та внутрішнього блоку. Той, що знаходиться назовні, повинен залишатися завжди в горизонтальному положенні. Частіше за все його встановлюють на спеціальних, міцних кронштейнах. Внутрішній блок не потребує якихось додаткових умов. Після встановлення проводиться процес з’єднання цих двох блоків між собою завдяки трубам та іншим комунікаціям. Важливо, щоб всі елементи були поєднані між собою герметично, унеможливлюючи попадання пилу та бруду до системи. Останній крок – зарядження фреону до підключених блоків та перевірка роботи всієї системи.

Займатися встановленням кондиціонування самостійно не рекомендується. Під час цих робіт важливо дотримуватися певних правил, користуватися спеціальним обладнанням. Слід враховувати безліч факторів – кількість людей, що будуть знаходитися в кімнаті з кондиціонером, параметри та площу приміщення, зовнішні особливості системи. Розрахувати власноруч їх не вдасться. Тому слід звернутися за допомогою до компанії ТРІАТЕК, яка займається продажем систем вентиляції та кондиціонування.

Ви можете розраховувати не лише на розробку попереднього плану, але і проведення всіх монтажних робіт під ключ. Наші системи перевірені часом, а фахівці – одні з найпрофесійніших!