• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Проект опалення

Залиште заявку

на проект опалення

Проект опалення

obsluzhivanie_0_1

Для будь-якого приміщення, де постійно перебувають люди, важливо встановити теплове обладнання. Цей вид кліматичної техніки передбачає установку цілої системи, до якої входять кілька пристроїв - для кожного окремого об’єкту зазвичай підбирається певний формат системи, особливості якої визначаються спеціальними підрахунками, тому проект опалення, який робиться у цьому випадку, має бути зроблений заздалегідь – бажано на етапі будівництва чи на початку капітального ремонту.

Послуги такого типу надає компанія ТРІАТЕК, забезпечуючи їх у повному форматі.

Що передбачає робота по проекту для опалення

Проект опалення

Індивідуальну схему установки обладнання та проведення комунікацій зазвичай розробляють для власників приватного житла. До складу таких проектних рішень фахівці включають наступні пункти:

  • розрахунок теплових втрат приміщення – для визначення кількості тепла, яке буде потрібне під час обігріву всього будинку та кожної кімнати в ньому окремо;
  • гідравлічні розрахунки – визначається швидкість циркуляції води в трубах, підбираються потрібні розміри труб по діаметру;
  • ув’язка різних контурів та визначення певних режимів роботи;
  • підбір обладнання – до переліку входять опалювальний котел та циркуляційні насоси; потужність приладів залежить від параметрів, визначених в попередніх двох пунктах;
  • формування схеми проведення комунікацій;
  • проект для опалення в плані розміщення в котельній - вибирається потрібна кількість контурів, загальний колектор;
  • складання специфікації – це повний перелік використовуваних матеріалів, який дає змогу визначити вартість монтажних робіт.

В загальному вирізняється три види систем для обігріву приміщення - повітряні, водяні та електричні. Кожен з них розділяється на інші підвиди та має свої особливості.

Повітряне опалення може бути гравітаційним або примусовим. Електричне використовує масляні радіатори або теплові пушки. Найбільш популярним різновидом систем опалення вважається водяне.

Фахівці компанії ТРІАТЕК займаються проектуванням будь-яких видів систем опалення та пропонують послуги під ключ.

Види систем опалення

фото проекту для опалення

Водяні системи складаються з декількох компонентів, являючи собою замкнутий контур. До них входить котел, який може працювати на різних видах палива. Другий елемент – труби, виконані із сталі, пластику чи міді. Вони об’єднують котел з радіаторами, задача яких – поширювати тепло у приміщенні. До інших компонентів відносять циркуляційний насос, розширювальний бачок, спеціальну затворну арматуру та з’єднувачі.

Проєкт для опалення складається у відповідності специфіки будівлі, кількості опалювального приміщення та деяких інших факторів. Обов’язково складається схема розстановки всіх елементів – графічне зображення послідовності їх підключення.

З точки зору розводки труб проекти для опалення передбачають наступні варіанти схем:

  • однотрубна – буває вертикальною для багатоквартирних будинків та горизонтальною для одноповерхового приватного житла. Суть її роботи полягає в переміщенні теплоносія, який поступово охолоджується, з радіатора до радіатора. Ця система досить легко монтується, але не завжди рівномірно прогріває приміщення;
  • двохтрубна – також зустрічається у вертикальному і горизонтальному форматі. У цьому випадку теплоносій рухається до радіатора по контуру подачі та повернення. Ця схема вважається більш ефективною у плані рівномірного прогрівання приміщення;
  • колекторна – її перевагою є відсутність з’єднання на трубах, та рівномірне прогрівання кожного радіатору. Система рекомендована для великих будинків, оскільки з точки зору ціни матеріалів та працезатрат вона вважається найбільш вартісною.

Крім того, проект опалення враховує також і принцип циркуляції води в системі. Тут можна виокремити природна та примусову циркуляцію. Перший варіант найкраще підходить для будівель загальною площею до 200 кв. метрів або для приміщень, де мало теплових контурів. У них використовуються труби великих діаметрів, які встановлюються під кутом для самостійного стікання води. Ці системи не дуже просто регулюються, зате вони повністю автономні від електропостачання.

Системи з примусовою циркуляцією можна формувати у будинках будь-якої площі. Вони вирізняються гарною тепловіддачею та нескладні у регулюванні. У відповідності з проектом опалення, тут можна встановлювати потрібний температурний режим у кожній окремій кімнаті. В процесі монтажу допускається використання труб малого діаметру. В цих системах різниця температур між подачею та обробкою є не суттєвою, що значно підвищує експлуатаційний термін котла. Єдиним недоліком можна вважати необхідність постійного електропостачання.

Враховує ТРІАТЕК під час планування і тип системи опалення – вони можуть бути відкритими або закритими. Закриті передбачають наявність мембранного баку.

Як відбувається проектування - основні етапи роботи

зображення проекту опалення

Система обігріву будинків та приміщень будь-якого розміру та поверховості є досить складною по конструкції. Звичайно, що під час складання проекту для опалення неодмінно треба брати до уваги всі тонкощі та нюанси її майбутнього функціонування. У зв’язку з цим виконання проекту опалення бажано довіряти тільки спеціалістам високої кваліфікації.

Сам процес планування виконується у певній послідовності. На початку збираються необхідні дані, до переліку яких входить план самої будівлі. Це може бути паспорт будинку, що вже експлуатується, або проектні креслення. Якщо ж через об’єктивні причини документація відсутня, планування здійснюється на основі фактичних розмірів. Для цього на об’єкт виїжджає інженер.

Проекти для опалення проводяться наступним чином:

  • виконання теплотехнічних розрахунків;
  • формування технічного завдання за участі замовника – для визначення задач та умов роботи теплового обладнання;
  • за необхідності проект опалення виконується паралельно з проектуванням інших комунікацій – водопостачання, каналізації тощо;
  • виконання проекту – сюди входить в тому числі графічна частина та текстова частину проекту;
  • узгодження всіх креслень з замовником, дизайнерами та будівельниками. На цьому етапі готуються аксонометричні схеми, планування котельної (якщо це передбачено проектом) та видаються завдання сантехнікам, будівельникам і електрикам.

В результаті замовник отримує підготовлену документацію, де є таблиця з характеристиками обладнання, планування розташування всіх приладів, які входять до системи, специфікацію матеріалів та виконаних робіт.

План системи обігріву – база, без якої реалізація якісного опалення просто неможлива. І якщо ще на стадії проектування врахувати всі акценти та нюанси, грамотно підібрати обладнання, то в подальшому можна буде не хвилюватися за надійність та безвідмовність її роботи.

Допомога фахівців ТРІАТЕК і правильно складений проєкт опалення дозволяє розмістити всі компоненти системи та виконати монтажні роботи. Також до переваг наявності планування відносять правильний розрахунок з’єднувальних деталей. Маючи схему на руках, замовник може наперед визначитись з розміром фінансів, витрачених на всю роботу, а також розраховувати на забезпечення всіх своїх потреб та можливостей.



Часті запитання

Де замовити проект опалення?

Створення проекту опалення входить до переліку послуг спеціалізованих компаній. Одна з таких – ТРІАТЕК, де можна не лише замовити проектування, а й придбати потрібне оснащення. Самостійно вирішити цю проблему буде неможливо, адже лише спеціалісти знають всі нюанси та зможуть правильно порахувати базові показники та параметри. Замовляючи цю послугу в ТРІАТЕК, можна бути впевненими в ефективності роботи системи в подальшому.

Що входить в проект опалення?

Проект опалення передбачає комплексну роботу фахівців, які враховують вибір самої системи, підбір її основних елементів, специфіку матеріалів та проведених робіт. В результаті замовник отримує всі необхідні документи з таблицю з характеристиками обладнання, кошторисну частину, специфікацію тощо. Також розробляється планування розміщення всіх частин та елементів, які входять до системи.

Скільки коштує проект опалення?

Проектування опалення – процес досить складний, який має враховувати всі дрібниці та нюанси майбутньої системи. Доручити цю роботу варто фахівцям, які працюють в компанії ТРІАТЕК. Таким чином ви зможете наперед зізнатися вартість проекту та оцінити свої фінансові можливості. Остаточна ціна залежатиме від того, в якій кількості потрібно буде купляти матеріали для системи, та яку ефективність в роботі вони передбачатимуть.