• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Установка зовнішнього і внутрішнього блоку кондиціонера

Установка зовнішнього і внутрішнього блоку кондиціонера

obsluzhivanie_0_1

Якість повітря, яким ми дихаємо, має велике значення. Від нього залежить самопочуття, рівень продуктивності та загальний стан здоров’я людини. Ось чому різноманітні види кліматичної техніки мають зараз великий попит. Вони не лише контролюють мікроклімат всередині приміщення, але й фільтрують кисень, очищаючи його від зайвого бруду, пилу та збудників хвороб.

Сьогодні спліт система, що складається з двох окремих блоків, вважається найпоширенішим варіантом, який використовують у квартирах, будинках або офісах. Внутрішній блок у такому обладнанні виконує роль випаровувача, а в зовнішній винесений конденсатор. Різні виробники пропонують великий асортимент моделей з різноманітними функціональними можливостями, але обрати модель – лише частина роботи, потрібна ще правильна установка зовнішнього і внутрішнього блоку кондиціонера - від цього залежатиме його ефективність і термін експлуатації. Установкою блоків кондиціонера повинні займатися професіонали!

Установка зовнішнього блоку кондиціонера

Монтаж внутрішнього блоку кондиціонера

Саме завдяки внутрішньому блоку в приміщенні вдається підтримувати рівномірну температуру, й для цього забороняється здійснювати монтаж біля перешкод, які блокуватимуть подачу повітря.

Монтаж внутрішнього блоку кондиціонера – процес, що вимагає точності та уважності. Щоб не допустити помилок, необхідно дотримуватись рекомендацій, які прописані в інструкції з експлуатації агрегату, або замовляти установку внутрішнього блоку кондиціонера у спеціалістів ТРІАТЕК.

Установка внутрішнього блоку кондиціонера

Якщо наголошувати саме на помилках, то серед розповсюджених згадують наступні:

 • монтаж системи поблизу дивана або робочого місця – пряме потрапляння потоку повітря на людей, що регулярно перебувають у приміщенні, призводить до хронічних застуд;
 • установка над джерелами тепла – радіатором, обігрівачем, батареєю – сприяє підвищеному навантаженню на систему, через що обладнання швидко вийде з ладу;
 • монтажні роботи біля джерел, що випромінюють високочастотні електромагнітні хвилі – часто негативно впливають на процесор, який керує кліматичною технікою;
 • встановлення впритул над будь-якими поверхнями – сприяє потраплянню пилу всередину системи, що також негативно позначається на працездатності кондиціонера.

Професійна установка внутрішнього блоку кондиціонера здатна забезпечити ідеальний результат! Крім того, існує ряд інших правил, яких необхідно дотримуватись під час установки обладнання. Наприклад, слід зберігати оптимальну відстань між стінами – про всі регламенти детально знають фахівці, що займаються монтажними роботами. Також необхідно додатково переконатися в міцності кріплень, інакше кондиціонер буде шуміти під час роботи та сильно цим заважати.

Монтаж зовнішнього блоку кондиціонера

Установка зовнішнього блоку кондиціонера – найважчий і тривалий етап у порівнянні з іншими монтажними роботами. Головна проблема полягає в важкодоступності місця, яке частіше за все представлене фасадом або бічною стіною будівлі.

Установка зовнішнього і внутрішнього блоку кондиціонера фото, зображення

Щоб результат виявився успішним, бажано дотримуватися наступних порад:

 • під час вибору місця для монтажу переконатися, що фахівці матимуть доступ для подальшого обслуговування кондиціонера;
 • металеві опорні кронштейни обов’язково підбирають відповідно до рівня навантаження на них. Якщо нехтувати цим пунктом, то зростає ризик того, що обладнання зірветься вниз;
 • зовнішній блок обов’язково необхідно захистити від прямого потрапляння сонячних променів, опадів або інших негативних факторів.

Установкою зовнішнього блоку кондиціонера, так само як і внутрішнього, мають займатися досвідчені фахівці. Це пов’язано з кількома факторами. По-перше, часто монтажні роботи проводяться на висоті, що передбачає наявність спеціального дозволу. Доведеться вправно маніпулювати важкими предметами та водночас ефективно виконувати свої зобов’язання. По-друге, установка кондиціонера передбачає наявність професійного інструменту, без якого неможливо якісно провести монтаж. До того ж необхідно розбиратися в принципі роботи спліт системи, знати правила техніки безпеки та всі нюанси її підключення.

Компанія ТРІАТЕК протягом багатьох років пропонує послуги у сфері обслуговування систем вентиляції та кондиціонування. У нас працюють професіонали, які гарантують оперативність, якісний сервіс і готові взяти на себе всі турботи, пов’язані з технічним обслуговуванням кліматичної техніки.

Етапи роботи

1
ЕТАП 1

ЕТАП 1

Первинний контакт і надання нам вихідних даних

2
ЕТАП 2

ЕТАП 2

Розробка концепції систем і попередня оцінка бюджету

3
ЕТАП 3

ЕТАП 3

Проектування

4
ЕТАП 4

ЕТАП 4

Узгодження розгорнутої кошторису і укладення договору

5
ЕТАП 5

ЕТАП 5

Виконання монтажних робіт

6
ЕТАП 6

ЕТАП 6

Підписання договору на гарантійний та післягарантійний сервісЧасті запитання

Де замовити установку зовнішнього і внутрішнього блоку кондиціонера?

Компанія ТРІАТЕК працює на ринку обслуговування кліматичної техніки, починаючи з 2013 року. У нас працює досвідчена команда фахівців, які виконують широкий спектр послуг, пов’язаних із діагностикою, профілактикою і ремонтом систем кондиціонування. Наші майстри беруть на себе завдання будь-якого рівня складності аж до реалізації масштабних проектів «під ключ». Звертайтесь до нас, якщо вам потрібно замовити послугу, проконсультуватися або розрахувати вартість проекту.

Як відбувається установка зовнішнього блоку кондиціонера?

Зовнішній блок монтують чітко горизонтально – навіть незначні перекоси вважаються неприпустимими, тому що це негативно впливає на роботу системи охолодження. Також важливо, щоб навколо блока безперешкодно циркулювало повітря. Тому його встановлюються з відступом від стіни – мінімальна відстань має дорівнювати 10 см, щоб перешкодити перегріву обладнання. Всі ці нюанси добре відомі фахівцям, які професійно займаються монтажем кондиціонерів. Звертайтеся за послугами лише до перевірених компаній, які гарантують якісний результат.

Скільки часу займає установка блоків кондиціонера?

У середньому, монтаж однієї спліт системи займає від 2 до 4 годин, якщо на об’єкті працює дві людини. Якщо майстер працює один, то йому може знадобитись від 2,5 до 4 годин. Звичайно, багато чого залежить від складності роботи: якщо проект нескладний, то весь процес може зайняти 1,5 години, хоча такі випадки трапляються рідко. Компанія ТРІАТЕК гарантує високу якість монтажних робіт і завчасно узгодить з вами графік, щоб не завадити вашим планам.