• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція заводів

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Вентиляція заводів

Будь-яке виробниче підприємство має бути оснащене вентиляцією. Особливо це стосується хімічного виробництва – у цьому разі першочерговим завданням керівництва стає забезпечення фільтрування та циркуляції повітря там, де знаходяться працівники. Це є одним з найважливіших правил виробництва, які зазначені в певних документах з охорони праці.

Фахівці компанії ТРІАТЕК радять вирішувати це питання якісно, адже вентиляція для заводу повинна бути функціональною й дієвою, а не просто бути.

Для чого потрібна вентиляція на заводі

Створення комфортного мікроклімату буде неможливим без використання спеціальних систем вентиляції. Вони є обов’язковими для збереження здоров’я працівників. Свіже повітря допоможе не лише захистити легені від пилу та бруду, але й вплине на загальний стан людини, допоможе впоратися з втомою та головним болем.

Майже непомітна за рівнем шуму, вентиляція заводу не буде відірвати працівників від виконання їх обов’язків. Завдяки їй вдасться швидко ліквідувати забруднене повітря та змінити його на чисте. Добитися цього звичайним провітрюванням – неможливо.

Можна виділити ще декілька безумовних позитивних якостей, які допоможуть зрозуміти, що вентиляція – вкрай необхідна:

 • можливість самостійно регулювати рівень температури;
 • здатність захистити станки та обладнання від вологи та ламання;
 • виведення надлишків тепла, які створюються під час роботи станків на заводі;
 • забезпечення умов для швидкого тушіння пожежі.

Це лише декілька головних аспектів, які доводять, що проектування вентиляції для заводу вкрай необхідне.

Особливості вентиляції на заводі

проектування вентиляції для заводу

Вибрати певний тип вентиляційної системи досить важко, адже для цього слід враховувати багато факторів. Здебільшого можна розрізнити системи за місцем призначення та механізмом роботи.

Загалом вентиляція заводів поділяється на декілька видів:

 • загальна – діє на всю площу заводу;
 • місцева – має впливати лише на певну ділянку або на конкретну виробничу лінію та станок;
 • комбінована – має можливість виконувати вентиляцію не лише великих за обсягом переміщень, але і маленьких приміщень.

У деяких випадках ліпшим варіантом буде монтаж вентиляції заводу автоматичної дії, яка запускається самостійно. Місцева вентиляція, навпаки, регулюється здебільшого людиною.

За механізмом роботи фахівці ТРІАТЕК виділяють витяжні, припливні та припливно-витяжні системи. Слід враховувати й особливості виробництва – від цього буде залежати кількість шкідливих речовин, що утворюються в процесі.

Поділяють вентиляцію за процесами та їхніми особливостями: зварювання, фарбування, столярство, деревообробка, друк, виготовлення ліків, створення кондитерських виробів та інші. Методи вентиляції в кожному разі будуть різними.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Як підібрати вентиляційну систему для заводу

вентиляція для заводу

Щоб встановити якісну вентиляцію заводу, перш за все, слід визначитися, який тип підходить саме вам. Наприклад, якщо на заводі використовуються шкідливі хімічні елементи, краще придбати вентиляцію, яка може контролювати не лише стан повітря, але й створювати певну температуру та рівень вологості. Запобігти аваріям та травмуванням під час роботи з вентиляцією заводів допоможе докладне вивчення експлуатаційних особливостей.

Під час встановлення вентиляції слід приділити увагу деяким факторам:

 • порахувати достатню кількість свіжого повітря на одного працівника, яка не може бути меншою за 30–40 м³/год;
 • створити попередній план встановлення системи, обрати краще місце розташування.

Слід проводити проектування вентиляції заводу, яке буде орієнтуватися на рівень забруднення в повітрі. Лише після цього можна починати встановлювати обладнання – завдяки цьому система буде максимально ефективною.

Система вентиляції від ТРІАТЕК допоможе не лише позбутися забрудненого повітря, в якому знаходяться пил і бруд, але й дозволить свіжому повітрю потрапити в приміщення. Обирайте якісні вентиляційні системи та отримуйте якісний ефект!Часті запитання

Де замовити вентиляцію для заводу?

Замовити краще вентиляційне обладнання можна в спеціалізованому інтернет-магазині Тріатек. Для цього необхідно залишити заявку, вказавши контактний номер телефону, ім’я та адресу електронної пошти. Це дасть змогу нашим працівникам зв’язатися з вами якнайшвидше та запропонувати підходящий варіант. Є можливість самостійно з’єднатися з менеджерами, зателефонувавши за вказаними номерами.

Яка система вентиляції підійде для заводу?

Відповісти на це питання без попереднього огляду приміщення заводу неможливо. Наші фахівці можуть приїхати на місце та створити індивідуальний план, який враховує особливості кожного з приміщень, враховуючи забруднення та кількість працівників. В цьому випадку можна розраховувати на дійсно якісний результат, й вентсистема працюватиме саме так, як треба.

Де замовити проектування вентиляції для заводу?

Вигідніше за все замовити проектування вентиляції можна в компанії Тріатек. Ми створимо оптимальний план, виділимо найбільш підходящі місця для встановлення обладнання, щоб воно працювало дійсно ефективно. Ми постійно дотримуємося побажань клієнтів та завжди вирішуємо питання саме так, як їм треба!