• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Ремонт вентиляції

Залиште заявку

на ремонт вентиляції

Ремонт вентиляції

obsluzhivanie_0_1

Потужна вентиляційна система надає доступ до свіжого повітря, яке необхідне кожній людині. Порушення повітрообміну негативно позначається на продуктивності, самопочутті, призводить до порушення сну, може стати причиною зниження імунітету та розвитку захворювань дихальних шляхів. З цих причин необхідно слідкувати за працездатністю вентиляції - це стосується не лише виробничого або офісного обладнання, але й систем у багатоквартирних будинках.

Регулярне обслуговування – найкраща профілактика непередбачуваних поломок, що можуть стати причиною серйозного дискомфорту та суттєвих фінансових витрат. Але в будь-якому випадку плановий вентиляційний ремонт – обов’язкова процедура, необхідна для заміни основних компонентів системи та подовження експлуатаційного періоду обладнання.

Ремонт вентиляції

Розповсюджені причини поломок

Ремонт вентиляції передбачає проведення широкого спектра робіт, оскільки йдеться про доволі складне технічне обладнання. Існує ціла низка стандартних порушень, які викликають збої в роботі вентиляційної техніки.

Зазвичай більшість проблем пов’язані з неправильним монтажем, не кваліфікованою експлуатацією, відсутністю систематичного сервісного обслуговування, природним зношуванням деталей або механічними пошкодженнями. Фахівці ТРІАТЕК миттєво ідентифікують подібні поломки та швидко їх усувають.

Помітити збої в роботі вентиляційного устаткування нескладно - слід звернути увагу на наступні ознаки:

  • сильний шум – це завжди тривожний сигнал, незалежно від того, з’явився він одразу чи з часом. Зазвичай причина пов’язана з неправильною установкою окремих елементів, що призводить до передчасного зношування робочих механізмів. Усувати таку проблему потрібно негайно, інакше в майбутньому не оминути високовартісний ремонт вентиляції;
  • поява вібрації – зайві звуки вказують на те, що система в будь-який момент може вийти з ладу. У цьому випадку необхідно проводити діагностику, щоб виявити точну причину несправності;
  • виникнення неприємного запаху – найчастіше така проблема пов’язана з розгерметизацією системи. Це питання слід розв’язувати якомога швидше, тому що наявність затхлих ароматів вказує на розмноження хвороботворних мікроорганізмів. Дихати таким повітрям небезпечно для здоров’я.

У разі потреб негайно звертайтеся до фахівців ТРІАТЕК. Між тим існує ряд операцій, що не потребують професійного втручання. Мова йде про заміну фільтрів або витратних матеріалів й стосується це простого побутового обладнання. Але якщо ви не впевнені у своїх силах, обов’язково викликайте допомогу. Звертатися слід до тих, хто тривалий час займається ремонтом вентиляції та має високу кваліфікацію.

Фото з ремонтом вентиляції

Категорії складності ремонту вентиляції

Ступінь складності ремонту вентиляційної системи залежить від кількох факторів: масштабу поломки, загального обсягу робіт і терміну проведення ремонтних заходів.

Залежно від цього виокремлюють наступні 3 категорії:

  • Поточний ремонт – не передбачає складного втручання, пов’язаного з демонтажем усієї системи. Достатньо демонтувати лише кілька окремих елементів, які необхідно замінити або полагодити. Такий вид ремонту вентиляції проводиться для усунення дрібних несправностей і незначних дефектів – виконує профілактичну роль.
  • Середній рівень – мається на увазі частковий демонтаж системи. Тривалість ремонту залежить від характеру та масштабу пошкоджень. В деяких випадках фахівці ТРІАТЕК приходять до висновку, що запчастину необхідно відправити на завод для подальшої діагностики або відразу замінити на нову.
  • Капітальний ремонт – складний комплекс робіт, викликаний серйозною поломкою обладнання. Мова про вихід з ладу цілих вентиляційних вузлів, коли необхідно демонтувати всю систему з її подальшим транспортуванням у спеціальні пункти обслуговування. Це необхідно для проведення ретельної діагностики та розробки ефективної схеми ремонту.

Очевидно, що остання категорія зі списку передбачає більш значного фінансування. Щоб така потреба не виникла, необхідно проводити регулярну перевірку працездатності устаткування, навіть якщо відсутні причини для занепокоєння.

Чому ремонтом вентиляції мають займатися професіонали

вентиляційний ремонт

За складні випадки повинні братися лише досвідчені майстри, які мають необхідне обладнання, знання та навички, що дозволяють швидко виявляти та усунути поломки будь-якого рівня складності. Фахівці компанії ТРІАТЕК регулярно проходять підвищення кваліфікації, що дає змогу працювати з технікою різного виробництва. Ми оперативно реагуємо на виклики, ефективно усуваємо несправності та надаємо гарантію на виконану роботу.

Підбиваючи підсумки, можна зробити два важливих висновки. По-перше, у кожної деталі є певний термін роботи, тому будь-яке обладнання схильне до поломок. Профілактичне обслуговування дає змогу уникнути позаштатних ситуацій і високовартісного ремонту. По-друге, довіряти ремонт вентиляції необхідно лише фахівцям, які мають необхідний досвід, професійне обладнання та готові надати гарантії.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантованаЧасті запитання

Де замовити ремонт вентиляції?

На ринку представлено чимало компаній, які пропонують послуги з ремонту вентиляційних систем, проте надавати перевагу слід лише тим виконавцям, які мають бездоганну репутацію, працюють з власними інструментами та готові дати гарантію на виконані роботи, тому кращим рішенням тут стане компанія ТРІАТЕК. У нас працюють майстри з високою кваліфікацією, які регулярно проходять перепідготовку та здатні усунути поломку будь-якого рівня складності. До ТРІАТЕК також можна звернутися для підписання договору по регулярному сервісному обслуговуванню вентиляційної системи.

Як відбувається ремонт вентиляції?

Перед початком будь-яких ремонтних робіт завжди проводиться діагностика для визначення проблемної ділянки. Роботи можуть проводитися на місці або в майстерні – це залежить від масштабу поломки. Поточний ремонт, що проводиться відразу, полягає у заміні фільтрів, змащені рухомих механізмів, клапанів і арматури. Необхідність проведення ремонтних робіт в майстерні свідчить про серйозність несправності, яка передбачає залучення значних ресурсів. Усі дії обов’язково фіксуються в спеціальному журналі експлуатації та ремонту вентиляційних систем.