Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

м. Київ, вул. Андрія Шептицкого 14-б [email protected]
Пн - Пт: 09.00 - 20.00Сб - Нд: 10.00 - 18.00

Сервіс (обслуговування), ремонт та встановлення фанкойлів

Для замовлення послуги телефонуйте за номером: +38 (067) 108-01-81

Ціни на обслуговування фанкойлів
Тип фанкойла Потужність Вартість
Настінний та підлогово-стельовий фанкойл до 7 кВт от 400 грн
Настінний та підлогово-стельовий фанкойл от 7 кВт от 550 грн
Касетний фанкойл до 7 кВт от 400 грн
Касетний фанкойл от 7 кВт от 550 грн
Канальний фанкойл до 7 кВт от 400 грн
Канальний фанкойл от 7 кВт от 550 грн

При замовленні обслуговування 3х і більше фанкойлів - гарантовані знижки!

Що входить до обслуговування фанкойлів:
 • огляд обладнання (зовнішній), перевірка кріплень, з'єднань;
 • очищення елементів блоку (зовнішнього та внутрішнього);
 • перевірка напруги (лінійної та фазної);
 • перевірка функціонування пульта керування;
 • перевірка дренажної системи;
 • перевірка струму електросилових частин;
 • перевірка стану вентилятора;
 • перевірка стану ланцюгів обладнання;
 • антибактеріальна обробка теплообмінника.

 

Фанкойли – поширений останнім часом вид кліматичної техніки. Це обладнання застосовується для охолодження та нагрівання приміщень різного призначення – житлових, офісних, виробничих. Вони нагадують зовнішнім виглядом звичайні кондиціонери, але мають низку конструкційних відмінностей. Так, наприклад, усередині тече вода чи розчин гліколю (замість фреону). А джерелом холоду (або телпу) для них є чилер або тепловий насос.

Якщо потрібний ремонт фанкойлів, звертайтеся тільки до перевірених, кваліфікованих майстрів. Найменша похибка в ремонті призведе до повної непрацездатності системи та необхідності купівлі нового обладнання.

Принцип роботи фанкойлів

Кліматичне обладнання даного типу проганяє через себе повітря з приміщення, нагріває або охолоджує за допомогою теплообмінника, а потім випускає оброблене очищене повітря назад у приміщення. У ролі холодоагентів виступає вода або розчин гліколю (від 5% до 40% за стандартних умов експлуатації для України). У сучасних установках використовуються екологічно чисті матеріали, безпечні для довкілля.

Найуразливішими компонентами у фанкойлів вважаються вентилятори. Вони часто ламаються через високу забрудненість, неправильний догляд. Щоб обладнання прослужило довго, регулярно проводьте діагностику та сервіс фанкойлів.

Залишіть заявку на обслуговування фанкойлу

Оставить заявку
Укажите имя!
Укажите номер вашего телефона
Введите ваш email!
Особливості обслуговування (очищення) фанкойлів

Фанкойл – внутрішній блок, він же вентиляторний доводчик. Через теплообмінник фанкойлу проходить теплоносія, а вентилятор поширює отриманий від нього холод (тепло) по приміщення. Система автоматики фанкойлу дозволяє користувачеві настроювати його на комфортний режим роботи. Іншими словами, фанкойл це аналог внутрішнього блоку побутового кондиціонера, що тільки працює не на фреоні, а на воді. Фанкойли мають великий різновид за своїми форм-факторами. 

Щоб кондиціювання повітря проходило справно, необхідно регулярно проводити обслуговування фанкойлів. У нього включається профілактична перевірка стану компонента та видалення проблем, що виникли. Будь-яку роботу, як і монтаж фанкойлів повинен виконувати професійний майстер. Чистка фанкойлу – справа тонка, що вимагає наявності певних навичок та досвіду роботи, як і для того, щоб проводити ремонт фанкойлів.

Дуже важливо регулярно чистити обладнання, як і чистка кондиціонера Київ. Особливо це стосується пристрою, який відповідає за теплообмін. Бруд, нагріваючись та охолоджуючись, може сприяти розвитку грибка. Фанкойл поширюватиме цю інфекцію по всьому приміщенню. Щоб цього не сталося, очищення фанкойлу повинна бути обов'язковою і регулярною. Також обладнання потрібно продезінфікувати.

Згідно зі статистикою, своєчасне обслуговування попереджає 70% легких несправностей та 90% складних поломок, що потребують дорогого ремонту та заміни комплектуючих. Частота сервісу, що рекомендується, – один раз на квартал. Мінімум – один раз на рік при неінтенсивному використанні.

Професійне чищення фанкойлів вирішує більшість проблем, пов'язаних з:

 • Неприємний запах.
 • Сильним шумом та вібраціями.
 • Зниженою ефективністю роботи.

Якщо причина поломки криється в електроніці, доведеться міняти деталь.

Скільки коштує ремонт фанкойлу?

Вартість послуг залежить від складності поломки та архітектурних особливостей об'єкта. У деяких ситуаціях потрібне підключення до роботи автовишки, штроблення стін та інші завдання, які оплачуються додатково.

Приблизну ціну можна дізнатися по телефону у менеджера, але більш точну цифру назве майстер після проведення діагностики та оцінки стану спліт-системи.

Компанія Тріатек надає кваліфіковані послуги з сервісного обслуговування та ремонту кліматичної техніки різних видів та виробників. Викликати майстра можна телефоном або онлайн.

Поради з обслуговування фанкойлів

Щоб дане обладнання добре працювало, необхідна профілактична процедура -чистка фанкойлів. Здійснюється обслуговування фанкойлів згідно з наступними порадами:

 1. Один раз на квартал здійснювати сервіс фанкойлів, під час якого можна виявити витік холодоагенту, усунути перебій у роботі електричної мережі або ліквідувати перепад тиску.
 2. Один раз на півроку здійснювати повну діагностику функціонування фанкойлу за допомогою спеціального обладнання. При виявленні дефектів слід вирішити проблему.
Оформіть заявку на обслуговування фанкойлу
Обслуговування та ремонт фанкойлів
 • 1 Проведення сервісних робіт відповідно до стандартного регламенту.
 • 2 За необхідності – заміна або ремонт несправних вузлів.
 • 3 Запуск фанкойлу, налаштування термостата (за його наявності).
 • 4 Перевірка роботи 3-ходового клапана фанкойлу (за його наявності).
 • 5 Вивчення використання (за потреби).
 • 6 Консультаційна та гарантійна підтримка.
 • 7 Укладання договору на регулярне обслуговування фанкойлів (за бажанням клієнта).
обслуживание фанкойлов
Наші клієнти