• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Проектування вентиляції приватного будинку

Залиште заявку

на проектування вентиляції приватного будинку

Проектування вентиляції приватного будинку

obsluzhivanie_0_1

Якісна вентиляційна система приватного будинку – це питання здоров’я, комфорту та навіть енергоефективності. Вона забезпечує оптимальний повітрообмін з дотриманням норм вологості та чистоти. Кисень розподіляється по приміщеннях рівномірно, а відведення повітря позбавляє неприємних запахів.

Відсутність циркуляції повітря в приватному будинку загрожує надлишком вологості, накопиченням конденсату на стінах і вікнах, появою плісняви, грибка, розвитком хвороботворних бактерій. Кожен проект вентиляції приватного будинку від компанії ТРІАТЕК відповідає актуальним санітарно-гігієнічним нормам, пожежним та архітектурним вимогам, СНіП (ДБН).

Основні типи вентиляційних систем для приватного будинку

Проектування вентиляції приватного будинку

Повітрообмін будівель може здійснюватися природним, механічним або комбінованим шляхом. Найпростіша та бюджетна система – природна. Завдяки різниці температур на вулиці та в приміщенні потоки відпрацьованого і теплішого повітря піднімаються каналами витяжки та виводяться назовні, а свіже повітря надходить через віконні та дверні блоки. Але ефективність природної вентиляції безпосередньо залежить від температури навколишнього середовища, а взимку така система завдає зайвих тепловтрат. Оскільки повітряні потоки практично не регульовані, то не виключено відчуття протягу або навпаки – застояного повітря.

Механічні та комбіновані системи дозволяють збалансувати повітряні потоки незалежно від погодних умов. Повітрообмін приміщень стабільний та рівномірний. Потоки повітря регулюються спеціальними витяжками, вентиляторами, рекуператорами та іншими елементами. Проектування вентиляції приватного будинку із застосуванням багатофункціональних припливно-витяжних систем гарантує стабільну подачу свіжого повітря та видалення забрудненого.

За потреби обладнання працює на наступні результати:

 • глибоке очищення припливного повітря;
 • фільтрація від алергенів, бактерій;
 • іонізація, зволоження, ароматизація;
 • підігрів або охолодження;
 • поглинання шуму.

А за допомогою вбудованих електронних датчиків та систем керування користувачі можна налаштовувати індивідуальні режими роботи, задавати параметри часу, об’єднувати функціонал з іншими інженерними системами, у тому числі розумний дім.

Порядок розробки та зміст проекту

проект вентиляції приватного будинку

Проектуванням вентиляції приватного будинку краще займатись на етапі розробки архітектурного проекту самої будівлі. Так буде можливість закласти оптимальні схеми розміщення обладнання, розведення труб та каналів, відрегулювати висоту стель з урахуванням встановлення елементів системи. Також фахівці компанії ТРІАТЕК проводять монтаж вентиляції під час перепланування, реконструкції, ремонту котеджів. Також проектування вентиляції для приватного будинку може включати авторський і технічний нагляд за реалізацією.

Розробка кожного проекту складається з кількох обов’язкових етапів:

 • упорядкування первинного технічного завдання з урахуванням особливостей будівлі, вимог замовника, бюджету;
 • розрахунок нормативного повітрообміну приміщень;
 • підбір необхідного обладнання, розрахунок перерізу повітровідводів та інших робочих параметрів обладнання;
 • створення схем вентиляційної системи у кількох варіантах;
 • затвердження схем та прив’язок із замовником;
 • виконання проектно-пошукових заходів;
 • створення робочого проекту.

При розробці інженери-проектувальники ТРІАТЕК враховують не тільки технічні параметри, але й погоджують розміщення розподільчих решіток, дифузорів, анемостатів та інших складових, щоб гармонійно вписувалися в дизайн інтер’єру. Монтажні роботи здійснюються максимально швидко, але без втрати якості та дотримання технологій.

Професійним проектом вентиляції приватного будинку можна вирішити одразу кілька важливих питань. Системи повітрообміну забезпечують швидке виведення надлишків вологи й тепла, видалення шкідливих мікроорганізмів, бруду і пилу, комфортний мікроклімат. За допомогою сучасного обладнання вентиляцію можна поєднати з кондиціонуванням приміщень, що надалі знизить витрати на підтримку оптимальної температури.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантованаЧасті запитання

Де замовити проект вентиляції?

Замовляти проект вентиляції для приватного будинку потрібно у досвідчених виконавців, оскільки процес розробки не тільки складний, а й унікальний для кожної будівлі. Важливо враховувати архітектурні особливості, чинні норми та вимоги, зробити правильні розрахунки витрати повітряних потоків з урахуванням площі та постійних мешканців. Ми пропонуємо різні варіанти проектних рішень, у тому числі специфікації та пакети документів для реалізації сторонніми організаціями, проведення тендерів.

Скільки коштує проектування вентиляції приватного будинку?

Вартість проекту залежить від типу будівлі, площі та кількості приміщень, планування, цільового призначення кімнат, індивідуальних побажань замовника. Також на ціну впливає склад пакета документів, які саме розрахунки, схеми, плани та технічні завдання будуть надані. Сучасний ринок вентиляційного обладнання дозволяє реалізувати рішення будь-якої складності, а також підібрати достойний варіант з урахуванням фінансових можливостей.