• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Установка промислових кондиціонерів

Залиште заявку

на установку промислових кондиціонерів

Установка промислових кондиціонерів

obsluzhivanie_0_1

Промислові системи кондиціонування допомагають створити сприятливі умови для праці на виробництві, підтримуючи певний мікроклімат. Це дозволяє не лише підтримувати певний температурний режим, але й освіжити та очистити повітря, яким дихають працівники.

Якісне кондиціонувальне устаткування від ТРІАТЕК дає можливість зберегти здоров’я та гарне самопочуття персоналу. Промислові кондиціонери відрізняються від інших більшою потужністю та радіусом дії, бо вони розраховані на велику територію цехів та інших приміщень на виробництві.

Загалом, використовують систему кондиціонування, яка складається з одного зовнішнього блоку та декількох внутрішніх, розташованих по периметру або біля найважливіших областей. Установку промислових кондиціонерів проводять лише після того, як було знайдено оптимальне для цього місце, де рівень забруднення найвищий.

Види промислових кондиціонерів та їх монтаж

установка промислових кондиціонерів

Найпопулярнішою зараз є мультизональні кондиціонери VRV-системи. Вони підходять для великих за розмірами приміщень, які знаходяться на відстані один від одного, наприклад, на різних поверхах. Вона працює на обігрів та охолодження. Такі кондиціонери можна встановлювати як назовні, так і всередині приміщення. Ця система працює на фреоні, який переміщується по встановленій передчасно трасі.

Якщо використовується така установка промислових кондиціонері, то системи кондиціонування можуть поєднувати декілька спліт-систем, що знаходяться на відстані, і для них не потрібно буде кожного разу прокладати окрему трасу. Відстань між блоками може досягати 130 м.

Існують і такі, де дієвою речовиною буде звичайна вода. Такими є системи кондиціонування, що працюють завдяки об’єднаній роботі чіллера та фанкойла. Вони можуть бути вмонтовані в стелю та бути прихованими, або знаходитися на видноті. Цей тип підходить до промислових приміщень не більше за 1000 м2. Теплоносій (вода або етиленгліколь) потрапляє по спеціальним трубопроводам з зовнішнього блоку, де вони нагріваються або охолоджуються, до внутрішнього, що розташований локально. Монтаж не складний та не потребує змін у структурі конструкцій промислових приміщень. Система потребує додаткового монтажу помп та повітропроводів. Також разом з ними часто облаштовують датчики та установки, які контролюють якість повітря.

Установку промислового кондиціонера дахового типу (руфтопа) проводять на даху споруди. Важливо знайти місце, де опорні конструкції найміцніші, і потім там здійснювати монтаж.

Центральний тип кондиціонерів встановлюються в підсобному приміщенні або у підвалі. Його монтують лише у внутрішній частині приміщення та поєднують разом з чиллером.

Етапи монтажу промислових кондиціонерів

фото установки промислового кондиціонера

Перед тим, як починати монтажні роботи, слід визначитися з оптимальним місцем. Варто враховувати санітарні норми, вимоги пожежної безпеки та особливості будівлі, забезпечуючи теплову безпеку несучіх конструкційних. Після цього встановлюють зовнішній блок, чіллер або кондиціонер типу руфтоп.

Важливо, щоб установкою промислового кондиціонера займалися професіонали. Треба облаштувати міцні кронштейни, які зможуть витримати вагу блоку. Далі необхідно встановити внутрішню систему - від її типу будуть залежати подальші дії:

  • монтаж фреонової траси, якщо обладнання працює на фреоні. Важливо досягти повної герметизації траси;
  • встановлення повітропроводів для централізованого кондиціонування, забезпечення входу повітря з одного боку та виведення з іншого, приєднання до холодопостачання;
  • прокладання трубопроводів для систем, які працюють на воді та етиленгліколі.

Після цього проводиться встановлення дренажних каналів, що будуть забезпечувати виведення надлишків води. Коли всі попередні етапи закінчені, проводиться налагодження електронного обладнання. Здійснюється перевірка всіх систем, тестування різних режимів, вимірювання показників. Лише після цього роботи по встановленню промислових кондиціонерів можна вважати завершеними.

Самостійно займатися установкою промислових кондиціонерів не рекомендується. Це може призвести до поранень, особливо під час встановлення дахових систем кондиціонування. Важливо враховувати безліч нюансів, мати досвід та розуміти, яким чином все буде працювати разом, тому ліпше звертатися до компанії, що займається не лише продажем обладнання для кондиціонування, але і подальшим встановленням, наприклад.

Фахівці компанії ТРІАТЕК зроблять все швидко та якісно, забезпечивши безперебійне функціонування обладнання, що якнайкраще підходить до конкретного типу промислового приміщення!

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантованаЧасті запитання

Де замовити установку промислового кондиціонера?

Існує велика кількість компаній, які займаються продажем різних типів кондиціонерів, у тому числі промислових. Деякі з них пропонують монтаж, але довіряти можна лише фахівцям, які вже довгий час займаються цією справою - саме такою буде компания ТРІАТЕК. Ми пропонуємо швидкий монтаж різних за типом складності систем, розробимо попередній план, створимо комерційну пропозицію і вже після цього проведемо якісні монтажні роботи.

Що входить в установку промислового кондиціонера?

Це залежить від типу обладнання, але на початку працівники вибирають оптимальне місце, розраховують довжину трубопроводів та кабелів, враховуючи різну висоту та певний кут нахилу. Далі проводиться встановлення окремих блоків, зовнішнього (на кронштейнах) та внутрішнього, герметичне з’єднання їх між собою. Коли всі загальні роботи виконані, проводиться тестування системи в різних умовах, перевірка функцій та всіх режимів.

Скільки коштує установка промислового кондиціонера?

Вартість монтажу залежить від складності робіт. Наприклад, встановлення дахового, що потребує спеціальних знарядь та пов’язаних з ризиком для працівників дій, буде коштувати дорожче, ніж звичайне централізоване кондиціонування. Вартість також буде залежати від індивідуальних особливостей виробничих приміщень та кількості обладнання, яке необхідно встановити. Віддалені один від одного елементи потребують додаткових витрат на поєднання їх в єдину систему завдяки трубам.