Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

м. Київ, вул. Андрія Шептицкого 14-б [email protected]
Пн - Пт: 09.00 - 20.00Сб - Нд: 10.00 - 18.00

Для замовлення послуги телефонуйте за номером: +38 (067) 108-01-81

ОБСЛУГОВУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ

За безперебійну роботу вентиляції відповідає не тільки грамотна установка, але і регулярна перевірка всіх функціональних характеристик. Навіть незначні відхилення можуть вплинути на погіршення стану мікроклімату в приміщенні і на здоров'я людей, що знаходяться в ньому. В обслуговуванні важлива своєчасність. Ігнорування сигналів зміни робочих режимів може призвести до серйозних поломок, великих витрат на їх усунення. Поломка і зупинка вентилювання неприпустимі в кафе, ресторанах, готелях, басейнах, SPA-салонах, і призводить до втрати клієнтів і зниження іміджу закладу.

Щоб запобігти таким проблемам, компанія Тріатек розробить зручний для вас графік сервісного обслуговування. Ми пропонуємо найкращі умови співпраці і високий рівень роботи за помірну плату.

Особливості сервісу вентиляції

Послуги сервісного обслуговування припускають великий комплекс робіт з діагностики та налагодження роботи вентиляції:

 • виміри і оцінка робочих показників;
 • чистка вентиляції, заміна фільтрів;
 • дрібні ремонтні роботи;
 • підготовка до нового сезону;
 • виміри параметрів виведення і припливу повітряних мас;
 • аналіз енерговитрат;
 • перевірка правильності експлуатації.

Огляду підлягають усі складові системи: вентканали, вентилятори, обігрівачі, кондиціонери, зволожувачі, фільтри, проводка і кабельна мережа. При виконанні цих завдань потрібен індивідуальний підхід до типу обладнання, знання технічних нюансів (температур, енергоспоживання, потужності), облік пори року та інших факторів.

Залишіть заявку на обслуговування вентиляції

Обслуговування вентиляції може бути:

 • Планове - проводиться за затвердженим графіком (рекомендовано 1 раз в квартал) і включає стандартний перелік перевірок всіх вузлів.
 • Вимушене (термінове) - послуги потрібні при появі змін в робочих режимах, появі сторонніх запахів, шумів, вібрації. Роботи майстрів спрямовані на оперативний пошук причини втрати працездатності і швидке відновлення системи

Пам'ятайте, що сервісне обслуговування вентиляційних систем дозволить підтримувати комфортне середовище на потрібному рівні, дасть можливість уникнути капітального ремонту, передчасного зносу деталей, аварій.

Звернення до фахівців - запорука довгої роботи вентсистем

Важливо дотримуватися рекомендацій періодичності сервісу і довіряти обслуговування систем вентиляції професіоналам. Майстри Тріатек володіють великим досвідом, використовують спеціалізовані інструменти для замірів. На всі види послуг надають гарантії.

Сервісні послуги Тріатек поширюються на всі види вентиляційних систем в тому числі на монтаж вентиляції і обслуговування. На обслуговування вентиляції ціна залежить від:

 • категорії обладнання (промислове, офісне, домашнє);
 • складності вентиляційної системи, доступу до неї;
 • функціональних особливостей, опціону агрегатів;
 • стану техніки і обсягу виконаних робіт

У нашій компанії діє лояльна цінова політика, індивідуальні знижки для постійних клієнтів.

 

ОБСЛУГОВУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ГАЛЕРЕЯ
ОБСЛУГОВУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ГАЛЕРЕЯ