• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція басейну

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

 

 

Наші клієнти

client_new
client_new
client_new
client_new
client_new
client_new

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Етапи роботи

1
ЕТАП 1

ЕТАП 1

Первинний контакт і надання нам вихідних даних

2
ЕТАП 2

ЕТАП 2

Розробка концепції систем і попередня оцінка бюджету

3
ЕТАП 3

ЕТАП 3

Проектування

4
ЕТАП 4

ЕТАП 4

Узгодження розгорнутої кошторису і укладення договору

5
ЕТАП 5

ЕТАП 5

Виконання монтажних робіт

6
ЕТАП 6

ЕТАП 6

Підписання договору на гарантійний та післягарантійний сервіс

Не можете знайти потрібну інформацію?
Залиште заявку і ми звяжемось з вами

Правильне налагодження системи вентиляції у басейні є одним з головних питань зручності та безпечності його подальшого використання. Зазвичай вони бувають закритого типу й розташовуються всередині приміщення, а тому вимагають якісного повітрообміну.

Система вентиляції басейну від ТРІАТЕК – це багатофункціональна інженерна конструкція, за допомогою якої з приміщення виводиться надлишок вологості, знижується ризик появи цвілі та грибка, оновлюється склад повітря. У випадку, якщо вентиляція басейну відсутня, можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, головний біль та труднощі з диханням.

Для чого потрібна система вентиляції басейну

Основна задача системи вентиляції – це зниження вологості у приміщенні. Це робиться за допомогою правильного облаштування подачі свіжого повітря. Конденсат не має скупчуватись під стелею або на поверхнях, адже в подальшому це може призвести до руйнування конструкції будівлі. Потоки повітря мають добре циркулювати, а за необхідності – осушуватися.

При проектуванні системи вентиляції басейну треба враховувати багато чинників: температуру води, площу приміщення та окремо басейна, висоту стелі, наявність вікон та дверей. Тобто вентиляція для басейнів завжди підбирається індивідуально, під конкретний об’єкт.

Види вентиляційних систем для басейну

вентиляція басейну

Для басейну можна використовувати різні системи вентилювання:

  • припливно-витяжна вентиляція;
  • припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла;
  • припливно-витяжна вентиляція з осушенням повітря.

Припливна система – це вентиляція басейну, при якій повітря, яке знаходиться у приміщенні, замінюється на потік свіжого повітря, яке поступає з вулиці. В свою чергу вона поділяється на два додаткових типи: канальний і безканальний.  Різниця полягає в тому, що в першому варіанті використовуються повітропроводи і вентиляційні шахти, а в другому повітря подається через спеціальні отвори у стіні або вікні.

За умови правильного підібраного обладнання припливна вентиляція басейнів забезпечує повітрообмін всього приміщення. Додатково її можна доповнити нагрівачами, фільтрами для очищення повітря та осушувачами, витяжними та припливними вентиляторами, калориферами, датчиками, які вимірюють температуру і вологість.

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією. За принципом роботи ідентична з першим типом. Різниця полягає лише у тому, що вона доповнюється рекуператором тепла, за допомогою якого повітря, що потрапляє всередину, спочатку підігрівається до необхідної температури. Завдяки цьому споживається менше електроенергії на обігрів приміщення.

Припливно-витяжна система з осушенням повітря. Встановивши таку вентиляцію в басейн, можна отримати ще більший комфорт. Принцип роботи цієї системи полягає у тому, що осушувач ставиться в припливному каналі, і внаслідок цього  здійснюється приплив свіжого повітря з необхідною вологістю. Існують і настінні осушувачі, але вони налаштовані тільки на мінімальне усунення рівня вологості й не здатні впоратися з великими повітряними масами.

Особливості монтажу вентиляції для басейну

вентиляція для басейну фото, зображення

Щоб відвідувачі басейну відчували себе комфортно, робити все треба правильно – і підбирати необхідну вентиляцію для басейну, і встановлювати її, і налаштовувати, а тому краще за все звернутися до фахівців ТРІАТЕК. Потрібно, щоб приплив повітря та його витяжка відбувалися вздовж стін і стелі. Вони мають бути рівномірними. Також щоб все працювало бездоганно, окрім основних компонентів потрібен додатковий набір компонентів: фланці, перехідники, ущільнювачі, монтажні шини та ін. Все це повинно бути якісним та підходити під конкретну витяжну систему.

Система вентиляції басейну – це зручність та безпека. З її допомогою можна організувати здоровий мікроклімат в приміщенні та довгострокового користування. Використовуйте якісне обладнання та отримуйте необхідний комфорт!



Часті запитання

Де замовити вентиляцію для басейну?

Вигідніше за все замовити систему вентиляції для басейну можна в спеціалізованому магазині ТРІАТЕК. За необхідності ми оглянемо приміщення та підберемо оптимальний варіант вентиляційної системи. Допоможемо скласти проект з внесенням у паспорт об’єкта всі дані, облаштуємо усе та виконаємо монтаж, пояснимо, як треба правильно доглядати за системою вентиляції, щоб вона працювала максимально довго.

Яку систему вентиляції використати в басейні?

При виборі системи вентиляції для басейну одного ідеального й загальноприйнятого варіанту не існує, адже кожен об’єкт особливий й має різні фактори та параметри, вимагає впровадження вентиляції різного рівня складності. Насамперед треба відштовхуватися від необхідного ефекту – наприклад, просто вентиляція чи з додатковим осушенням чи підігрівом повітря. Потім під поставлене завдання та бюджет підбирається обладнання з урахуванням всіх критеріїв та розрахунків.