Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

м. Київ, вул. Андрія Шептицкого 14-б [email protected]
Пн - Пт: 09.00 - 20.00Сб - Нд: 10.00 - 18.00

НА ДАНИЙ МОМЕНТ РЕМОНТ КОНДИЦІОНЕРІВ НЕ ЗДІЙСНЮЄМО

ДЛя замовлення послуги телефонуйте за номером: +38 (067) 108-01-81

Якщо при включеному на повну потужність кондиціонері в кімнаті все одно спека, значить обладнання працює погано. Кондиціонер прийшов в несправність. Необходимо выяснить причину возникшей ситуации и отремонтировать кондиционер. Необхідно з'ясувати причину ситуації, що виникла і відремонтувати кондиціонер. Можливо, всього лише необхідно поповнити запаси холодоагенту.

Інша справа, коли пристрій не включається, або самостійно відключається під час роботи, тоді точно потрібно здійснити ремонт кондиціонера. Але спочатку проводять повну діагностику обладнання та виявляють можливі несправності
Дуже рідко, коли можна усунути неполадки самостійно. Більшість випадків вимагають втручання професійних майстрів, що виконують ремонт кондиціонерів Київ. Крім ліцензованих сервісних служб, працюють і приватні майстри. Однак виконана робота не професіоналами не має гарантії високої якості. Найкраще звертатися до досвідчених і надійним компаніям з обслуговування кондиціонерів. Тріатек проводить ремонт і виправлення неполадок в охолоджувальному обладнанні у всіх районах міста: центр, Оболонь, лівий берег і інших.

Розрахуйте вартість робіт по ремонту кондиціонерів за допомогою нашого калькулятора

Фото Види робіт Кількість Одиниці виміру
Сума
 
Пайка фреонопроводу 6-12мм Пайка фреонопроводу 6-12мм точка 250 грн 0 грн
Пайка фреонопроводу 13-19мм Пайка фреонопроводу 13-19мм точка 300 грн 0 грн
Пошук та усунення витоку (без паяння) Пошук та усунення витоку (без паяння) точка 300 грн 0 грн
Пошук та усунення витоку (з пайкою) Пошук та усунення витоку (з пайкою) точка 500 грн 0 грн
Діагностика кондиціонера з виїздом Діагностика кондиціонера з виїздом шт. 500 грн 0 грн
Продування азотом (стандарт - до 3м.п.) Продування азотом (стандарт - до 3м.п.) услуга 300 грн 0 грн
Продування азотом (доп метр) Продування азотом (доп метр) м.п. 30 грн 0 грн
Опресовування азотом (перевірка герметичності системи) Опресовування азотом (перевірка герметичності системи) услуга 500 грн 0 грн
Усього: 0 грн.
  • Робота на висоті понад 3м рахується шляхом множення підсумкової суми замовлення на 1,3
  • Роботи в діючому приміщенні (для офісів) рахуються шляхом множення підсумкової суми замовлення на 1,2
  • Роботи в нічний час (з 20.00 до 08.00) рахуються шляхом множення підсумкової суми замовлення на 2

Залишіть заявку на ремонт кондиціонера

Оставить заявку
Укажите имя!
Укажите номер вашего телефона
Введите ваш email!
Діагностика та ремонт кондиціонерів 

Діагностика - важливий етап в ремонті охолоджуючого устаткування. Вона дозволяє дізнатися, що конкретно зламалося в кондиціонері. Деякі новітні моделі оснащені спеціальними індикаторами, які повідомляють про несправності пристрою. Виробник до кондиціонера докладає інструкцію, в якій описано, про що може говорити той чи інший колір індикатора, чому він почав так часто блимати і т.п. Кожне окреме дію індикатора говорить про конкретну поломки обладнання.

Якщо інструкції до кондиціонера не додавалося, то необхідно здати пристрій у сервісний центр. Там на спеціальному діагностичному обладнанні з'ясовують причину несправності і призначать ремонт кондиціонерів в Києві або будь-якому іншому місті. Київ досить велике місто, і краще спочатку обдзвонити всі сервісні служби, визначитися з вартістю на діагностику і ремонт пристрою. А лише після цього везти обладнання у сервіс.

Особливості і самостійна заміна деталей кондиціонера

Кондиціонер - складна конструкція. Самостійно здійснювати ремонт кондиціонера Київ без досвіду і навичок не варто. Можна ще більше зашкодити обладнанню. Однак вдома можна перевірити справність електричної мережі. Можливо, що кондиціонер не включається, тому-то зламався передавач електроенергії. Тоді необхідно звертатися не до майстра по ремонту кондиціонерів, а до електрика. 
Теж стосується і пульта управління. Можливо, необхідно змінити елементи живлення і кондиціонер відразу ввімкнеться. Тільки в тому випадку, якщо при справній роботі електроживлення обладнання все одно не функціонує, необхідно проводити ремонт кондиціонера.
Існують випадки, коли устаткування працює, але не показує 100% ККД. Тоді можна виправити проблему самостійно. Наприклад, поміняти фільтри, якщо вони забруднилися, усунути протяг в приміщенні і позбутися від конденсату і води, що капає.

Конденсат і спосіб його усунення

Коли кондиціонер починає капати, значить, в ньому збирається конденсат. Це знижує ефективність роботи пристрою. Щоб позбутися від витоку, потрібно спочатку знайти причину несправності. В основному конденсат всередині блоку накопичується, коли погано функціонує дренажний канал. А це виникає через забруднення елемента, особливо при мінусовій температурі.

Якщо дренажний канал забруднився, його потрібно чистити. Для профілактичних цілей робити це необхідно постійно через певний проміжок часу. Якщо все ж конденсат утворився і замерз, утворюючи крижану пробку, то потрібно позбутися від неї. Для цього дренажний канал потрібно нагріти до +6 градусів. Робиться це за допомогою спеціального кабелю. Знову використовувати обладнання охолодження можна після повного видалення пробки з льоду.

Брудний фільтр

Самостійний ремонт можливий при забрудненні системи фільтрації обладнання. Відразу знижується ефективність охолодження повітря. Щоб усунути проблему, потрібно очистити від пилу і бруду сітку фільтра. У місті, де дуже брудне повітря, робити це потрібно з профілактичною точки зору.

Кожен фільтр має свій термін придатності. Після його закінчення, потрібно встановлювати новий елемент. Це допоможе уникнути подібних проблем. Тоді не потрібен буде ремонт кондиціонерів. Київ - місто з безперервним автомобільним рухом, тому повітря навколо дуже брудний. Складно навіть провітрювати приміщення в квартирах. Бруд і пил відразу осідає на фільтрах автомобільних і квартирних кондиціонерах. З цієї причини ремонт кондиціонерів Київ обов'язковий і невідкладний.

Ремонт повітророзподільника шторок внутрішнього блоку кондиціонера

Якщо в кімнаті присутній протяг, то жалюзі кондиціонера починають сильно вібрувати. Приміщення через це охолоджується нерівномірно. Зайвий шум також не приносить комфорту. Вирішити питання можна за допомогою ремонту механізмів. У разі сильного зносу, коли відновити початковий стан вже не можливо, буде необхідно зробити заміну механізму, або зробити фіксації шторок в одному положенні, що є бюджетною альтернативою заміни.

Залишіть заявку на ремонт кондиціонера
Порядок ремонту кондиціонера
  • 1 Проведення діагностики систем кондиціонера для визначення причин поломки
  • 2 Перевірка якості масла, фреону та хладогену
  • 3 Усунення причин поломки
ремонт кондиционеров киев
Наші клієнти