• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Обслуговування і ремонт промислових кондиціонерів

Залиште заявку

на обслуговування та ремонт промислових кондиціонерів

Обслуговування та ремонт промислових кондиціонерів

obsluzhivanie_0_1

Промислові кондиціонери призначені для створення комфортного мікроклімату в межах будівлі великої площі, але іноді вони потребують ремонту. В цьому разі краще звернутися до фахівців ТРІАТЕК, тоді обслуговування і ремонт промислових кондиціонерів буде по-справжньому якісним.

Спліт-системи промислового типу можуть кондиціонувати повітря в кількох кімнатах (офісна будівля) або просторому приміщенні (конференц-зал, закритий стадіон, виробничий цех тощо). Таке обладнання спроектоване для обробки і кондиціонування значних об’ємів повітря, і навантаження на промислові кондиціонери більше, ніж на побутові, особливо у випадках, якщо спліт-система встановлена на виробничому підприємстві, де повітря насичене пилом і газами.

Тривала та ефективна робота цього обладнання вимагає своєчасного обслуговування промислових кондиціонерів, щоб вчасно усунути можливі несправності та не погіршувати мікроклімат у приміщеннях, де працює спліт-система.

ремонт промислових кондиціонерів

Чому виникають проблеми з промисловими кондиціонерами

Головним чином проблеми і несправності кліматичного обладнання виникають через відсутність регулярного огляду і діагностики, а ігнорування початкових несправностей може призвести до того, що користувачам треба звертатися вже не за діагностикою, а за повноцінним ремонтом промислових кондиціонерів.

Щоб запобігти несправностям в роботі кліматичного обладнання, можна замовити обслуговування в компанії ТРІАТЕК. Замовникам доступний широкий спектр послуг в залежності від потреб та типу кліматичної техніки.

Ознаки несправності промислових кондиціонерів

Якщо промислова спліт-система довго не отримує обслуговування, то з часом пил, бруд і жирові відкладення накопичуються у блоках системи і шкодять роботі кондиціонера.

Основні ознаки, що час замовити ремонт промислових кондиціонерів, виглядають так:

  • нестача холодоагенту – пристрій працює, але недостатньо охолоджує приміщення або не працює в режимі охолодження, помітні маслянисті патьоки на корпусі кондиціонера, обмерзає випарник внутрішнього блоку;
  • несправність компресора – під час увімкнення не чутно шуму мотору, відсутня подача холоду;
  • поломка вентиляторів – пристрій перезапускається самостійно через короткі проміжки часу, обмерзають теплообмінні батареї спліт-системи, повітря не надходить до приміщення;
  • вихід з ладу електронних компонентів – кондиціонер не вмикається, самостійно перезапускається або працює безперервно, без циклування.

Причин того, що спліт-система вийшла з ладу, є кілька. Це і не професійний монтаж, і відсутність належного догляду і обслуговування техніки, підвищена забрудненість повітря, нестача холодоагенту і механічні несправності.

Якщо у роботі спліт-системи почалися збої, їх не варто ігнорувати і звернутися до спеціалістів ТРІАТЕК, що займаються обслуговуванням промислових кондиціонерів на професійному рівні. Вчасна діагностика проблем в роботі кліматичної системи допоможе запобігти серйозним несправностям, адже тоді знадобиться вже не тільки сервіс, а й ремонт, який може бути дорожчим за очистку та налаштування техніки.

Етапи обслуговування промислових кондиціонерів

обслуговування промислових кондиціонерів

Коли кондиціонер виходить з ладу у сильну спеку чи посеред виробничого процесу – це не прикре непорозуміння, а досить серйозна проблема, адже погіршення якості повітря у промислових приміщеннях сильно шкодить здоров’ю працівників підприємства. Виникнення такої ситуації вимагає виклику спеціалістів, які зможуть терміново зайнятися ремонтом промислових кондиціонерів і відновити їх працездатність.

Обслуговування кліматичного обладнання починається з перевірки стану всіх деталей та запчастин кондиціонера і їх заміни, якщо компоненти вийшли з ладу остаточно. Після цього проводиться чищення кондиціонера - фахівці ТРІАТЕК очищують деталі та блоки кондиціонера, щоб усунути пил, бруд, плісняву та бактерії. Це дозволяє покращити якість повітря у приміщенні та продовжити термін служби обладнання. Далі здійснюють перевірку рівня холодоагенту і заправку ним, якщо є потреба. Це не тільки гарантує ефективнішу роботу кондиціонера, а й дозволяє знизити витрати на електроенергію. Після цього проходить перевірка дренажної системи та електронних компонентів.

Промислове обладнання, зокрема кондиціонери, вимагає не тільки професійного монтажу, але й своєчасного обслуговування та ремонту. Вчасна діагностика та ремонт промислового кондиціонера у виконанні наших фахівців дозволить продовжити час його ефективної роботи й зменшити витрати на усунення несправностей, адже профілактика завжди дешевша, ніж усунення проблем із технікою.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантованаЧасті запитання

Де замовити ремонт промислових кондиціонерів?

Обслуговування і ремонт промислових кондиціонерів можна замовити на сайті компанії ТРІАТЕК, достатньо залишити заявку, скориставшись спеціальною формою. Замовникам доступний перелік послуг в залежності від потреб та типу кліматичної техніки. Ми надаємо послуги з діагностики та огляду вентиляційного обладнання, а також здійснюємо ремонт кондиціонерів, що вийшли з ладу. Також у перелік послуг входить чистка кліматичних пристроїв, їх дезінфекція та заправка фреоном, якщо в цьому є потреба.

Скільки коштує обслуговування промислових кондиціонерів?

На сайті компанії ТРІАТЕК вказана приблизна вартість сервісу промислових кондиціонерів, точну ціну зможуть визначити спеціалісти після відповідної діагностики обладнання та складання переліку послуг. Вартість обслуговування кліматичної техніки залежить від кількох факторів: типу і моделей обладнання, розміщення блоків спліт-системи та їх кількості у будівлі, складності несправностей, умов роботи кондиціонерів тощо.