• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція пральної

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Пральні зазвичай оснащені сучасною технікою, але при пранні і сушінні накопичується велика кількість зайвої вологи, що негативно впливає на електрообладнання. Також в процесі прання у повітря здіймаються теплі випаровування й домішки хімічних засобів. В результаті по вікнах та стінах тече конденсат, з’являється задуха та ризик появи плісняви. Все це погіршує самопочуття персоналу та відвідувачів громадських пралень, псує техніку та може спричинити коротке замикання. Тому вентиляція для пральної – обов’язкова умова створення і підтримки ідеального температурного режиму і сприятливого мікроклімату!

Компанія ТРІАТЕК надає професійні послуги проектування та встановлення вентиляції у пральнях будь-якої площі і типу! Ми зробимо все правильно та надійно!

Що дасть якісна вентиляція для пральної

Вентиляція пральної

Вентиляція пральні покликана створити умови, які відповідатимуть санітарним вимогам та правилам безпеки. Дихання частинами хімічних речовин небезпечне не тільки для астматиків та алергіків, а й для здорових людей. Також при високій вологості обладнання піддається корозії та швидко ламається. Якісна вентсистема вирішує ці проблеми та захищає конструкції від конденсату, розмноження грибка і бактерій та усуває неприємні запахи.

Вентиляція пральної очищає повітря й не дозволяє повітряним масам застоюватися в приміщенні. Приток свіжого повітря сприяє знищенню вірусів та хімікатів. Це забезпечує не тільки здорові умови праці, а й високу якість повітря для клієнтів.

Вимоги до показників повітря:

 • температура приміщення для прання: +16 градусів Цельсія;
 • кратність оновлення приточного повітря: 13 куб. м./год, витяжного – 15, в приміщеннях прийому і видачі білизни – 4–5.

Типи систем повітрообміну для пральної

У приміщеннях з площею до 50 кв. метрів можлива природна вентиляція через вікна, але для ефективного повітрообміну в будь-яку пору року потрібна саме механічна система. Вентиляція в пральню обов’язкова для приміщень з високою вологістю, оскільки швидко ліквідує надлишки води та пари й підтримує нормальну температуру. Часто монтується з осушувачами й зберігає баланс виведеного та приточного повітря. В зонах обробки хімічними засобами, які можуть викликати алергію, додатково встановлюють локальні витяжки.

Пральні розраховані на 100 кг білизни за зміну, оснащуються витяжною вентиляцією з природним притоком. Об'єкти продуктивністю до 500 кг білизни, навпаки, потребують природної витяжки та примусового припливу. Також в приміщенні встановлюють осушувач внутрішнього повітря. Зайва волога й тепло витягується вентилятором в конденсатор, де рідина конденсується та видаляється.

Припливно-витяжна вентиляція пральної. Такий тип є найбільш енергоефективним і монтується у великих пральних комплексах, де обробляють до 3000 кг білизни за 1 зміну. Це система труб, що забезпечує витяжку відпрацьованих мас та втягування й розподіл свіжого повітря. Фільтри усувають забрудненість вуличного повітря.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Особливості проектування і монтажу вентсистеми для пральної

Вентиляція в пральню влаштовується відповідно до особливостей технології прання, хімічних засобів, якими обробляється білизна, а також самого типу приміщення. Якщо пральня розташована у багатоповерхівці, то система встановлюється незалежно від загальної вентиляції. Видалення брудного повітря через канали відтоку з квартир суворо забороняється.

вентиляція для пральної

Складаючи проект під вентиляцію в пральну, потрібно враховувати багато нюансів:

 • площу пральні та її розташування (готель, офісна або житлова будівля тощо);
 • кількість робочих зон, їх призначення та планування;
 • кількість, місткість і потужність обладнання (пральні машини, агрегати для хімічної обробки);
 • обсяги прання одягу й білизни;
 • кількість персоналу та відвідувачів.

Елементи вентиляції – приточні та витяжні вентилятори, осушувачі та теплообмінники (рекуператори). Щоб вентиляція працювала ефективно та економічно, потрібні грамотні розрахунки та вибір правильного устаткування. Монтаж системи мають проводити фахівці – це гарантія злагодженої роботи, мінімізація збоїв та якість повітря.

З якісною вентиляцією пральної ви на довгі роки забезпечите належні температурні умови, посилену фільтрацію повітря, безшумну роботу, що не відволікає персонал і відвідувачів, та комфортне перебування в приміщенні. Замовляйте сучасну систему вентиляції в компанії ТРІАТЕК та позбудьтеся надмірної вологи та задухи у приміщенні!