• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція будинку, котеджу, заміського будинку

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

З вентиляцією будинку та проектуванням систем можна не турбуватися про здоровий мікроклімат приміщення, забути про боротьбу із цвіллю, неприємний запах у кімнатах, гниття дерев’яних конструкцій та багато інших проблем!

Вентиляція котеджу

Правильне встановлення вентиляційної системи – відповідальний захід, адже від цього залежить самопочуття усіх, хто там знаходиться. Без свіжого й чистого повітря знижується працездатність, з’являється млявість, а повноцінний відпочинок у таких умовах – неможливий.

Але мало встановити вентиляцію – велике значення має й сам проект системи. За рахунок нього зберігаються параметри мікроклімату, інтер’єр довго не втрачає свій початковий вигляд, а техніка працює безперебійно.

Компанія ТРІАТЕК багато років займається вентиляцією будинків, котеджів, квартир та виконує проектування таких систем, де пріоритет – обробка повітря: очищення від шкідливого пилу та газів, підтримка оптимального рівня вологості, знезараження, запобігання появі грибка і усунення неприємних запахів.

Особливості системи вентиляції будинку

Вентиляція будинку

Під час розробки проекту вентиляції мета спеціалістів – досягти збалансованого повітрообміну та оптимальних показників мікроклімату (температура, вологість). Для цього розраховується температурне навантаження на обладнання, тиск в повітроводах, аеродинамічні та гідравлічні показники, способи очищення повітря.

Після аналізу показників підбирають тип вентиляції – витяжна, припливна або припливно-витяжна, тип вентиляторів та ін. обладнання. Наступний крок – проект вентиляційних систем: плани, креслення, схеми мережі, шахти, місць монтажу вентиляторів, теплообмінників, насосів, фільтрів та ін. елементів.

Види вентиляції

Вентиляція заміського будинку залежатиме від будівельного матеріалу, кількості поверхів та площі, яка потребує повітрообміну.

Витяжна вентиляція

Щоб створити витяжну вентиляцію котеджу або будинку, встановлюють вентилятори, що виводять несвіже повітря у вентиляційний канал або на вулицю. Це дозволяє досягти багатократного повітрообміну. Головна перевага полягає у незалежності від погоди, яка більше не впливає на роботу системи.

Припливна вентиляція

Подача повітря через припливну вентиляцію котеджу допоможе розбавити повітря в домі без механічного відводу. Часто припливною вентиляцією доповнюють природну систему. Подача повітря з вулиці відбувається крізь спеціальні клапани або канальний кондиціонер. При цьому повітря можна очищати та підігрівати за рахунок калорифера.

Припливно-витяжна система

Поєднує в собі природну витяжну та механічну припливну системи й є досить економічною і зручною. Складається з витяжного та втяжного елементів, які закладаються етапі проектування будівлі. На плані дому або котеджу позначають місця для монтажу каналів та виходу вент. люків. Витяжки обов’язково мають бути у санвузлах, ванній та на кухні. Якщо в будинку не передбачені канали, встановлюються підвісні короби або приставні системи. Припливно-витяжна вентиляція будинку також може додатково підігрівати/охолоджувати повітря. Це може допомогти, якщо потрібна регуляція температури, але неможливо встановити кондиціонер.

Систему з припливно-витяжною вентиляцією заміських будинків з фільтрацією обов’язково слід застосувати, якщо:

  • у місцевості погана екологічна обстановка;
  • дуже близько розташовані великі підприємства, які викидають багато відходів;
  • будівля складається з теплоємного матеріалу, який підвищує її герметичність.

Припливно-витяжна вентиляція призначена для подачі у приміщення свіжого повітря, видаляючи відпрацьоване. Для цього можна використовувати продуктивні установки, обладнані рекуператором. Таку вентиляцію котеджу застосовують завдяки енегрофективності. Тобто повітря підігрівається за допомогою целюлозного шару в рекуператорі, а не через електрообігрівач. Установка фільтрує вхідний потік повітря, працює майже безшумно й дозволяє збалансувати повітропотоки між кімнатами та вулицею.

Пристрої для формування витяжки

Вентиляція для будинку фото, зображення

Для видалення відпрацьованого повітря у будинку або котеджі спеціалісти ТРІАТЕК можуть використати відцентрові/осьові вентилятори, обладнання із зворотними клапанами, а також побутові канальні вентилятори.

Найбільш популярний та недорогий рішення з вентиляцією котеджу – витяжка з осьовими та відцентровими пристроями. Осьові монтуються в будинках в невеликих ваннах через наскрізний отвір у стіні. Відцентрові вентилятори підійдуть для забезпечення повітрообміну у ванних від 15 м2. Їх приєднують до повітропроводу, прокладеного на етапі будівництва. В невисоких, але просторих будинках з витяжкою найкраще впораються канальні та відцентрові вентилятори. Вони продуктивні, але вимагають грамотного проектування і регулярного обслуговування.

Команда ТРІАТЕК займається вентиляцію для котеджів, заміських будинків та квартир. Крім цього у нас є сучасні вентиляційні пристрої, тому ми виконуємо складні завдання для будь-якого типу будівлі. Техніка підбирається відповідно до вимог проекту та є енергоефективною.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Де потрібна вентиляція

Вентиляція в котедж

Вентиляція будинку на кухні

Вентиляція котеджу чи заміського будинку природним шляхом, навіть з регульованими припливними клапанами, забезпечить пасивний обмін повітря лише за наявності сприятливих погодних умов. Вентилювання залежатиме від температури і вітру, тож влітку, під час приготування їжі або консервації, з максимальним тепловиділенням на кухні гостро відчуватиметься задуха.

Найпростіший вихід – встановити примусову вентиляцію в будинок, яка доповнить природну, забезпечить притік свіжого повітря та усуватиме пари, продукти горіння та запахи, але найбільш оптимальний спосіб вентсистеми кухні – припливно-витяжна вентиляція від Тріатек, яка забезпечить повітрообмін із сусідніми приміщеннями, але при цьому не поширюватиме аромати кухні по кімнатах.

Вентиляція в котедж з припливно-витяжними установками – доволі дорога. Тому проект цієї системи варто розробляти при наявності проблеми або неможливості  установки природної вентиляції, або якщо є мета контролю повітрообміну. Розташовують вентиляцію як правило, на горищі, а повітропроводи розподіляють по кімнатах (спальня, зала, їдальня тощо), куди подається свіже повітря, а з ванної, санвузлів та кухні витягаються забруднені маси.

Раціональне рішення питання з припливно-витяжною вентиляцію заміського будинку – система з рекуперацією. Через нагрівання вуличного повітря теплом витяжних потоків, ви заощаджуєте до 50% електрики.

Ванна кімната

Це найбільш вологе приміщення будинку (75-95%). З вентиляцією у ванній кімнаті можна досягти оптимізації повітрообміну, знизити вологість, усунути зайву пару і теплоту. Це запобігатиме появі в кутках та на стінах плісняви. У дерев’яних котеджах це захистить конструкції будівлі від гниття та руйнування.

В нормі рівень вологості ванної кімнати має становити 65% з температурою повітря +20 (зимою) та +25 градусів (влітку).

Санвузли в приватних котеджах і будинках є двох типів. Перші проектують на стадії будівництва та приєднують до вентиляційної шахти природної витяжки. В цьому випадку є шанси, що природна вентиляція будинку працюватиме самостійно.

Другий тип – санвузли, які влаштовуються у готовій будівлі. Тут не можна обійтися без примусової системи. Вона обов’язкова у випадку проблем з функціонуванням каналу витяжки. Це може бути спричинене помилками у проектуванні, засміченні шахти або при несприятливих метеоумовах (спека, безвітряна погода). За нормами, витяжка санвузла має бути не менш, ніж 50 куб. м./год. Точні показники розраховуються відповідно до площі приміщення.

Щоб забезпечити якісну вентиляцію будинків та котеджів в усіх кімнатах одночасно, рекомендовано монтувати канальний вентилятор, поєднуючи його з незалежними повітроводами.

Етапи проектування вентиляційної системи

Вентиляція в будинок зображення, фото

Монтажні роботи – відповідальна справа, яку варто довірити професіоналам. Фахівці ТРІАТРЕК проводять установку вентиляції, дотримуючись правильного алгоритму:

  1. Розрахунок повітрообміну.
  2. Розробка проекту повітроводів.
  3. Підготовка та узгодження креслень вентиляційної системи.
  4. Підготовка гарантійної документації та узгодження додаткових моментів з власником будівлі.
  5. Монтаж вентиляції, запуск і тестування системи.

З якісною вентиляцією заміських будинків, знаходитися в приміщенні буде максимально комфортно, і якщо вам потрібен саме такий результат, звертайтеся до фахівців компанії ТРІАТРЕК. Залишайте заявку, а про все інше турбуємось ми!



Часті запитання

Де замовити вентиляцію будинку?

Зручніше за все замовити вентиляцію будинку в компанії ТРІАТРЕК. Наші фахівці багато років надають послуги з проектування вентиляційних систем для приміщень будь-якого типу з проведенням усіх етапів робіт. Ми розробимо детальний проект системи, яка найкраще підійде до будинку, допоможемо підібрати необхідне обладнання згідно з проектом та вашими побажаннями та після узгодження проведемо монтаж, підключення та перевірку вентиляції. Заявку можна залишити на сайті.

Чи швидко ви зможете реалізувати вентиляцію заміського будинку?

В будь-якому випадку вам не доведеться чекати довго. Наші спеціалісти оперативно здійснюють вентиляцію заміського будинку. Спочатку фахівці оглянуть об’єкт, та розроблять проект і креслення системи вентиляції, підберуть відповідний тип системи та необхідне обладнання. Етап реалізації проекту залежатиме від кількох факторів: площі будівлі, типу кімнат, матеріалу, з якого побудовано будинок, наявності вентиляцій, що були закладені на стадії будівництва тощо.

Яку вентиляцію ви запропонуєте в котедж?

Існує три типи вентиляції: витяжна, припливна та припливно-витяжна. Найбільш функціональним та надійним є останній варіант. Припливно-витяжна система може підігрівати та охолоджувати повітря без кондиціонеру. Принцип її дії – подача свіжого повітря з видаленням відпрацьованого. Також завдяки природному нагріванню повітря припливно-витяжна вентиляція заощадить електроенергію на опаленні. Також можна реалізувати таку вентиляцію з рекуператором, що дозволить використовувати вентиляцію незалежно від погодних умов.