• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція кальянної

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Вентиляція кальянної

Якісна вентиляція кальянної – гарантія комфорту відвідувачів! Сучасні заклади пропонують різні варіанти розваг для своїх клієнтів. Популярності набули і кальянні – як варіант розслабляючого способу проведення часу.

В наших широтах кожен сезон має свої кліматичні особливості, тому в кальянних необхідна якісна вентиляція, яка максимально швидко видалить тютюновий дим з приміщення та забезпечить одночасний і безперебійний приплив достатнього обсягу свіжого повітря. Це пояснюється тим, що хоч кальян і позиціонують як безпечну альтернативу паління, не можна допустити значної концентрації диму, який утворюється в процесі. Це не просто погіршує комфорт і самопочуття, але й загрожує здоров’ю.

Фахівці ТРІАТЕК встановлять вентиляцію кальянної на вищому рівні: ми розробимо проект, допоможемо підібрати обладнання, змонтуємо систему, яка працюватиме довго та енергоефективно.

Особливості встановлення вентиляції в кальянній

Вентиляційне обладнання курильних кімнат має працювати безшумно навіть за інтенсивного повітрообміну, не допускати появи протягів і гармоніювати з інтер’єром приміщення. Завдяки цьому забезпечуються приємний мікроклімат та комфорт перебування гостей.

Вентиляція для кальянної встановлюється кількома способами:

Примусова витяжна вентиляція з природним припливом

Це найбільш бюджетний варіант, проте в холодну пору року він створює дискомфорт, оскільки через дисбаланс обсягу приточного та видаленого повітря, з’являються сильні протяги і при відчинених вікнах або дверях у приміщення потрапляє багато холодного повітря. Це знижує температуру в приміщенні, створюючи неприємні відчуття для відвідувачів та підвищуючи ризик захворіти.

Окремо припливна/витяжна вентиляція в кальянну

Найбільш раціональний спосіб щодо вартості. Система складається з припливної установки (або вентилятора з додатковим комплектом автоматики для управління), водяного або електричного калорифера (нагрівача) і автономної витяжної системи з вентилятором.

Недоліком такого обладнання фахівці ТРІАТЕК вважають необхідність нагрівання великого обсягу повітря у зимовий період, що автоматично збільшує витрати на електроенергію. Однак при правильній організації системи автоматики можна доволі плавно і точно керувати системою, що забезпечить комфорт відвідувачам та заощадить електроенергію.

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією

Така вентиляція кальянної більш дороговартісна, але дозволяє зберегти тепло та заощаджувати до 70% енергії на обігрів припливного холодного повітря. Тому цей спосіб повністю себе окупає. З такою системою відпрацьоване повітря проходить через канали рекуператора (теплообмінника) і віддає своє тепло. В результаті відбувається забір ззовні холодного повітря і його обігрів та виведення на вулицю забрудненого повітря. Все тепло залишається в приміщенні кальянної, за рахунок чого можна заощадити на опаленні в холодну пору року.

Увага! Встановлюючи у кальянній припливно-витяжну вентиляцію з рекуператором, рекомендується використовувати саме пластинчасті рекуператори. Роторні елементи – не герметичні, що провокує проникнення диму з витяжки у припливний потік.

Яких помилок важливо уникнути при монтажі вентиляції

Вентиляція в кальянну

Під час проектування важливо уникнути наступних помилок:

  1. Порушення балансу між обсягом припливного та виведеного повітря. Може бути слабкий приплив свіжого повітря при одночасному встановленні потужної витяжки.
  2. Відсутність вентиляційної системи в кімнаті для куріння в розрахунку на функціонування вже вбудованої вентиляції приміщення. Крім фізичного дискомфорту і загрози здоров’ю, це порушує норми перебування людей у ​​приміщеннях цієї категорії.

Якісна вентиляція кальянних є турботою про здоров’я і безпеку відвідувачів та персоналу, а також успішною умовою ведення бізнесу. Тому довіряйте спеціалістам. Компанія ТРІАТЕК складе професійний проект, підбере елементи вентиляції та здійснить монтаж і тестування. Якісне обладнання забезпечить якісний результат!

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантованаЧасті запитання

Де замовити вентиляцію для кальянної?

Щоб система вентиляції була встановлена правильно і працювала безвідмовно, варто звертатися до професіоналів, тому краще замовлляти вентиляцію для кальянної в компанії ТРІАТЕК. Наші фахівці розроблять проект згідно з усіма правилами розташування кальянної, площі приміщення та частоти відвідувань, допоможуть підібрати оптимальний тип системи, а також проведуть монтаж та налагодження роботи вентиляції.

Яка система вентиляції підійде в кальянну?

Для кальянної важливий не лише приток свіжого повітря, але й виведення диму. Припливно-витяжна вентиляція одночасно виводить відпрацьоване повітря на вулицю, а зовні забирає та подає у приміщення чистий потік. При цьому повітря проходить через фільтраційний клапан, де очищається від пилу та бактерій. Припливно-витяжна вентиляція з рекуператором дозволить підігрівати холодне зимове повітря та заощадити на опаленні.