• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція хімчистки

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Вентиляція хімчистки

Вентиляція для хімчистки – одна з обов’язкових! Салон хімчистки відноситься до об’єктів, де щодня надається велика кількість послуг. Клієнти віддають одяг, текстильні вироби, елементи меблів для видалення різних забруднень. Це потребує використання води, миючих засобів, порошків та ін. агресивних хімічних речовин.

Щоб обслуговувати багато відвідувачів, важливо дотримуватися санітарних норм та ретельно стежити за якістю повітря й чистотою, й найкращим рішенням стане звернутися до фахівців ТРІАТЕК!

Які проблеми вирішить вентиляція

Враховуючи специфіку послуг хімчистки, її власники стикаються з багатьма неприємностями:

 • підвищений рівень вологості;
 • постійне накопичення конденсату;
 • поява цвілі та грибка;
 • нестабільність температури через пар і надмірне тепло;
 • випаровування токсичних хімічних речовин.

Все це спричиняє дискомфорт для працівників та може звести нанівець якість чищення, поки річ перебуває в приміщенні до видачі господарю. Це в свою чергу відлякує клієнтів та знижує прибутки, тому вкрай необхідно встановити якісну вентиляцію в хімчистку.

Вимоги СНіП до вентиляції в хімчистці

проектування вентиляції для хімчистки

Температура в приміщенні має бути не нижче +16 градусів Цельсія. Кратність приточного та витяжного повітрообміну має бути 13 куб. м/год.

Організувати якісний повітрообмін та клімат-контроль в хімчистці здатні осушувачі та примусова приточно-витяжна вентиляція.

Механічна вентиляція хімчистки. Встановлюється в приміщенні з високою вологістю для швидкої та ефективної ліквідації надлишків вологи. Вона підтримує комфортний рівень температури й може бути встановлена ​​в поєднанні з осушувачами повітря.

Припливно-витяжна вентиляція. Складається із системи повітропроводів, що забезпечують одночасно витяжку відпрацьованого вологого повітря назовні та надходження й розподіл свіжих повітряних мас в приміщенні. При цьому устаткування оснащене фільтрами, які ліквідують пил і бактерії з вулиці, очищаючи повітря.

Слід пам’ятати, що в холодну пору року приточне повітря при подачі всередину треба підігрівати, тому затребуваною є вентиляція для хімчистки з рекуперацією. Таке обладнання не тільки забезпечить приміщення чистим повітрям, але й допоможе заощадити витрати електроенергії на опалення завдяки частковому нагріванню повітря в зимовий період.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Професійний монтаж - гарантія справної роботи вентиляційної системи

монтаж вентиляції для хімчистки фото, зображення

Якісна вентиляція в хімчистці – це запорука безперебійної роботи системи та максимізація показників мікроклімату. Неграмотне проектування викличе помилки в роботі всієї системи та виведе з ладу навіть дороге обладнання, що вкрай небажано для хімчистки.

Неправильне встановлення вентиляції призводить до недостатнього повітрообміну та фільтрації, підвищення рівня вологи. Також ​​система може шуміти й споживати багато електроенергії. Тому вентиляція в хімчистку потребує професійного проектування, правильного підбору й монтажу обладнання, адже від цього залежить, як ефективно буде відбуватися повітрообмін в приміщенні. Спеціалісти ТРІАТЕК закладуть вентиляційну систему швидко та з урахуванням тонкощів проекту, що заощадить бюджет на виправлення помилок!

Розробка проекту і подальший підбір вентобладнання потребує визначення наступних показників:

 • формат чистки (аква-чистка, суха з перхлоретиленом або вуглеводнева, ручна);
 • спектр послуг (чистка хутряних виробів, дублянок, спецодягу, шкіри, килимів, меблів тощо);
 • кількість хімічних засобів;
 • потужність хімчистки (кількість обладнання);
 • завантаженість замовленнями;
 • кількість відвідувачів;
 • розташування, площа та особливості приміщення;
 • кількість робітників.

Згідно з цими даними вибирають вентиляційне обладнання: вентилятори, приточно-витяжне устаткування, осушувачі або теплові вентилятори, теплообмінники (рекуператори).

З професійною вентиляцією хімчисток від ТРІАТЕК ви отримаєте: якісний та безперервний повітрообмін згідно з проектуванням та розрахунками, бездоганні санітарні умови, продуктивну працю персоналу та безліч задоволених клієнтів!