• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Зволоження в квартирі

Потрібна допомога з вибором?

Здоровий мікроклімат у приміщенні складається з оптимальної вологості, свіжості, температури повітря та швидкості його циркуляції. Один з головних критеріїв пов’язаний саме з рівнем вологості, адже сформувати цей показник у закритому просторі складніше за інші. І якщо ви поставили перед собою саме таке завдання, зволожувальні прилади від Тріатек стануть кращим рішенням!

Системи зволоження для квартири

Норма вологи в 50-60% є обов’язковою для підтримки емоційного та фізичного здоров’я. Якщо не приділяти належну увагу оптимальному зволоженню квартири, показник падатиме або надмірно підвищуватиметься – це шкідливо для здоров’я, оскільки  пересушеність повітря призводить до швидкої втомлюваності, головного болю та електризації предметів, що спричиняє дискомфорт від перебування у кімнаті. Висока вологість сприяє появі задухи, утворенню конденсату та розмноженню грибка. Таке середовище – рай для хвороботворних вірусів і бактерій та небезпечне для людини і домашніх тварин. Організм втрачає імунітет до інфекцій. Тож питання зволоження для квартири завжди важливе.

Рішення цих проблем є! Компанія ТРІАТЕК пропонує великий вибір якісних зволожувальних приладів – їх можна використовувати не лише у квартирах, але й інших приміщеннях:  приватних будинках і котеджах, готелях і кафе, магазинах, фабриках тощо.

Типи зволожувальних систем

Серед основних видів можна виділити наступні:

 • Ультразвукове. Принцип дії полягає в розподілі водного потоку на маленькі частинки за допомогою вбудованої пластини. Таке зволоження в квартирі має доступну вартість, проте використовувати його у кімнатах, де перебувають маленькі діти або хворі, не бажано.
 • Парове. Функціонує за рахунок утворення водяного аерозолю, який подається у квартиру через вентиляцію. Таке обладнання більш потужне та споживає більше енергії, має високий ККД.
 • Миюче. Такий зволожувач повітря підійде тим, хто часто буває вдома, оскільки агрегат треба періодично обслуговувати самостійно (поповнювати резервуар водою). Але це єдине, чим відрізняється цей тип від автоматичних моделей.

Наразі питання зі зволоженням квартири часто вирішують канальні моделі, що поєднуються із системою кондиціонування та вентиляції, забезпечуючи приток свіжого повітря. Обладнання дозволяє відрегулювати інтенсивність приладу та заощаджувати енергію, коли рівень зволоження в нормі.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Як проводиться зволоження для квартири

Системи зволоження в квартиру

Фахівці компанії Тріатек проводять роботу «під ключ» у кілька етапів:

 • огляд об’єкта та проектування;
 • підбір необхідного обладнання;
 • встановлення;
 • запуск і тестування роботи системи;
 • усунення несправностей.

Професійний підбор, встановлення та якість самого зволоження в квартирі мають ряд істотних переваг:

 • зручне користування – є можливість налаштувати роботу системи на потрібний період;
 • енергоефективність – заощадження електрики завдяки підтримці оптимальної вологості та притоку повітря;
 • мультифункціональність – крім зволоження, прилад може одночасно очищати повітря від бактерій, пилу та бруду;
 • екологічна безпека – обладнання не викидає в атмосферу токсичних речовин, так як робота відбувається природним чином;
 • безпека для мешканців квартири – пристрій автоматично припиняє роботу за відсутності води у резервуарі.

Компанія ТРІАТЕК професійно встановить побутові апарати у приміщеннях різної площі та планування. Замовляйте послугу та зробіть мікроклімат на своїй території якісним та здоровим!Часті запитання

Для чого потрібне зволоження в квартирі?

Оптимальний рівень вологості у квартирі 50-60%. Підтримка цього показника у нормі – запорука гарного самопочуття, високої працездатності та міцного імунітету. Занадто сухе повітря викликає швидке стомлення, головний біль та пересушеність слизових очей та носа. Надмірна ж вологість стає причиною задухи, появи конденсату, розмноження плісняви та хвороботворних бактерій. Це часто призводить до алергій. Для збереження здоров’я варто встановлювати зволожувач повітря.

Де замовити системи зволоження для квартири?

Замовити системи зволоження для квартири можна в компанії Тріатек. Ми працюємо «під ключ». Проводимо огляд об’єкта та розробляємо проект монтажу. Потім підбирається тип зволоження і потрібне обладнання. Після цього ми встановлюємо зволожувач, налаштовуємо та перевіряємо роботу системи. За потреби гарантійного чи післягарантійного обслуговування усуваємо всі несправності.

Як відбувається зволоження квартири?

Спосіб зволоження залежить від виду приладів. Під час ультразвукового відбувається розбивання потоку води на мікрочастинки через спеціальну пластину. Це найбільш бюджетний варіант, але не підходить для малих дітей. Зволоження паром працює за принципом розпилення аерозолю, який надходить через вентиляцію. Обладнання потужне і має високий ККД. Миючий пристрій відмінно очищує повітря, але воду у резервуар треба підливати вручну. Найбільш сучасний спосіб – канальний тип, який з’єднують з кондиціонером або вентиляцією. Зволоження відбувається автоматично.