• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Заправка кондиціонера

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

на заправку або ремонт кондиціонера

Заправка кондиціонера

obsluzhivanie_0_1

Коли встановлюється техніка для комфортного клімату в приміщенні, її власники повинні розуміти, що вона потребує сервісного обслуговування кожен рік. Крім того, що потрібно замінювати технічні елементи, агрегат наповнюється хладогеном, тому що при зменшенні тиску в контурі буде гірше очищатися та охолоджуватися повітря.

Заправка кондиціонера фреоном проводиться регулярно, як і очистка зовнішнього блоку від пилу та забруднень. Якщо своєчасно заправити обладнання, воно не буде перегріватися. Довірити цю справу краще спеціалістам ТРІАТЕК, щоб уникнути неприємних наслідків.

заправка кондиціонера

Заправка кондиціонера – обов’язкове обслуговування обладнання

У кожному кондиціонері є скраплений газ, який виступає у ролі головного «двигуна» приладу – циркулює повітря внутрішніми каналами та охолоджує його. Важливо зазначити, що без використання цього газу кондиціонер не зможе виконувати свої функції. Саме ця речовина використовується для кліматичного обладнання, тому що у певному середовищі вона може знижуватися у температурі та віддавати холод повітрі. Через це треба систематично слідкувати за рівнем хладогену, але заправкою кондиціонерів фреоном повинні займатися професіонали ТРІАТЕК.

Хоч цей газ має один недолік – з рідкого стану переходить у газоподібний, коли умови є стандартними та забезпечується нормальний тиск, з цього приводу не треба переживати. Речовина у кондиціонері є повністю герметичною. Зовсім мізерна доза газу через стики каналів з часом витікає – небезпеки не має, але робота приладу значно погіршується, тому обов’язково потрібна заправка кондиціонера в Києві та контроль рівня фреону.

Діагностика невеликого рівня газу у кондиціонері проводиться досить легко, адже стає зрозуміло, що обладнання починає працювати трохи по-іншому:

  • виділяється мало холоду;
  • утворюється крижана кірка на випарнику;
  • споживається приладом підвищена кількість електроенергії;
  • чути сильний шум;
  • у внутрішнього блока є протікання;
  • система охолодження може зовсім не працювати, якщо в ній залишилось менше ніж 10% фреону.

Як проводиться заправка кондиціонерів

заправка кондиціонера в Києві

Заправка кондиціонерів повинна проводитися кваліфікованими фахівцями ТРІАТЕК, тому що це складний процес, який потребує певної підготовки.

Заправка поетапна. Спочатку продувається система азотом, далі спеціалісти визначають, наскільки пристрій є працездатним та цілісним. Головна задача – вчасно виявити місця, з яких може бути витік та перевірити герметичність (для цього підвищується тиск). Використовується ультрафіолет, щоб знайти місця руйнування захисної оболонки. Трубопровід повинен бути без повітря, тому його видаляють, потім заправляється речовина - її обсяг заздалегідь вимірюється. Заправку кондиціонера фреоном в такому випадку проводять тільки після того, як всі ремонтні роботи були зроблені.

Щоб кондиціонер справно та тривало працював, необхідно регулярно проводити його заправку. Якщо виникли підозри щодо зниження хладогена, слід негайно звернутися до фахівців, щоб уникнути підвищених витрат на електроенергію та різних поломок системи.

Заправляти кондиціонер не заплановано потрібно тоді, коли є поломки фреонопроводів, або проводиться демонтаж обладнання. Після придбання кондиціонера, який має стандартний тип, заправка повинна бути через 1,5-2 роки. Випадкові витоки можуть бути через механічний вплив на обладнання.

Особливості заправки кондиціонерів фреоном

Заправка кондиціонера хладогеном є відповідальним процесом, до якого слід підходити с особливою уважністю. Кліматична спліт-система має зовнішній та внутрішній блоки, вони з’єднані за допомогою мідних труб. Завдяки такому з’єднанню формується холодильний контур в середині якого відбувається циркуляція речовини.

Робота хладогену в кліматичному пристрої відбуваються так:

  • з радіатора до компресора під низьким тиском надходить хладоген;
  • фреон стискається та нагрівається до 80 градусів, далі відбувається його надходження у конденсатор;
  • випарник, який охолоджений потоком повітря, впливає на хладоген та остигає його – перехід із газоподібного в рідкий стан;
  • речовина переходить з конденсатора у терморегулюючий вентиль;
  • хладоген остигає, так як проходить через капіляри, при цьому тиск газу знижується, частина речовини випаровується;
  • фреон опиняється в радіаторі, де відбувається його обдування повітрям, він перетворюється на газ та забирає тепло, тому знижується температура повітря там, де встановлений кондиціонер.

Заправку кондиціонера хладогеном обов’язково виконують, якщо пристрій почав погано охолоджувати повітря та з’явився лід на з’єднувальних трубках. Що стосується норми тиску фреону в кліматичних пристроях, вона є неоднозначною - все залежить від того, яка температура навколишнього середовища та від режиму обладнання.

Власники кондиціонерів часто не дотримуються норм експлуатації та несвоєчасно проводять сервісні роботи, тому прилади перестають добре працювати. Заправку кондиціонера слід виконувати своєчасно, щоб уникнути неконтрольованого процесу витоку фреону. Якщо виникає брак речовини, компресор починає перегріватися та виходить з ладу. В деяких моделей кондиціонерів можливо відремонтувати компресор, але в більшості випадків його потрібно заміняти, а це економічно невигідно.

заправка кондиціонера фреоном

Кліматична техніка стає несправною, тому що спостерігається зниження кількості хладогену. Речовина випаровується, а без неї обладнання не буде працювати – охолоджувати повітря в приміщенні. Низька температура кипіння властива хладогену, речовина також має стійкість до високих температур. Коли випаровується газ, поглинається тепло, а при конденсації навпаки виділяється. Завдяки таким фізичним властивостям фреону функціонує кліматичне устаткування. Томи при його нестачі слід якомога скоріше виправити ситуацію та провести заправку кондиціонера фреоном.

Всі побутові кондиціонери, які є у продажі, заправлені хладогеном на заводі, тому після встановлення приладів немає потреби в дозаправці. Як правило, при монтажі фахівці перевіряють тиск у системі за допомогою спеціального обладнання. Це дозволяє визначити, чи є достатньою кількість фреону в обладнанні, щоб забезпечилася його нормальна робота.

ТРІАТЕК - швидка, безпечна та якісна заправка кондиціонера фреоном

заправка кондиціонера хладогеном

Заправкою кондиціонерів повинні займатися професіонали з ТРІАТЕК, тому що у них є все необхідне обладнання: балон з потрібною речовиною, ключі для роботи з приладами, манометр, трубки та станції для заправки, захисне спорядження.

Процедура займає певний час й складається з багатьох дій:

  • повністю осушується система – вилучаються залишки речовини;
  • створюється надлишковий тиск для перевірки герметичності – повинен бути характерний звук витоку, якщо його не чути використовується ультрафіолетове підсвічування;
  • створюється негативний тиск у системі для закачування речовини;
  • виміряється точна кількість фреону, яка необхідна для заправки;
  • від’єднуються трубки, закручуються всі з’єднання та перевіряється вся робота, тобто наскільки ефективно працює система.

При купівлі кондиціонера видається техпаспорт, в якому вказано, яку саме марку фреону потрібно використовувати для заправки контуру, та який має бути тиск. При дозаправці обладнання спеціалісти легко визначають необхідну кількість хладогену за допомогою спеціальних приладів. В спліт-системам його приблизна кількість становить від 500 до 750 г.

Обов’язковий елемент обслуговування кліматичного обладнання – заправка кондиціонера фреоном в Києві. Коли спліт-система працює, ця речовина природно витікає. Це відбувається тому, що всі з’єднання трубопроводу, які поєднують блоки кондиціонера, виконані шляхом розвальцювання. Приблизно 7% хладогену втрачається кожен рік. Якщо своєчасно виконувати заправку, кліматичний прилад буде ефективно виконувати свої функції по охолодженню приміщення. Кондиціонер не втратить свою продуктивність та в результаті не виникне глобальних поломок.

Довіряйте свої пристрої лише фахівцям ТРІАТЕК - і ваше обладнання працюватиме так, як треба!



Часті запитання

Де замовити заправку кондиціонера в Києві?

Для замовлення заправки кліматичної системи слід звернутися в компанію ТРІАТЕК. Кваліфіковані інженери розбираються у всіх видах кондиціонерів. Завдяки сучасному спеціалізованому обладнанню є можливість працювати с різними кліматичними системами. Ми проводимо заправку кондиціонерів в Києві. На всі послуги демократичні розцінки, видається гарантія. Використовується речовина для заправки європейського виробництва з сертифікатом якості.

Як відбувається заправка кондиціонера фреоном?

Фахівці компанії ТРІАТЕК проводять підготовчі роботи перед заправкою кондиціонера. Спочатку пристрій осушують – обладнання продувається азотом. Далі тестується обладнання на цілісність. З трубопроводу видаляється все повітря та виконується заправка. Заздалегідь спеціалісти прораховують потрібну кількість речовини. Робота виконується якісно та максимально швидко. Працюють справжні професіонали, які добре знають свою справу.

Коли потрібно заправляти кондиціонер хладогеном?

Коли кондиціонер починає погано працювати, потрібно перевірити чи не потрібно його заправляти хладогеном. Якщо в системі мало речовини, вона буде виділяти незначну кількість холоду та споживати більшу кількість електроенергії. Також з’явиться сильний шум, внутрішній блок може почати протікати. Система, яка має менше ніж 10% фреону, перестає повністю охолоджувати, це призводить до розгерметизації трубопроводу.

Скільки коштує заправка кондиціонера фреоном?

Вартість заправки може бути різною, все залежить від того, скільки буде використовуватися речовини. Точну ціну на дану послугу клієнт може дізнатися після повної діагностики пристрою. Якщо потрібна дозаправка, відповідно вартість буде меншою. Якщо необхідно заправити високопродуктивні кондиціонери, ціна розраховується окремо. Формують вартість виходячи з обсягу фреону та його типу, а також трудомісткості послуги.