• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Кондиціонування винного погрібу

Замовити установку кондиціонеру

Компанія ТРІАТЕК завжди готова надати допомогу з проектування кондиціонування винного погребу. Наші фахівці виконають усі попередні приготування, креслення, монтаж та налаштування системи.

Вино - вишуканий стародавній напій, який виготовляється при точному дотриманні технології, які дозволяють розкрити неповторний смак. Крім якості винограду, варто слідкувати і за дозріванням напою, тому велике значення мають правильні умови зберігання як готового напою, так і вина, яке бродить у діжках або скляних бутлях.

Кондиціонування винного погребу

Виготовлення та зберігання вина у погребі потребує особливого мікроклімату протягом певного періоду. Атмосфера винного льоху має бути статичною, а показники вологості, температури, циркуляції повітря та інші мають бути незмінними – з допустимою погрішністю у 0,5°С. Досягти цього можна за допомогою правильного кондиціонування винного льоху.

Якісне кондиціонування льоху – мікроклімат для вина

В цілому ви можете обрати будь-яке приміщення для зберігання вина. Все, що потрібно, це відрегулювати оптимальну ізоляцію та підтримку сталої температури і вологості, щоб запобігти псуванню продукту.

Спеціально для вина існують особливі моделі кондиціонування в винний льох, які мають відмінності від побутових. Це пов’язано з вимогами винних процесів до мікроклімату. Наприклад, температура має бути не вище 10-14 градусів. Також побутові кондиціонери висушують повітря, тоді як вологість у льосі повинна бути приблизно 70%. При порушенні умов кондиціонування винного льоху вино дозріватиме швидше, не розкривши смакові якості, або, навпаки, буде недозрілим, що також зіпсує характеристики.

Витримки алкогольних напоїв потребує безперебійної вентиляції погребу. В нормі циркуляція повітря має становити не менше 1,5-3 м./сек. Також важливо, щоб обладнання працювало плавно й безшумно, оскільки напій не любить вібрації.

Інші особливості кондиціонування винного льоху

проектування кондиціонування для винного погребу

Кліматичні пристрої для винних погребів відносяться до прецизійних. Тобто вони здатні дуже точно утримувати температуру (до 0,5 градусів) і вологість (до  2,5%). Якщо льох невеликий, а поруч є провітрюване приміщення, моноблочного кондиціонера буде достатньо. При підвищенні температури тепло виведеться в сусідню кімнату. 

Але у великий погреб ТРІАТЕК рекомендує встановити спліт-систему. Вона має зовнішній блок, який виводиться в технічне приміщення або на вулицю, та внутрішнього, який знаходиться в погребі й має ключове значення для «винного клімату».

Види внутрішнього блоку кондиціонерів

Кондиціонування винного льоху вимагає спеціальної техніки. Спеціалісти допоможуть підібрати надточні кондиціонери, які застосовуються на винному виробництві, в магазинах, заводах, тому в такому обладнанні можна бути впевненим.

Тепер треба вибрати місце й тип монтажу.

  • Настінна система кондиціонування. Повітря направляється вгору або горизонтально вздовж стелі та рівномірно розподіляється по льоху. Потік не потрапляє на вино напряму. Його подача регулюється за допомогою пульта керування. Обладнання має фільтри, які очищають та знезаражують повітря.
  • Стельова система кондиціонування. Кондиціонер монтується під стелю та рівномірно розподіляє повітря на усі чотири боки, розподіляючи потік вздовж стелі або стін.
  • Канальне обладнання. Рішення з кондиціонуванням винних погребів за допомогою канального обладнання також одне з дієвих. Обладнання підшивається у стелю. Ця система дуже потужна та безшумна, чисте охолоджене повітря подається через теплоізольовані повітроводи. Конструкцію можна використовувати одночасно в кількох приміщеннях.

Загалом винні кондиціонери схожі за функціоналом з побутовими, але вони більш точні та довше працюють без перебоїв, підтримуючи кліматичні показники тривалий період.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Як правильно обрати кондиціонування в винний погреб

Основний параметр кліматичного обладнання для погребу, який радить враховувати ТРІАТЕК – це потужність. Величину можна визначити, вимірявши площу приміщення, яке треба охолоджувати. При цьому враховуйте також теплоприпливи сусідніх кімнат та відсутність/наявність теплоізоляції.

Часто точна потужність для конкретної площі вказана в документації до обладнання, а також в ній можна знайти поради про матеріал й товщину ізоляції. Наприклад, для помірної роботи приладу може знадобитися шар пінополіуретанової теплоізоляції мінімум 60 мм. Тобто кожен монтаж кондиціонування винного льоху має своє індивідуальні особливості.

Якщо ви бажаєте облаштувати погріб з оригінальним дизайном (наприклад, зі скляною стіною), варто звернутися до професіонала, який підбере модель, яка працюватиме енергоефективно, та здійснить правильне проектування системи.

Монтаж системи кондиціонування для винного погребу

Кондиціонування винного льоху

Проектування та встановлення краще довірити досвідченим спеціалістом – це гарантуватиме якість монтажу та надійність роботи обладнання у майбутньому. Фахівці проведуть огляд погребу, розроблять проект кондиціонування з урахуванням усіх особливостей льоху та суміжних приміщень, допоможуть підібрати якісний пристрій та налаштують його за всіма правилами.

Отже, завдяки кондиціонуванню винного погребу ви можете створити ідеальне середовище для виготовлення та сховище для готової продукції й насолоджуватися благородним напоєм у будь-яку пору року. А якщо ви займаєтеся продажем вина, то правильне облаштування погребу допоможе правильно зберігати товар, який з роками ставатиме тільки краще.

ТРІАТЕК професійно займається кондиціонуванням винних погребів на всіх етапах робіт. Залишайте заявку на сайті і нехай виноробство та споживання вина приносить вам тільки задоволення!Часті запитання

Де замовити кондиціонування винного погребу, льоху?

Замовити кондиціонування винного погребу або льоху можна в компанії ТРІАТЕК. Наші фахівці встановлюють кліматичне обладнання за попередньо розробленим проектом. Також ми допоможемо підібрати тип кондиціонування згідно з особливостями приміщення, проведемо монтаж, необхідні налаштування та тестування роботи системи, щоб запобігти несправностям.

Яке кондиціонування ви можете порекомендувати для винного льоху чи погребу?

Для винного льоху потрібні спеціалізовані агрегати, які здатні точно підтримувати температуру довгий час. Якщо у вас невеличкий льох та поруч є кімнати, що провітрюються, можна обрати моноблочний кондиціонер. Для просторого погребу рекомендуємо спліт системи з настінним, стельовим або канальним внутрішнім блоком. Ці прилади працюють автоматично та здатні підтримувати задані параметри мікроклімату.