Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

м. Київ, вул. Андрія Шептицкого 14-б [email protected]
Пн - Пт: 09.00 - 20.00Сб - Нд: 10.00 - 18.00

Монтаж VRF систем

Для реалізації кондиціонування величезних приміщень (ТРЦ, офісні і бізнес-центри, промислові об'єкти, кінотеатри) потрібні VRF і VRV системи. Для такого складного інженерного обладнання потрібен кваліфікований монтаж vrf систем. Від правильності установки буде залежати комфорт в різних зонах будівлі, можливість дистанційного керування параметрами охолодження / підігріву в кожній зоні окремо через пульт.

Неприпустимі похибки в технічних прорахунки діаметрів каналів, напруги, тиску в системі. При монтажі важливо виключити будь-які протікання холодоагенту, розгерметизації системи. Все це призведе до серйозних поломок і дорогому ремонту. Уникнути подібних проблем можна, звернувшись в Тріатек.

Послуги монтажу VRF, VRV систем

Перед тим, як здійснити монтаж мультизональной системи кондиціонування, фахівці Тріатек складають проект з розрахунком:

  • оптимальних місць кріплення зовнішнього і внутрішніх блоків;
  • розгалуження кабельних, повітряних трас;
  • кількості монтажних комплектів;
  • довжини силової лінії.
Залишіть заявку на монтаж VRF систем

Затвердивши план розташування інженерного обладнання, майстри починають його виконувати.

  1. Розміщуються і фіксуються блоки. Установка зовнішнього блоку проводиться з обов'язковим застосуванням віброгасильних заходів (виброгасители, спеціальні решітки).
  2. Прокладається дренажна система. Для енергозбереження продумуються мережі зливу конденсату самопливом, а де це неможливо - ставляться дренажні насоси.
  3. Створюється шахта для холодоагенту. Перед запуском фреону проводиться вакуумування системи.
  4. Встановлюються повітроводи, підключаються всі вузли з герметизацією повітряних каналів, виконується підключення до електромережі. При укладанні повітропроводів важливо не допустити перепаду рівня висот, що призводить до зниження продуктивності кондиціонування.
  5. Виконується пробний запуск, налаштування VRF, перевірка функціональності обладнання, аналіз всіх показників (температур, тисків) і надання гарантій на установку.

Ми рекомендуємо монтувати мультизональні VRF, VRV установки на підставі 3-х трубних хладагентних каналів. При такому підході можливо одночасно ставити в різних приміщеннях команди на обігрів і охолодження.

Монтаж VRV будь-якої складності з економією ваших коштів

Ми працюємо з усіма об'єктами: промисловими, комерційними, громадськими. Бригади мають багаторічний досвід установки різних типів внутрішніх блоків (канальних, касетних, стельових), що входять до складу мультизональної системи. У роботі використовуються спеціальні інструменти, що прискорюють монтаж VRV систем, VRF систем і підвищують його якість.

Наш сервіс спрямований на вашу економію часу і грошей. Монтажні процедури здійснюються швидко, максимально чисто. Гнучка цінова політика та знижки відображаються на зниженні витрат. Для більшої економії пропонуємо безкоштовний виїзд для замірів і безкоштовні послуги проектування. Замовивши монтаж мультизональної системи під ключ, ви гарантовано відчуєте фінансові переваги.

 

МОНТАЖ VRF СИСТЕМ ГАЛЕРЕЯ
Наші клієнти