• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція і кондиціонування майнінг ферм

Не можете знайти потрібну інформацію?
Залиште заявку і ми звяжемось з вами

Вентиляція майнінг ферм

З якісною вентиляцією майнінг ферм обладнання буде в безпеці! Майнінгова ферма – це встановлені в одному місці кілька приладів, за допомогою яких здійснюється обчислення для добування криптовалюти. По суті, вона являє собою цілу систему комп’ютерів та серверів, обладнаних в єдине ціле. Великі ферми практично неможливо відрізнити від дата-центрів, а домашні зазвичай присутні в різних форматах.

Незважаючи на те, у якому вигляді виконується ця система, надзвичайно важливу роль при їх облаштуванні має вентиляція майнінг ферм. Її монтаж є необхідною умовою через сильне перегрівання «заліза» під час роботи, а найкраще замовити таке обладнання та встановити його буде за допомогою компанії ТРІАТЕК.

Для чого потрібна встановлювати вентиляцію майнінг ферми

Підбираючи таке обладнання, необхідно націлюватися на ефективну роботу обладнання. Без правильного налаштування однозначно будуть виникати проблеми, що можуть призвести до серйозних поломок відеокарт. Це одна з передумов для кондиціонування майнінг ферм. Комплекти такої техніки включають в себе потужні відеокарти і джерело енергії, керування приладом та вентиляційні блоки. Їх створюють з напівпровідників, які сильно генерують тепло - в межах до 250 Вт від одного майнера.

проектування вентиляції для майнінг ферм

Якщо не буде вентиляційної системи на майнінг фермі, можна очікувати на наступні проблеми:

 • спад швидкості роботи системи і зменшення кількості отриманих віртуальних грошей;
 • зношування деталей, по яких іде струм;
 • зменшення експлуатаційного ресурсу – доведеться придбати нову апаратуру значно раніше, ніж на це розраховували.

При цьому проектування вентиляції для майнінг ферм обов’язково повинне враховувати необхідність економного використання електроенергії та забезпечення рівномірного розподілу охолодженого повітря по всьому приміщенню.

Інший важливий момент полягає у постачанні свіжого повітря до кімнати. Окрім охолодження заліза, проектування вентиляції передбачає видалення хімічного пилу. Цей елемент є дуже небезпечним. Він виділяється під час роботи приладів і провокує утворення конденсату. У результаті з’являється безліч бактерій та мікробів, і дихати таким повітрям стає просто небезпечно для здоров’я.

Складові системи кондиціювання і вентиляції

Такі установки по кондиціонуванню майнінг ферми можуть мати різні елементи у своїй схемі, проте класичний формат має наступний вигляд:

 • вентилятор – за рахунок нього до кімнати надходить повітря з вулиці;
 • кондиціонер – для охолодження повітря до певного рівня;
 • фільтраційна система – забезпечує очищення повітряного потоку від пилу, бруду, комах;
 • засувка з електроприводом – для відкривання чи закривання каналу при вимиканні чи ввімкненні вентиляції;
 • система управління та автоматики – для регулювання витрат повітря і рівня температури.

Також треба облаштувати системи повітряного виходу – для транспортування повітря та розподілення по кімнаті.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Якими можуть бути системи кондиціонування майнінг ферм

Для організації подібних схем необхідно підбирати потужне обладнання, яке зможе забезпечити потрібний ресурс. Дехто з користувачів допускає грубу помилку, вважаючи, що у цій ситуації можна обійтися звичайними побутовими кондиціонерами. Насправді на ефективний результат у таких випадках можна не очікувати. Краще за все звернутися до компанії ТРІАТЕК, яка забезпечує якісне спеціалізоване обладнання та виконує монтаж вентиляції майнінг ферми по всім правилам.

кондиціонування майнінг ферм

Користувачам пропонується декілька варіантів систем по кондиціонуванню майнінг ферми:

Притоково-витяжна установка. Цей формат є найбільш енергоефективним. Він дає можливість утримувати потрібну температуру, забезпечує своєчасний вивід перегрітого та притік свіжого повітря. Вентилятори в цій системі встановлюються в ряд, організовуючи циркуляцію повітря знизу-догори.

З кондиціонуванням майнінг ферм. Чисте повітря в цій схемі надходить каналами за допомогою установки притоко-витяжного типу. Встановлення такого обладнання вимагає скрупульозних підрахунків. Система не допускає потрапляння до приміщення пилу та бруду. Закупка енергоефективних вентиляторів дозволить значно знизити використання електроенергії.

Витяжка і канальний кондиціонер. Зазвичай таке проектування кондиціонування майнінг ферм у цьому сегменті замовляється для невеликих приміщень або кімнат. І охолодження, і вентилювання у такому випадку відбувається за участі одного обладнання. Кондиціонер канального типу забиратиме повітря з вулиці, охолоджуватиме його та подаватиме до кімнати. Таким чином ТРІАТЕК за допомогою сучасної техніки забезпечить і провітрювання, і охолодження обладнання. Проте у цьому випадку потрібно буде організувати витяжку для відпрацьованих повітряних мас.

За необхідності облаштувати вентиляцією майнінг ферми у бюджетному виконанні можна звернути увагу на інші варіанти системи. У таких моментах спеціалісти рекомендують використовувати осьові та канальні вентилятори. При цьому перша група приладів працюватиме на постачання повітря, друга – на його відведення. Такий формат являє собою лише одну установку, яка не займатиме багато місця в просторі, проте перед встановленням варто зробити відповідне проектування вентиляція майнінг ферми.

В роботі вентилятори переміщають гаряче повітря від обладнання до каналів, по яких воно виходить назовні. Притокові вентиляторні прилади «заносять» охолоджені маси всередину кімнати, рівномірно розподіляючи їх по всій площі.

Особливості монтажу вентиляції для майнінг ферм

проектування кондиціонування для майнінг ферм

Для апаратури такого типу необхідно монтувати лише високотехнологічне обладнання, яке зможе працювати в автоматичному режимі. Його основне призначення – підтримка потрібної температури і очищення від пилу. Саме тому до складу кондиціонування для майнінг ферми неодмінно входять фільтри для очищення повітряних мас. Вони підбираються у відповідності від запитів користувачів, і часто можуть бути присутніми у комплексному варіанті, де є фільтри тонкої та грубої очистки.

Роботу по облаштуванні подібних систем треба обов’язково доручати лише досвідченим спеціалістам – таким, як у компанії ТРІАТЕК, які зможуть розрахувати, підібрати необхідні елементи для формування схеми, та виконають професійно монтажні роботи.

При цьому варто знати, що будь-яка вентиляція для майнінг ферм, будь-яке майнінгове обладнання вимагатиме регулярного охолодження – незалежно від кількості техніки. Середньостатистичні показники роботи обладнання зазвичай сягають по максимуму 45 градусів Цельсія. В той же час відеокарта в таких умовах нагрівається до 95 градусів. Важливо вибрати саме ту систему, яка найкраще підходить для конкретного випадку. Не варто брати більш потужну, «на виріст», бо тоді робота такої системи буде неефективною й забиратиме багато лишньої електроенергії. Якщо ж у майбутньому ферма розшириться, то краще замовити нове, більш сильніше обладнання.

Вентиляція для майнінг ферми – неодмінний атрибут, без якого робота всієї системи буде неефективною або взагалі зупиниться. Про її встановлення треба думати ще до запуску ферми. Розрахунок потужності, підбір основних компонентів, а також монтаж кондиціонування для майнінг ферми бажано доручити спеціалізованій компанії ТРІАТЕК. Відведення нагрітого повітря від техніки має бути моментальним, щоб не допустити перегріву відеокарти вище показника в 55-60 градусів. Лише за таких умов майнінг система буде функціонувати повноцінно.Часті запитання

Де замовити вентиляцію для майнінг ферм?

Проектування схеми майбутніх систем по вентиляції і кондиціюванню якісно зможе виконати лише спеціалізована компанія. До переліку подібних належить фірма ТРІАТЕК, яка пропонує широкий спектр послуг у даному напрямку. Наші фахівці допоможуть сформувати систему, враховуючи всі нюанси, підібрати необхідні компоненти та у мінімальні терміни виконати монтажні роботи. Для оформлення замовлення достатньо лише зателефонувати або заповнити форму на сайті.

Яка система кондиціонування підійде для майнінг ферми?

На вибір формату систем кондиціювання і вентилювання впливатимуть різні фактори. Саме з їх урахуванням спеціалісти вибирають певний тип установки, яка має працювати максимально ефективно. Зазвичай такі системи передбачають прилади різної потужності та в різному комплектуванні. Це може бути притоково-витяжна установка, витяжка і канальний кондиціонер, а також вентилятори, які працюють на постачання і витяжку повітря.

Як довго очікувати на проектування вентиляції чи кондиціонування для майнінг ферм?

Оскільки процес створення схеми вентиляції чи кондиціонування для майнінг ферми досить складний, то проектування його здійснюється в декілька етапів. Правильно організована робота передбачає виїзд на об’єкт, бесіду з замовником, а також точні розрахунки майбутньої схеми. До уваги береться кількість обладнання, температурний режим в кімнаті та інші чинники. Термін виконання робіт залежить від формату проекту та умов його реалізації.