Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

м. Київ, вул. Андрія Шептицкого 14-б [email protected]
Пн - Пт: 09.00 - 20.00Сб - Нд: 10.00 - 18.00

Установка фанкойлів

Фанкойл - це елемент промислової клімат-системи типу «чиллер-фанкойл», який встановлюють усередині приміщень. Принцип дії цієї системи досить простий. Холодильне пристрій, в ролі якого найчастіше виступає чиллер, по магістралях відправляється в теплообмінну камеру теплообменника фанкойла охолоджену рідину (воду, фреон гліколь або інший холодоагент). Повітряний потік від вентилятора фанкойла переносить цей холод від холодоагенту в приміщення.

Така система кондиціонування може не тільки охолоджувати, але і обігрівати приміщення. Причому, ці завдання можна розділяти. Тобто, система буде одні приміщення охолоджувати і одночасно інші обігрівати. Наприклад, якщо на об'єкті використовуються чотирьох-трубні фанкойли, то одночасно можна охолоджувати одні приміщення і гріти інші. Температура регулюється за допомогою пульта дистанційного керування.

Установка фанкойлів - справа трудомістка і складна, потребує проведення багатьох розрахунків і обліку різних моментів. Щоб система клімат-контролю була ефективною, вигідною і довговічною, скористайтеся послугами надійних фахівців.

Особливості монтажу фанкойлів

Якщо установка фанкойлів була проведена неправильно, виробниче обладнання може перегрітися і зламатися. Тому якщо вам потрібна надійна і довговічна система клімат-контролю, нехай монтаж виконують досвідчені фахівці.

Особливо важливим є етап проектування. Майстри повинні правильно оцінити об'єкт, підібрати місце установки обладнання, розробити проект майбутньої системи кондиціонування, а також розрахувати гідравлічну систему і підібрати обладнання. Якщо на цьому етапі була допущена промашка, всі старання щодо дотримання рекомендацій виробника будуть абсолютно марні. Також Тріатек пропонує послугу з встановлення кліматичної техніки в Київській області, наприклад, установка кондиціонерів Ірпінь або іншому місті.

Залишіть заявку на встановлення чиллера

Оставить заявку
Укажите имя!
Укажите номер вашего телефона
Введите ваш email!

Особливості установки фанкойлів

Конструктивні варіації фанкойлів досить різні, але принцип роботи, підключення магістралей для теплоносія і дренажу, а також управління і електричне живлення - багато в чому схожі. 

Монтажем кліматичної техніки для промислового призначення повинні займатися майстри зі спеціальними профільними навичками, щоб уникнути різних порушень і помилок. У компанії Тріатек працюють висококласні монтажники з великим досвідом роботи, які виконують всі роботи якісно і чисто.

Нами проводиться монтаж фанкойлів наступних виробників:

Aermec, Airedale, Ballu, BlueBox, Carrier, Chigo, Ciat, Clint, Clivet, Cooper & Hunter, Daikin, Dantex, Eden, Electrolux, Emco, EVR, Ferroli, GEA Klimatechnik, Gree, Hitecsa, IMP Klima, Kampmann, Kentatsu, Korf, Lessar , Liebert (Liebert Hiross), MDV, Midea, MTA, NeoClima, Pioneer, Rhoss, Roda, Sabiana, Sakata, Sanyo, Trane, Wolf, York і інші.

УСТАНОВКА ФАНКОЙЛІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПОЕТАПНО
 • 1 Аналіз архітектури приміщення
 • 2 Проектування системи
 • 3 Вибір елементів кондиціонування
 • 4 Підбір місця монтажу основного обладнання
 • 5 Безпосередньо встановлення фанкойлів
 • 6 Приєднання вузла обв'язування
 • 7 Протяження магістралей для циркуляції холодоагенту
 • 8 Ізоляція труб
 • 9 Влаштування дренажної системи
 • 10 Підключення обладнання до електричної мережі
 • 11 Перевірка системи на герметичність
 • 12 Пусконалагоджувальні роботи
установка фанкойлов
Наші клієнти