Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

м. Київ, вул. Андрія Шептицкого 14-б [email protected]
Пн - Пт: 09.00 - 20.00Сб - Нд: 10.00 - 18.00

Монтаж теплового насоса

Тепловий насос - це зручна і вигідна альтернатива електричної або газової системи опалення. Принцип дії теплового насоса істотно відрізняється від перерахованих систем, так як він не виробляє тепло, але бере його з зовнішніх джерел і переносить всередину будівлі. Джерелами енергії може бути грунт, вода, повітря.
Теплові насоси можуть виконувати такі функції:

 • Обігрів приміщення.
 • Кондиціювання повітря.
 • Підігрів води.


Якщо монтаж теплового насоса був проведений правильно, система буде якісно опалювати приміщення навіть при температурі на вулиці -25 ° C. Завдяки цьому досягається високий рівень ККД обладнання - 3-5кВт тепла або холоду на 1 кВт електроенергії, тоді як котли на газі і електриці мають ККД нижче 1 кВт!

Особливості монтажу теплових насосів
Встановлення теплових насосів - завдання трудомістке і складне. Справитися з нею зможуть лише кваліфіковані фахівці з глибокими знаннями в цій галузі.
Компанія Тріатек займається установкою теплових насосів таких типів:

 • Геотермальні (грунт-вода). Ці системи використовують для отримання енергії з грунту і підземних вод. Самий енергоефективний вид теплових насосів, але має високу вартість монтажу через необхідність буріння свердловин під геотермальні зонди
 • Повітряні (повітря-вода). Беруть енергію з повітря і перетворюють її в тепло або холод. Найпопулярніший в нашій країні вид теплонасосів, привабливий своєю ціною

Залишіть заявку на монтаж теплового насосу

Оставить заявку
Укажите имя!
Укажите номер вашего телефона
Введите ваш email!
ДЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ВСТАНОВЛЕННЯ ТЕПЛОВОГО НАСОСА?

Якщо вас цікавить установка теплових насосів, скористайтеся послугами компанії Тріатек. У нас працюють досвідчені кваліфіковані фахівці, які допоможуть вибрати обладнання, створити проект, здійснити установку і тестування системи, а потім навчать нею користуватися і проконсультують щодо особливостей обслуговування.

Варто сказати, що вартість теплонасосів трохи вище, ніж електро- або газових котлів, але зате в одній системі ви отримаєте три функції - обігрів, кондиціювання та нагрівання води для ГВП. Термін окупності при нинішніх тарифах - близько 5 років, але з кожним роком цей показник поліпшується.
У компанії Тріатек вас чекає якісний сервіс, вигідні ціни, повний спектр послуг. На надані послуги діє гарантія від 2-х років.
Нашими фахівцями проводиться проектування і монтаж теплових насосів наступних марок:
Buderus, Chofu, Chigo, Cooper&Hunter, Daikin, Dantherm, Dimplex, Electrolux, Galmet, Gree, Heliotherm, IDM — Energiesysteme, IGC, Hitachi, Leberg, LG, Lessar, Midea, Mitsubishi Electric, HeatGuard, MyCond, Nibe, Octopus, Thermia, Thermocold, Toshiba, Trane, Viessmann, Wolf, AIK (АИК) та інші.

ЕТАПИ МОНТАЖУ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ
 • 1 Оцінка об'єкта та виконання необхідних вимірів
 • 2 Розробка проекту або принципової схеми монтажу (у випадку з геотермальними тепловими насосами також проводиться геологічна оцінка ґрунту)
 • 3 Вибір та купівля обладнання
 • 4 Встановлення елементів системи
 • 5 Прокладання труб та магістралей
 • 6 Підключення та тестування системи
монтаж тепловых насосов
Наші клієнти