• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція і кондиціонування офісного центру

Не можете знайти потрібну інформацію?
Залиште заявку і ми звяжемось з вами

Працездатність офісних робітників, їх продуктивність та енергійність протягом робочого дня та швидкість втомлюваності залежать від навколишньої обстановки. Не лише відносини у колективі, але й якість складу повітря - має дуже важливе значення.

кондиціонування офісного центру

Задушливе приміщення, надто низька або висока температура змушують людину думати зовсім не про роботу і знижують показники ефективності. Це позначається на рівні прибутку та загалом на атмосфері в компанії. Виправити ситуацію можна кондиціонуванням офісного центру.

Компанія ТРІАТЕК багато років займається установкою вентиляційних систем і систем  кондиціонування. Наші фахівці грамотно підберуть та проведуть монтаж кліматичного обладнання, яке буде безперебійно виконувати свої функції, а ви будете спокійні за здорову атмосферу в офісі.

Якісна вентиляція і кондиціонування для офісу

Шляхи забезпечення ідеального мікроклімату та ефективного кондиціонування офісного центру доволі прості. Для забезпечення контролю мікроклімату в офісі розробляється система повітрозаміщення, яка передбачає не лише приток повітря, а й його охолодження або підігрів та очищення. З такою вентиляцією офісного центру робочі процеси значно покращаться!

Сучасні офіси побудовані з матеріалів, що мають високу герметичність. В них чудово утримується тепло, але при цьому накопичується несвіже повітря, яке не виводиться. В результаті з’являється задуха, а потім – пліснява та грибок. Це шкодить як людському організму, так і технічному обладнанню й меблям приміщення.

Щоб уникнути таких проявів, необхідно організувати ефективну вентиляцію офісного центру. І найбільш ефективний метод для великих приміщень – це застосування  припливно-витяжної вентиляції. Вона забезпечить циркуляцію повітря в приміщеннях з будь-якою площею. Крім цього, таке устаткування доволі компактне й не псує інтер’єр.

Вентиляцію можна розташувати під стелею, на стіні або біля підлоги. Припливно-витяжний елемент підвищить енергоефективність великого офісу та дозволить  заощадити на опаленні.

Збільшити ефективність повітрообміну на 70-90% допоможе припливно-витяжна вентиляція офісного центру з рекуперацією. Така система клімат-контролю може гарантувати багато плюсів:

 • подачу свіжого повітря з вулиці, попередньо очищеного від газів, пилу та ін. шкідливих домішок;
 • підігрівання/охолодження повітря залежно від пори року;
 • підтримку оптимального рівня вологості, що запобігає утворенню грибка;
 • можливість встановити рекуператор у будь-який момент, навіть одразу після ремонту без пошкодження поверхонь монтажу;
 • безшумну роботу.

В деяких випадках можна підібрати індивідуальну приточно-витяжну вентиляцію з фільтрацією – її розраховують за площею січення повітропроводів, до якого заходить чисте повітря без протягів. Але для встановлення комфортного температурного режиму незалежно від погоди за вікном необхідне не тільки сучасне обладнання, але й якісний монтаж кондиціонування для офісного центру.

Вентиляція офісного центру

Для кондиціонування невеликих офісних будівель (МАФів) підходять касетні стельові кондиціонери. Вони рівномірно розподіляють температурні потоки на всіх чотирьох напрямках уздовж стелі. Іноді така система кондиціонування замінює вентиляцію.

Кондиціонери касетного типу – спліт-система, яка застосовуються у просторих приміщеннях. Розподіл охолодженого або підігрітого повітря здійснюється через нижній відділ блоку, а його верхня частина монтується у підвісну стелю. Таким чином обладнання приховане, тому добре впишеться в інтер’єр. Видимою буде тільки решітка, за розміром не більша за стандартну стельову плитку. 

Завдяки кондиціонуванню офісного центру касетним обладнанням можна обслуговувати великі площі та підтримувати однакову температуру в усьому приміщенні. Також касетний кондиціонер дуже потужний, але при цьому не створює прямого потрапляння повітряного потоку на людину та не створює протягів. Але у малогабаритному офісі зі стелею нижче за 3 м краще віддати перевагу іншим типам кондиціонування – настінним, підлоговим, підлого-стельовим тощо.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

VAV-система - сучасне рішення для вентиляції та кондиціонування в офісі

Для великих офісів ідеально підійде енергоефективний тип канального кондиціонеру, який працює за принципом VAV-системи вентиляції. Особливість у тому, що чисте повітря подається одночасно в кабінети, санвузли, робочі зони та зони відпочинку.

Переваг у такого рішення багато:

 • висока потужність одного пристрою (канальні можуть мати потужність до 30 кВт);
 • керування потоками повітря в будь-якому діапазоні, що виключає протяги;
 • можливість клімат-контролю кількох приміщень за рахунок одного блоку, щоб не монтувати окремий прилад для маленького приміщення.

проектування вентиляції для офісного центру

VAV вентиляція офісного центру автоматично підтримує постійний тиск в каналі і призначена для зниження енерговитрат і захисту фільтрів від швидкого забруднення. Також система має датчик тиску, який автоматично вирівнює тиск, збільшуючи/зменшуючи оберти вентилятора. Витяжний і припливний вентилятори працюють синхронно.

З вентиляцією офісного центру за допомогою VAV можна знизити витрати повітря у вентиляційних системах з підвищеним енергоспоживанням. Такий спосіб кондиціонування офісного центру актуальний там, де необхідний високий рівень очищення, коли засорення фільтрів значно знижує об’єм повітря та збільшує витрати енергії. VAV-система дозволяє заощадити за рахунок повного або часткового вимкнення вентиляції в приміщеннях, де вона на даний момент не потрібна.

Для підвищення ефективності роботи офісної клімат-системи варто встановлювати додаткові комунікації: рекуператори, калорифери (теплообмінники). Вони подають зігріте повітря в холодну пору року та допомагають заощадити на опаленні. Обігрів передбачається конвекторами і каналами з рідкими теплообмінниками.

Також можна застосувати монтаж вентиляції в офісний центр з повітряним теплообмінником – рекуператором. Її можна застосовувати як для нагрівання, так і для охолодження. Рекуператори компактні, надійні та прості в обслуговуванні.

Проектування вентиляції офісного центру та підбір кондиціонерів

проектування кондиціонування офісного центру

Офісне клімат-обладнання встановлюється згідно правил СанПіН та СНіП, які передбачають стандарти швидкості повітря та співвідношення вологості і температури. При проектуванні фахівці проводять розрахунки теплопритоків, повітрообміну, розмірів січення повітропроводів, потужностей тощо. Також на комфорт впливає шум від обладнань (великі Дб сильно ускладнюють робочий процес). Для якісної вентиляції та кондиціонування передбачена шумоізоляція, тож техніка не заважає працювати.

Спеціалісти ТРІАТЕК проведуть грамотне проектування кондиціонування офісного центру, спроектують систему вентиляції, допоможуть підібрати обладнання та налаштують роботу. Якісне проектування кондиціонування офісного центру та професійний монтаж – запорука комфортної і продуктивної робочої атмосфери в офісі!

 Часті запитання

Де замовити вентиляцію і кондиціонування офісного центру?

Вигідніше за все замовити вентиляцію і кондиціонування офісного центру можна на сайті компанії ТРІАТЕК. Тут ви знайдете кращі пропозиції щодо вибору обладнання, яке буде працювати без збоїв та довгий термін. Спеціалісти допоможуть підібрати індивідуальне кліматичне обладнання, яке підійде під особливості вашого офісного центру (площу, кількість робітників тощо). Також ми розробимо проектування монтажних робіт, щоб правильно встановити та запустити роботу системи вентиляції та кондиціонування, які працюватимуть максимально ефективно.

Які системи кондиціонування використовують в офісних центрах?

Для МАФів – невеликих офісних приміщень підійдуть касетні кондиціонери. Вони монтуються під стелю та розподіляють повітря на чотири напрямки, не утворюючи протягів. Внутрішній блок касети майже непомітний та дуже компактний, тому не змінить інтер’єр. При цьому такий кондиціонер дуже потужний. Для великого офісного центру з великою кількістю кабінетів та ін. приміщень варто обрати канальний кондиціонер, що працює за принципом вентиляції VAV. Система подає свіже повітря одночасно в усі приміщення, які є в центрі.

3. Чи довго чекати на встановлення?

Компанія ТРІАТЕК проводить монтаж системи кондиціонування та вентиляції для офісних приміщень максимально швидко, тому вам не потрібно буде довго чекати на встановлення. Робота клімат-системи налаштовується згідно стандартів СанПіН. Фахівці розробляють детальне проектування розташування елементів клімат-контролю та враховують усі фактори для вибору правильного обладнання. Це значно прискорює етап монтажу та налагодження надвірної роботи системи.