• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція залу для стретчингу, TRX

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

вентиляція для стретчингу

Вентиляція для TRX та стретчинг-залу – важлива умова успішної роботи закладу та задоволення клієнтів. Якість повітря має бути в пріоритеті власників фітнес-клубів!

За відсутності якісного повітрообміну у приміщенні треба відчиняти вікна, що призведе до протягів та застуд і великих витрат на опалення, а застій повітря викличе задуху, випадки непритомності, зниження продуктивності на заняттях та втрату бажання приходити сюди знову. Додайте до цього накопичення конденсату, розвиток грибка, який зіпсує не лише стіни, але й спортивний інвентар, погані запахи та інші неприємності. Ці проблеми легко вирішити вентиляцією залу стретчингу і TRX, а краще за все буде звернутися до компанії ТРІАТЕК!

Ми швидко вирішимо проблему, допоможемо підібрати якісну вентиляційну систему,  встановимо її та налаштуємо. Коректно підібране обладнання створить приємний мікроклімат та привабить до залу більше постійних клієнтів.

Для чого потрібна вентиляція залу для стретчингу

Перш за все вентиляція залу для стретчингу і TRX покликана забезпечити комфорт для відвідувачів та працівників приміщення. Фізична активність великої кількості людей погіршує якість повітря, а інтенсивні рухи підвищують температуру та вологість.

Варіанти вентсистеми можуть бути різними:

 • Припливна вентиляція – підходить для залу TRX з невеликою площею. Забезпечує надходження свіжого та очищеного повітря за рахунок якісної системи фільтрів та повітропроводів.
 • Витяжна система – головна її перевага у видаленні з приміщення забрудненого повітря, а разом з ним – шкідливих бактерій. Забезпечує якісний повітрообмін у невеликому залі.
 • Припливно-витяжна вентиляція – ідеальний варіант для вентиляції стретч або TRX-залів. Система якісно видаляє відпрацьоване повітря, а натомість подає у приміщення чисте. Подібну вентиляцію в TRX ідеально встановити для великого приміщення з високою відвідуваністю. Припливно-витяжна система легка в керуванні та монтажі, а також дозволяє оптимізувати температурний режим в усіх зонах. Сучасне обладнання цього типу оснащене теплообмінниками з рекуперацією тепла, що скорочує витрати на обігрів щонайменше на 50%.
 • Припливно-витяжна вентиляція з канальною спліт-системою – підійде для залів з кількома приміщеннями з високою стелею. Система складається з кондиціонеру та вентканалів. Працює безшумно, монтується під стелю та підтримує правильний мікроклімат одночасно в усіх залах.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Особливості підбору вентиляції для TRX

При виборі враховуйте, що зали для стретчингу і TRX повинні мати різну температуру та об’єм свіжого повітря. Це обумовлено різною інтенсивністю вправ. Також займаючись вентиляцією для стретчингу, ми розраховуємо кількість відвідувачів, площу залу та наявність додаткових суміжних кімнат (ресепшн, роздягальня тощо). Також до проекту входить розрахунок обсягів повітрообміну на одну людину та місця монтажу головних елементів системи, креслення і 3D-проекція.

Переваги встановлення вентсистеми

вентиляція TRX

Спеціалісти ТРІАТЕК виділяють наступні вигоди, які можна отримати з вентиляцією для TRX:

 • якісне фільтрування повітря та видалення вуглекислого газу;
 • знезараження повітря;
 • автоматична підтримка правильного в комфортного температурного режиму та рівня вологості;
 • перешкоджання утворення конденсату та розмноження грибка;
 • усунення неприємних ароматів (великої концентрації парфумів, поту, хімії після прибирання, пилу та ін.).

Встановивши якісну вентиляцію залу для стретчингу, ви зможете забезпечити достатній рівень кисню, запобігти погіршенню самопочуття відвідувачів та сприяти покращенню їх фізичної форми. Замовляйте послуги монтажу вентсистеми в компанії ТРІАТЕК та отримуйте необхідний комфорт!Часті запитання

Де замовити вентиляцію для TRX?

Вигідніше за все замовити вентиляцію для TRX-залу можна в компанії ТРІАТЕК. Наші фахівці допоможуть підібрати обладнання, яке підійде під тип приміщення, та розроблять проектну документацію з урахуванням площі залу та кількості відвідувачів. Також ми проведемо монтажні роботи та автоматичне налаштування обладнання, щоб вентиляція довгі роки працювала безперебійно та забезпечувала комфортні умови для занять та приносила задоволення працівникам і відвідувачам залу.

Яку систему вентиляції використати для залу стретчингу?

Для залу стретчингу оптимально встановити припливно-витяжний тип вентиляції з рекуперацією тепла. Така система дозволить видалити відпрацьоване забруднене повітря з приміщення, а натомість подати свіжий потік ззовні, який проходить через систему фільтрів, де очищається та охолоджується/зігрівається залежно від погодних умов. Таким чином в залі буде якісний повітрообмін, а приміщення буде більш енергоефективним.