• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Монтаж систем вентиляції

Залиште заявку

на монтаж вентиляції

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Наші клієнти

client_new
client_new
client_new
client_new
client_new
client_new

Якісна установка вентіляції Київ

obsluzhivanie_0_1

Житлові, виробничі, громадські та офісні приміщення обладнують спеціальними системами вентиляції, щоб забезпечити комфортний мікроклімат, і найкращим рішенням тут вважається монтаж систем вентиляції під ключ, а замовити його можна в компанії ТРІАТЕК.

Він проводиться не тільки для забезпечення повітрообміну, а й для очищення повітря від різноманітних видів забруднення. Завдяки якісним технологічним рішенням забезпечується нагрівання або охолодження перед подачею, тому створюється максимально комфортна температура для людей. Система буде справлятися зі своїм завданням, якщо установку виконати правильно.

Монтаж систем вентиляції

Особливості проектування вентиляційних систем

Монтаж системи вентиляції, який виконаний правильно, забезпечить комфортний мікроклімат в будинку або квартирі, промисловій чи громадській будівлі. На працездатність людей та їх самопочуття впливає повітря.

Перед тим, як робити установку надійної та довговічної вентиляції, яка відповідатиме всім вимогам приміщення, потрібно розробити проект. Важливо зазначити, що проект створюють в індивідуальному порядку для кожного випадку. Є певні вимоги до проекту системи вентиляції – обов’язково суворо дотримуватися правил та норм, щоб створити ефективний повітрообмін. Проекти є специфічними для кожного приміщення, вони можуть змінюватися в залежності від призначення, розміру та кліматичних умов регіону. Монтажем систем вентиляції повинні займатися кваліфіковані спеціалісти: якщо неправильно трактувати правила та вимоги, це призведе до того, що зростуть фінансові витрати на створення вентиляції.

Розробка проекту відбувається з дотриманням строгого порядку. Саме тому, фахівці ТРІАТЕК створюють максимально грамотні схеми у стислі терміни, в яких немає помилок.

Проведення розрахунків

Розробляється проект вентиляції поетапно. Спочатку інженери виїжджають на об’єкт та розглядають план будівлі. Далі описується призначення, габарити приміщення та особливості їхнього взаємного розташування. Обов’язково звертається увага на інженерні системи, які вже є готовими, наприклад опалення чи кондиціювання.

Для створення найбільш раціонального концепту, аналітичний звіт має вже всі враховані нюанси. Це дозволяє значно зменшити витрати, щоб досягнути комфортних кліматичних умов на об’єкті. Можливе створення аналітичного звіту звичайного вигляду або зручними діаграмами.

Створення технічного завдання

ТЗ є ключовим документом, завдяки якому розробник та замовник подають готову систему вентиляції ще до того, як буде відбуватися закупівля кліматичної техніки та проводитися монтаж вентиляції.

В технічному завданні є питання, які стосуються функцій системи, її роботи та умов функціонування, тому на них потрібно суворо відповісти. Деталізовані технічні рішення дають змогу фахівцям підібрати обладнання. Головним завданням є те, що кінцевий продукт повинен бути максимально продуктивним, при цьому на електроенергію підуть мінімальні витрати.

У кожного типу вентиляційної системи своя комплектація, вона зазвичай складається з кількох елементів:

 • вентиляційних установок;
 • повітропроводів, дроселів та вентиляторів;
 • заслінок, фільтрів, нагрівачів/охолоджувачів, конденсаторів тощо;
 • зворотних клапанів;
 • гасителів шуму;
 • зовнішніх грат тощо.

В списки можуть вноситися точні артикули компонентів системи від розробника, загальний кошторис (витрати, які підуть на замовлення та швидку доставку обладнання).

Види вентиляційного обладнання

Монтаж вентиляції

Витяжна техніка, яка створена для комерційних та виробничих споруд, буває різних видів:

 • промислово-вентиляційна система;
 • припливно-витяжне обладнання (рекуперація тепла);
 • кліматична балка.

Устаткування першого типу може примусово перекачувати повітряні маси як назовні приміщення, так і в середину. Конструкція зі спеціальними модулями, які фільтрують потік повітря. Техніка має різну продуктивність – від 100 до 85 000 кубометрів на годину. При цьому шум витяжок зовсім невисокий – забезпечення зручного мікроклімату в будівлі. Якщо проектуванні і монтаж системи вентиляції виконані правильно, до їх елементів легко отримати доступ, коли потрібно проводити планове технічне обслуговування.

Припливно-витяжні системи мають рекуператори тепла – повітря взимку, яке подається в приміщення, нагрівається до оптимальної температури завдяки вбудованому теплообміннику. Повітря що виходить назовні, обов’язково проходить через рекуператор, частина енергії віддається зустрічному потоку повітря з вулиці.

Кліматичні балки бувають активними та пасивними. Ці пристрої кондиціюють повітря всередині будівлі. Завдяки активним балкам, охолоджуються повітряні потоки. Що стосується пасивних пристроїв, вони забезпечують природну конвертацію повітря.

Як проводиться монтаж вентиляції та пусконалагоджувальні роботи

Монтаж вентиляції в Києві

Спеціалізована компанія ТРІАТЕК здійснює послідовний монтаж систем вентиляції в Києві. Правильний проект регламентує всі монтажні роботи. Оптимальний варіант – створення проекту та установка однією організацією.

Ми використовуємо наступні етапи монтажу вентиляції:

 • розмічення місць, де будуть кріпитися витяжні деталі;
 • встановлення елементів фіксації конструкції;
 • здійснення доставки вузлів та необхідних агрегатів до місця, де буде проводитися кріплення;
 • збірка елементів;
 • проведення фіксації даних блоків, де були зроблені точки розмітки.

Фахівці, які займаються Монтажем систем вентиляції, знають усі тонкощі пристроїв, які встановлюють. Після того, як всі складові контуру встановили, робиться перший пробний запуск системи вентиляції.

Пусконалагодження показує, як працює обладнання, його технічні характеристики та параметри, які були прописані в проекті.

Є декілька етапів перевірки:

 • оглядаються вузли конструкції;
 • перевіряється монтаж згідно проектної документації;
 • знімаються технічні характеристики деяких елементів;
 • коригуються параметри та витрати повітря, якщо є певні відхилення;
 • контролюється робота техніки під час експлуатації;
 • документально оформляються проведені випробування.

Після перевірки вентиляційної системи періодично слід проводити технічне обслуговування.

Професійний монтаж системи вентиляції

Монтаж системи вентиляції фото, зображення

Висококваліфіковані спеціалісти ТРІАТЕК здійснюють всі пусконалагоджувальні роботи. Під час підготовки будівлі до експлуатації проводиться монтаж вентиляції, щоб забезпечити циркуляцію повітря по приміщенню.

Якщо правильно виконати всі роботи, монтаж вентиляції в Києві забезпечує:

 • оптимальний мікроклімат – в будівлю подається очищене від відпрацьованих газів та летких домішок свіже повітря;
 • продуктивність праці робочого персоналу значно підвищується – коли повітря якісне, підвищується фізична, а також розумова активність працівників;
 • продовження терміну служби обладнання – завдяки необхідним параметрам повітря, попереджається завчасний знос обладнання.

Звичайне провітрювання приміщення не дає такого ефекту, як вентиляція. Якщо встановити систему примусової вентиляції, буде відсутній конденсат та не з’явиться пліснява. Також відбуватиметься концентрація неприємних запахів та не буде нестачі кисню. Система вентиляції може мінімізувати теплові втрати, а це перевага в порівнянні зі звичайним провітрюванням.

Якщо правильно провести монтаж системи вентиляції під ключ в Києві, обладнання буде працювати ефективно, без перебоїв та максимальний період часу. Установка даної системи забезпечує найкращі умови для життя, зберігання різноманітних видів продукції, роботи спеціалізованої техніки та перебування робочого персоналу.

Сучасна вентиляція гарантує відсутність сонливості в колективі та перегрів електронних приладів. Монтаж повинен проводитися фахівцями: вертаючись до ТРІАТЕК, ви можете розраховувати на гідний та дійсно якісний результат!Часті запитання

Де замовити монтаж системи вентиляції?

Компанія ТРІАТЕК пропонує професійний підхід до монтажу вентиляції. Наші спеціалісти швидко підберуть тип обладнання, враховуючи призначення приміщення та звернуть увагу на бюджет клієнта, щоб вартість установки влаштовувала замовника. Навіть нвйскладніші вентиляційні системи ТРІАТЕК може реалізувати. Послуги надаються на етапах будівництва та на стадіях ремонту будівлі. Ми маємо великий досвід, тому роботи виконуються швидко.

Як відбувається монтаж вентиляції?

Складається проект з урахуванням індивідуальних вимог клієнта. Підбирається техніка та комплектуючі для надійного функціонування відведення та притоку повітря, проводяться монтажні роботи, під час яких використовуються лише якісні матеріали. Далі видається акт про тестування вентиляційної системи. Після монтажу обов’язково робиться перший запуск системи вентиляції, щоб перевірити, як вона виконує свої функції.

Скільки коштує монтаж вентиляції?

Установка вентиляції має різні розцінки, все залежить від виду обладнання, яке буде встановлюватись, та його розмірів (враховується висота, габарити тощо). На ціну монтажу впливає термін, в який потрібно виконати всі роботи. Після того, як фахівець побачив об’єкт та склав детальний кошторис, формується ціна. Можуть додатково сплачуватися транспортні витрати, якщо робітникам потрібно постійно приїжджати на об’єкт.

Як довго відбувається встановлення вентиляції?

Підготовка до монтажу та комплектація, зняття замірів на об’єкті після того, як був розроблений проект, може займати до двох неділь. Установка системи займає різний час - все залежить від того, наскільки складним є об’єкт. Фахівці ТРІАТЕК виконують монтаж вентиляції максимально швидко, як це можливо. Наскільки довго буде виконуватися монтаж обладнання, залежить від складності об’єкта та його цільового призначення.