• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Споживання кондиціонера - скільки "їсть" кондиціонер

Один з ключових чинників, за яким покупець вибирає кондиціонер - це електроспоживання кондиціонера. Даний факт виправданий тим, що ціна електричної енергії зростає майже щодня. Відомо, що кількість енергії, скільки їсть кондиціонер, безпосередньо залежить від його вартості.

ЯКЕ СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ КОНДИЦІОНЕРОМ?
Нам досить часто задають це питання. Кондиціонер є найбільш енергоефективним обладнанням, що не може не радувати. Але є різниця між потужністю, яку кондиціонер споживає, і потужністю, яку він видає. Електроенергія в кондиціонері витрачається на те, щоб переносити тепло, а саме в режимі обігріву - зовні в приміщення, в режимі охолодження - навпаки.

Ви можете порівняти споживання енергії побутовою технікою, щоб зрозуміти, скільки енергії необхідно кондиціонеру. У різних джерелах є інформація про те, що кондиціонер витрачає стільки ж енергії, скільки дві праски, але це не має нічого спільного з дійсністю. В даному випадку йде плутанина між видається агрегатом потужністю і споживаної. Кондиціонер потреьляет набагато менше. Максимально споживання кондиціонера, встановленого в приміщенні 20 кв.м, складе не більше 600 Вт (в найспекотніші дні).

Чи є можливість підключення кондиціонера до розетки?

Зазвичай, агрегати холодопроизводительностью от 2000 Вт (7 kBTU) до 3500 Вт (12 kBTU) витрачають від 500 Вт до 1500 Вт і підключаються до розетки, однак, вирішуючи це питання, потрібно взяти до уваги такі фактори як:

  • Яку потужність зможе потягнути електророзетка. Розетка вітчизняного виробництва розрахована на струм 6,3 або 10 Ампер, а імпортна - на 10 або 16 Ампер. Відповідно, перша витримує 1386 Вт, а друга 3520 Вт. На задньому корпусі розетки, як правило, є інформація про показники напруги і струму, на які вона розрахована.
  • Яку потужність зможе потягнути проводка. Характеристики її можуть істотно відрізнятися. Як правило, параметри електропроводки перевищують характеристики розетки для забезпечення її безпечного використання. Тому, швидше за все, якщо підходить розетка, то підійде і еектропроводка.
  • Які запобіжники є в електричному щитку.

ШКАЛА ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ КОНДИЦІОНЕРІВ

potreblenie kondicionera

Для того щоб було зручніше оцінювати енергетичну ефективність кондиціонерів, була придумана відповідна шкала EER і COP, згідно з якою, енергоефективність ділиться на сім категорій від А до G. Найбільша енергоефективність позначається А, найменша - G.

Енергоефективний коефіцієнт (EER - EnergyEfficiencyRatio) є співвідношенням холодопроизводительности і кількістю споживаної енергії, необхідним для того, щоб її досягти. Відповідно - енергетична ефективність залежить від даного показника. Охолодження - це кількість потужності охолодження кондиціонера, який працює на охолодження при повному навантаженні. Охолодження виражається в кіловатах.

Коефіцієнт енергоефективності (СОР) є співвідношенням між тепловою продуктивністю і кількістю енергії, необхідним для того, щоб її досягти. Чим вище це значення, тим більше енергетична ефективність.

Теплова продуктивність - це потужність нагріву апарату, яка вимірюється в кіловатах, який працює при повному навантаженні в режимі обігріву.