• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція і кондиціонування лікарень, клінік

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

вентиляція лікарень

Якісне кондиціонування лікарні – запорука здоров’я пацієнтів та медпрацівників!

Основний фактор, що впливає на здоров’я хворих у лікарні – це наявність інфекцій, які в 95% випадків передаються повітрям. Більшість закладів мають недостатній повітрообмін, що призводить до застою або переміщення брудних повітряних мас всередині, тому керівники медичних установ приділяють особливу увагу якісному повітрообміну та кондиціонуванню клініки.

Вентиляція забезпечує швидше одужання, ретельну фільтрацію повітря та комфорт для медперсоналу. Відбувається ефективніший повітрообмін, знижується ризик поширення вірусів, а застояне повітря з неприємними запахами та бактеріями – видаляється. Тож вентиляція лікарень – важлива складова терапії, а найвигідніше придбати її можна в компанії ТРІАТЕК. Ми проведемо професійне проектування, підберемо обладнання, яке безперебійно працюватиме довгі роки та повністю відповідатиме особливостям вашого закладу.

Параметри повітря та повітрообміну

Вентиляції і кондиціонуванню в лікарні варто приділити належну увагу, оскільки в таких установах важливо дотримуватися певних стандартів якості повітря (температури, вологості тощо). Це обумовлено наявністю операційних та лабораторій і окремих типів палат, де потрібні стерильні умови, правильна температура і тиша.

Рівень вологості повинен бути 30-60%. Температура повітря для дорослих – не нижче +20 градусів; в дитячих палатах, післяопераційних, процедурних і кабінетах ФД – не менше +22 градусів, а в палатах для новонароджених – не холодніше +25 градусів. Ось чому спочатку потрібне проектування вентиляції для лікарні.

проектування вентиляції для лікарні

Між окремими приміщеннями застосовуються прилади для очищення з фільтрами. Їх встановлюють в операційних, приміщеннях для персоналу та ізоляторах для оновлення повітря і зниження навантажень на кондиціонер. Мінімальні витрати залежать від концентрації небезпечних речовин та кількості присутніх. Об’єм приточного повітря розраховується не нижче 80 куб.м./год для 1 людини, та щонайменше 100 куб. м./год в операційних та приміщень інтенсивної терапії.

У приміщеннях, де використовується анестезія, має бути мінімум 800 куб. м./год на 1 апарат. Правильна вентиляція для клініки є вирішальним фактором чистоти приміщень та безпеки пацієнта. Повітря, що надходить, має мінімізувати забруднення і видаляти з приміщення відпрацьовані часточки, що виділяють люди, техніка і матеріали.

Як вибрати систему кондиціонування та вентиляції для лікарні

Проектування вентиляції для клініки – відповідальна справа. Існує кілька варіантів системи, але спершу проводиться огляд будівлі та приміщень, розраховується площа, кількість персоналу, пацієнтів і медтехніки. Саме так працюють фахівці компанії Тріатек. А згідно з особливостями закладу далі вже можна обрати тип системи.

 • Припливна вентиляція клінік. Складається з повітропроводів, фільтрів та повітрообмінника. Перевага – в ретельному очищенні повітря, що надходить всередину. Але припливна вентиляція працює лише «на вхід». Відпрацьовані маси, як правило, видаляються через вентиляційні отвори, які встановлені у санвузлах.
 • Витяжна вентиляція. Принцип роботи системи - витягування забрудненого повітря на вулицю, тому усі бактерії та віруси видаляються з приміщення. Перевага – безперервний повітрообмін. Така вентиляція лікарень усуває також радіальні елементи. З природною вентиляцією потік повітря надходить у коридор, а для додаткового очищення використовують фільтри
 • Припливно-витяжна вентиляція. Найбільш оптимальний і продуктивний варіант вентиляції, який забезпечує постійну циркуляцію повітря. При цьому відпрацьований кисень виводиться назовні, а свіже повітря фільтрується від пилу і шкідливих домішок і надходить у приміщення.

Монтаж вентиляції для клініки може включати установку припливно-витяжної системи з рекуператором. Влітку повітря у пристрої охолоджується, очищається надходить всередину, а в холодні часи припливні повітряні маси нагріваються, і у приміщення надходить свіже і тепле повітря.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Тріатек - професійний підхід до кондиціонування лікарень

вентиляція клініки

Кондиціонери – невід’ємна складова кліматичної системи приміщення. Вони штучно створюють та підтримують на належному рівні показники повітря, необхідні за правилами та для комфорту. Це відбувається завдяки оптимальному переміщенню повітря, обробленого до параметрів стандарту.

Кондиціонери, як і будь-яке обладнання, може забруднюватися, але для лікарень краще обирати моделі з функцією самодіагностики та самоочищення – таку вентиляцію лікарень можна знайти в Тріатек. Ними оснащені більшість сучасних агрегатів, які можуть автоматично очищати свої внутрішні елементи.

Кліматичне обладнання для мед. установ має якісно охолоджувати, підігрівати, зволожувати або осушувати свіже і рециркуляційне повітря, тому систему можна підсилити водяним або електричним калорифером, зволожувачем, охолоджувачем або холодильним контуром з випарником, парогенератором чи системою осушення.

Фахівці ТРІАТЕК рекомендують зробити якісне проектування кондиціонування для лікарні та встановити канальну спліт-систему або мульти-спліт кондиціонери настінного або стельового типу. Перший варіант ідеально підійде для встановлення потрібного температурного режиму в кількох приміщеннях одночасно. При цьому система повітропроводів слугуватиме вентиляцією, а безшумна робота кондиціонеру не заважатиме хворим. Ця система добре підійде для кондиціонування клінік – внутрішній елемент обладнання зашивають у стелю, що дозволить заощадити корисний простір.

проектування кондиціонування для клініки

Мульти-спліт система кондиціонування - оптимальний варіант для великої площі. Зовнішній блок встановлюється на вулиці, на фасаді будівлі, а декілька внутрішніх можна розподілити по приміщеннях. Цей варіант підійде, якщо в різних палатах необхідний індивідуальний мікроклімат. Настінні кондиціонери зручно використовувати у невеликих приміщеннях, у той час, як підстельові моделі можна встановити у просторих палатах разом з вентиляцією в лікарні.

У будь-якому випадку обладнання рівномірно розподіляє повітря, не утворюючи протягів, фільтрує його, встановлює комфортний температурний режим та підтримує рівень вологості, необхідний за стандартом.

Додатково можна встановити бактерицидні фільтри для очищення зовнішнього повітря, що подає припливна вентиляція для лікарні. Вони нейтралізують шкідливі радіологічні елементи та різні патогенні частинки. Багаторівнева фільтрація повітря особливо важлива для наркозних, операційних та реанімаційних залів, опікових відділень та палат інтенсивної терапії.

Що дасть якісна вентиляція клінік

кондиціонування для лікарні

З якісною вентиляцією та кондиціонуванням лікарень можна досягти ефективної фільтрації та правильного повітрообміну, знизити ризик поширення інфекцій, створити комфортні температурні умови для клієнтів.

Професійний підбір вентиляційного обладнання і монтаж кондиціонування для лікарні на 99% зумовлює швидкість одужання і комфорт пацієнтів, здоров’я працівників і санітарно-гігієнічні умови залів, палат і кабінетів, а тому це варто довірити професіоналам з Тріатек.

Ми орієнтуємося на санітарні норми, кількість присутніх та площу приміщення і згідно з проведеними вимірами робимо проектування кондиціонування лікарень та виконуємо монтажні роботи. Вони проводяться у кілька етапів:

 • підготовка (огляд приміщення складання проекту, підбір пристроїв);
 • установка обладнання (вентиляторів, датчиків, калориферів тощо);
 • організація і встановлення повітропроводів згідно з проектом;
 • приєднання до магістралі обладнання;
 • монтаж вентиляції для лікарні та установка систем автоуправління;
 • пусконалагоджувальні роботи та налаштування;
 • тестування роботи системи.

Кондиціонування і вентиляція, встановлені за усіма правилами, допоможуть досягти ідеальних санітарних умов і за будь-якої погоди підтримувати правильну температуру, вологість і чистоту повітря. З кондиціонуванням в клініці від ТІРАТЕК можна бути спокійним щодо здорового мікроклімату приміщення та комфорту усіх присутніх!Часті запитання

Де замовити вентиляцію та кондиціонування для лікарні?

Зручніше за все замовити вентиляцію та кондиціонування для лікарні ви можете в компанії ТРІАТЕК. Проектування системи клімат-контролю та ефективного повітрообміну, підбір необхідного обладнання, монтаж та налаштування роботи приладів – усе це повинно робитися згідно державних стандартів та санітарно-гігієнічних норм. Для замовлення послуги залишайте заявку на сайті.

Які системи кондиціонування можна використовувати в клініці?

Тип кондиціонування обирається залежно від типу будівлі, площі та кількості відвідувачів. Для більшої ефективності можна встановити припливно-витяжну вентиляцію з рекуператором і канальним кондиціонуванням. Перевага такої системи у фільтрації приточного повітря та ефективному виведенні шкідливих часточок з приміщень. Завдяки рекуператору всередину надходитиме зігріте або охолоджене повітря (залежно від сезону), що підвищить енергоефективність, а канальний кондиціонер забезпечить комфортний температурний режим та оптимальний рівень вологості.

За скільки часу ви зробите вентиляцію в лікарні?

Спеціалісти компанії ТРІАТЕК спроектують та змонтують усе максимально швидко. Точний час залежатиме від особливостей будівлі закладу, режиму його роботи, кількості пацієнтів та медперсоналу. Щоб система вентиляції працювала довго та ефективно, роботи здійснюються у кілька етапів: огляд лікарні та систем вже існуючих повітропроводів та вентиляційних отворів, розробка проектної документації та креслень для підбору та розміщення технічного обладнання, монтаж системи, її запуск та налаштування для автоматичної роботи.